Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@abram3k wlansie mam jeden tshirt z UA i jest świetny i nie ma loga, ale niestety aktualnie w ich sklepach nie mogę znaleźć nic bez logo. Wszędzie na piersi znaczek UA i to często aż taki odblaskowy żeby nikt czasem nie przeoczył tylko dostał nim po oczach.. drażni mnie to
0
Może ktoś polecić jakiś spoko tshirt treningowy na siłkę lub chociaż firmę w jakim sklepie szukac? Zależy mi żeby nie miał jakiegoś mocno widocznego loga firmy
0
@norbi77 tylko powołując się na np mecz z Espanyolem lub inną drużyna która stawia autobus, a my bijemy głowa w mur i obijamy obramowanie bramki nie bierzesz pod uwagę jednego. Te drużyny grały przeciwko nam typowo na 0.0 żeby urwać ten 1 pkt. W sytuacji gdyby nie dawało im to punktów musieliby od początku sami grać o zdobycze bramkowe, więc z założenia te mecze byłyby jeszcze ciekawsze, bo bardziej otwarte. Każdy zespół musiałby isc po swoje i stwarzać sobie okazję bramkowe.
1
@MOLESTA no jeśli republika czy wcześniej tvp finansowane było przez partie rządząca to oczywiste że dziennikarz narażałby się zwolnieniem :D tutaj przecież z Kraśko jest dosłownie to samo, właściciel tvn jest z USA więc gdyby Kraśko mówił w ich telewizji przeciwko nim to również mógłby zostać potencjalnie zwolniony lub odsunięty, więc o czym Ty piszesz jakie wyrażanie własnego zdania xD oj widzowie tvn mają tak samo wyprane mózgi jak Ci z republiki. Nowe, nie znałem.
3
@OBSERWATOR2021 wiesz, że było to już wklejane tutaj od wczoraj z 10 razy, albo i lepiej? :P głos rozsądku powiadasz, ale wiesz też, że właścicielem TVN są amerykanie, prawda? :D
5
Wydrukowany karny dla Celty. Bardziej ewidentnego walka dawno nie widziałem. Co lepsze sędzia nie słucha nikogo ani piłkarzy ani Var i nakazuje podejść do 11stki. Hehe szopki w Laliga z udziałem sędziów ciąg dalszy
2
@Cochise dokładnie o to samo chciałem zapytać kolegę @FCB_dimiCtrzeba by ewakuować się dużo wcześniej zanim dojdą do Ciebie poważniejsze informacje, ale to równie dobrze mógłbyś zacząć robić już dzisiaj, a jednak rozumiem że jeszcze jesteś w Polsce :)
1
@Stoiczkow no dokładnie, zgadzam się ze wszystkim co piszesz tylko bierzesz pod uwagę, że to jest w interesie USA? Pytanie czy to również jest w interesie naszym Polski i/lub UE? Polityka USA zmieniła swój bieg względem Europy odkąd wybory wygrał Trump i nie mam przekonania, że teraz te interesy są zbieżne z naszymi. Każdy zdaje sobie sprawę, że Ukrainą się teraz rozgrywa i każdy chce na tym zyskać. Zelenski zdaje sobie sprawę ze swojego położenia i również chce jak najlepiej dla siebie i swojego kraju. Z naszego punktu widzenia wpuszczenie kapitału USA i pozwolenie zarabiania im samym, przy czym my jako Europa bedziemy dawać się robić na szaro i faktycznie militarnie wspierać (bo jak sam zauważyłeś USA nie jest w stanie tego robić realnie tylko ich funkcją będzie "straszak") w mojej ocenie jest bardzo zła jeśli chodzi o nasze interesy gospodarcze. Ja od zawsze byłem za USA, ale teraz zaczynam mieć wrażenie że trzeba otworzyć oczy i zacząć samodzielnie myśleć. Skoro Trump przestaje się liczyć z UE i zaczyna nakładać na nas cła, robiąc nam szkodę i jednocześnie zaczyna dogadywać się z Putinem i przy tym nakazujac UE co ma robić to czy to jest ok? Ja osobiście wątpię i przestałem być team USA.
1
@partymaker @Benz odnosnie problemu z korupcja to zgoda, dobrze że to zostało głośno powiedziane, bo takie są fakty i z tym Zelenski musi walczyć.
