Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że mało istotny temat, ale ciekawe jak ułoży się walka o ZP.
Z Arsenalu ciężko na ten moment kogoś typować skoro nawet w przypadku ich triumfu w LM skoro na własnym podwórku słabo im idzie. W Interze hmm też szału nie ma, tam bardziej drużyna. PSG - Dembele? No byłby to hit :D jeśli my podolamy i zgarniemy LM plus jakieś jeszcze trofeum to będzie już formalność że balon dla któregoś z naszych. Na przekór takiemu Raphinhi, któremu uderzyła sodówa to chciałbym żeby to Pedri wygrał :)
2
Haha w końcu raz te mendy od własnej broni dostali xD
2
@Faro raczej Arsenal, ale nie skreślam Realu. Daje takie 35% na awans Realu i 65% na Arsenal
1
@Comentateiro coś, nie coś. Miałem na myśli ogarnięcie formy Raphinhi, bo po przerwie na repke i odkąd zaczęło się gadać o ZP to mam wrażenie, że gra fatalnie. To nie jest ten sam brazylijczyk, a w półfinale i finale będziemy potrzebować jego najlepszej wersji. Liczę, że się to uda zrobić.
0
@Comentateiro ta odpowiedź miała być chyba do kolegi @Starrk :)
1
@Comentateiro szkoda, że w kontekście ostatnich kilku meczów ciągle mówi się, że zabrakło skuteczności. Mnóstwo niedokladnosci, mnóstwo samolubnej gry. Liczyłem, że na LM Flick ogarnie naszych orłów z ataku, ale póki co tego nie widać. Stać nas na lepszą skuteczność i pewniejsze mecze.
0
Nie tylko my. Dobrze wiemy jak wygląda terminarz i ile meczów nas czeka przed sezonem. To że jest to chora ilość meczów to inna sprawa. Teraz wychodzi zbyt krótka kadra
1
Cóż, jak dla mnie to kubeł zimnej wody. Zamiast pompować balonik o już wygranej LM to docenmy to, że jesteśmy w półfinale. Oczywisice marzyć o Pucharze możemy dalej, ale nie oszukujmy się. Z taką postawa przede wszystkim Raphinhi to my pucharu nie zgarniemy. Co gościowi się ZP włączyła i samolubna gra to nie mam pytań. Przestaliśmy grać zespołowo, a z przodu każdy sobie rzepkę skrobie. Jak Flick naszych orłów z ataku nie ustawi do pionu to nie widzę tego. Dzisiejszy występ Raphinhi był żenujący.
30
Karny ewidentny, Lewy nawet na chwilę nie złapał rywala. Próbował od niego uciec, a ten go złapał w pas i przewrócił
1
Raphinha ZP Mode on.
Od przerwy reprezentacyjnej ten piłkarz to jest la cabaret.
2
@barteq no, bo sorry ale to trzeba być ślepym lub głupim żeby uważać, że taka koalicja się nie odbędzie i wierzyć w to, że Konfa będzie rządzić solo xd no, ale wczoraj tutaj takich głosów było sporo i to często były to głosy osób których nie podejrzewalbym wcześniej o taką głupotę :) więc cóż Mazurek tylko mówi to co oczywiste i mimo, że jego poglądy są raczej powszechnie znane to nie znaczy, że ma klapki na oczach.
0
@Deathwing112 ja rozumiem wszystko, ale kto do jasnej anielki głosuje na prawice?
Jak nie na lewicę, ani na prawice, bo obie odklejone to na kogo? Ten ohydny popis?
2
@Encore na takiej, że losujemy kulki z magicznego kapelusza, którego trzymamy w piwnicy.
Osobiście zgadzam się, że w sondaże wierzyć nie można, bo są zamawiane i najzwyczajniej w świecie to zmyslane liczby, bo nikt nie robi tego na odpowiedniej grupie respondentow i próbka jest nieważna. Natomiast bawi mnie to, że od lat Konfederacja żeby zyskać poparcie i powalczyć o głosy powtarza, że sondaże są zakłamane i żeby im nie ufać, a na debacie wychodzi Mentzen i jak katarynka powtarza, że wg sondażow on ma największe szanse xD
0
@ObiwanKenobi no brawo, jak sam zauważyłeś literówki się zdarzają. Nie ma to jak czepiać się takich głupot zamiast zająć się sobą i brać się do roboty, ale jak widać Pan Piotr zbyt wiele w swoim życiu do roboty nie ma.
6
Inigo obowiązkowo ławka i nie chce nawet widzieć, że Flick go wystawia.
Ferran z Lewym nie zaczną razem, bo to będzie zmiana dla rotacji w drugiej połowie.
Eric może rozpocząć tak jak ostatnio na DM, a później zmieniając Pau można wpuścić De Jonga, a Erica przesunąć na CB.
Olmo może dostać dzisiaj też kilka minut, więc Pedri pewnie zacznie i zejdzie w drugiej połowie.
3
@ObiwanKenobi "Pan zerknie TO Konstytucji?"
Uwielbiam wytykać komuś literówkę i samemu przy tym popełniać błąd tej samej kategorii xD niestety, takich orłów nie brakuje.
0
@Jonyx moim zdaniem poprawił się znacząco względem jesieni, co oczywiście nie znaczy, że w tym momencie to gracz na Real. W każdym razie co zrobić? Balde się posypał i innej opcji nie ma, trzeba wierzyć nie tylko w zwycięstwo z Realem, ale również z Interem, bo tam Balde również nie będzie.
2
@clyde ja nie popieram lewicy, ale o jakich poglądach dokładnie mówisz? Na tej debacie uważam, że bardzo dobrze mówił na temat problemu mieszkalnictwa, kredytów czy sytuacji w służbie zdrowia gdzie zresztą osobiście interweniował u samego Dudy stąd nie było go na poprzedniej debacie.
0
@Faro nie no Mentzen jest dramatyczny. Być może jest jeszcze za młody i brakuje mu doświadczenia i ogólnej ogłady. Ktoś taki nie może być prezydentem, bo to będzie kompromitacja na arenie międzynarodowej. I podkreślmy, że prezydent wiele nie może zdziałać, więc nie mówię tu o jego poglądach tylko właśnie o tej stronie wizerunkowej jako głowie państwa w świecie.
1
@fart ja to łapie :) ja również do żadnego kandydata nie namawiam, ale uważam że dzisiaj dobrze wypadl Hołownia, Zandberg czy nawet Braun dość nieźle :D jednocześnie uważam, że Mentzen słabiutko, Nawrocki jak na debatę u siebie też słabo. O ile na pytania od dziennikarzy nieźle odpowiadał to na pytania rywali mega słabo.
5
@fart no biorąc pod uwagę, że dzisiaj jak i w 1 debacie sam z opozycji do jaskini lwa poszedł i stawiał opór to szacun. Przy tym wypadł serio całkiem dobrze. Znaczy przynajmniej z jakąś charyzma, a nie tak bezjajecznie lub jak katarynka.
0
Kurde, ale żeby trzech najgorszych możliwych kandydatów akurat było aktualnie w pierwszej trójce wg sondaży no to jest tragizm tych wyborów :D
1
@Kgorecki2500 całkiem spoko ranking mógłbym się przychylic, chociaż nie wiem czy bym nie zamienił Mentzena z Braunem, a i na pewno wyżej Zandberga dał :D
0
@PatrykBarca ja dalej nie widzę takiego, na którego bym chciał zagłosować, ale może nie tyle same debaty co te dłuższe programy u Stana dają mi szerszy pogląd i wyrabiają zdanie na temat jacy to są ludzie. Myślę, że po wszystkich debatach zdecyduje. Na ten moment jedynie na minus Trzaskowski i Mentzen.
2
@QuaReL tak, pisior. Ostatnio akurat spoko że Trzaska atakował, bo ten nigdzie nie chodzi, ale teraz ciągle w Hołownie i dalej w nieobecnego Trzaska, a do Nawrockiego potulnie jak baranek. Do Mentzena też ani słowa, a przecież mnostwo afer ostatnio chodźby z nieprzyjemnością jaka może doświadczyć kobieta.
0
Ee serio Stanowski o praworządność strzela do Hołowni jak ma świetną możliwość pytać Nawrockiego o to co przez ostatnie lata robił na tym polu PiS? Zawiodłem się trochę, kiepskie pytanie można było dużo mocniej
0
@Hosh a dokładniej to o 21:47
1
Śmiejecie się z Mentzena, ale nie wiecie że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą?
4
@Pawlak1992 może i tak, ale w sumie dobrze zwrócił uwagę że ten Jakubiak fikołka zrobił w jednym zdaniu, a ja tego tak nie wyłapałem, więc spoko że to wybrzmiało :D dla mnie ok niech będą dymy będzie więcej beki xd
3
Nawrocki i Mentzen dzisiaj jak takie robokopy na jednym tchu wyuczone formułki. Nie kupuje mnie to totalnie.
Na mnie dość pozytywne wrażenie dzisiaj Zandberg robi, bo miałem go zawsze za lewicowego odklejenca, a dzisiaj sporo z sensem.