@Stoiczkow no dobrze to wszystko o czym piszesz zgoda, ale to w moim odczuciu jest gadanie o faktach powszechnie znanych czyli bez pomocy USA byłoby ciężej (podkreslmy że to pomoc rządu Bidena, bo Trump od razu odciął dalsza pomoc), dezercje po obu stronach, korupcje.. Wszystko ok, ale jak to się ma do wczorajszej rozmów? Co wnosi ta ekspercka analiza rodem z amerykańskiego TVN? Pytaniem jest co dalej? Co w tym momencie jest przedmiotem negocjacji, co chce lub powinno robić dalej USA? To są pytania które są aktualnie na tapecie, a nie analizowanie tego co było w przeszłości, więc do czego dążymy w całym tym wywodzie i za co tu chwalić Kraśko? Nie rozumiem.
2
@bartekvisca wygląda na to, że Trump chciał przede wszystkim pokazać swoją siłę przez własnymi obywatelami stąd taka decyzja. Nie uważam, żeby to było ustawione po prostu nie spodziewali się, że Zalenski będąc wrzucony w paszcze lwa i otoczony zacznie im podskakiwać. Efekt wyszedł odwrotny do zamierzonego. Pokaz słabości USA, ale to niestety nie wpływa na poprawę bezpieczeństwa w Europie.
8
@AduŚ07 ja nie rozumiem co tu dobrego jest? Jest ktoś w stanie wypunktować chociaż 2-3 rzeczy, które w tej wypowiedzi są trafne? Ja przesłuchałem całość i w moim odczuciu kontekst wypowiedzi jest taki, że Zalenski popełnił błąd, bo powinien był płaszczyć się przez wielkim USA i to samo powinniśmy robić w dalszym ciągu my Polska i Europa. Jak grzeczny i posłuszny piesek słuchać co Pan mówi. O to chodzi? To jest ta świetna analiza Kraśko z telewizji opłacanej przez USA?
0
@michal26 USA ma najlepsza armie, PKB etc, ale są też uwiklani w największą ilość konfliktów na świecie i nie są w stanie skutecznie radzić sobie wszędzie. Pytasz czy wobec takiej postawy jesteśmy w stanie poradzić sobie z wojną gospodarczą USA, a ja pytam czy Trump nie zaczął jej już narzucając cła, więc jaka konsekwencja - to zaczęło się wcześniej, a nie po wczorajszych rozmowach? Czy serio mamy nadstawiac 4 litery i poklaniac się USA widząc w nich zbawce Europy pod rządami Trumpa, który dba wyłączenie o interes Stanów? Nie przepadam za Zalenskim i na pewno wiele można mu zarzucić, ale czas otworzyć oczy i dostrzec, że to nie jest już to samo USA. Europa to dostrzega i budzi się, musimy zacząć dbać sami o swoje bezpieczeństwo i przestać dawać się rozgrywać USA, bo aktualnie to nam zaczyna szkodzić.
0
@loswariatofano ja też potrzebuje głównie pod Tatry i Beskidy. A czy w zimę lub gdy pada nie chodzisz w ogóle czy chodzisz, ale masz inną parę?
0
Czy są tu spece od trekkingu po górach? Muszę kupić buty do chodzenia głównie sezon przejściowy i letni. Czy gore tex to jest must have czy lepiej unikać, bo noga może się zaparzyć?
0
@Roobo jak nie ma znaczenia? Oczywisice, że przebieg tej rozmowy jak i jej emocjonalny ton i wyraz ma kolosalne znaczenia dla dalszych losów świata, Europy w tym Polski. Jakie dokładnie to będzie miało konsekwencje tego jeszcze na ten moment nie wiemy. To był pokaz NA ŻYWO sily/słabości każdej ze stron. To wymierzony policzek, które każde państwo na świecie może interpretować po swojemu i może to skłonić każdą władze do podjęcia jakiś kroków. I tak wszyscy wiedzą, że rozmowy zostały przerwane i nic nie ustalono, a jednak z jakiegoś powodu władze różnych państw komentują to na portalach dając poparcie różnym stronom.
0
@michal26 Duda 3 słów nie potrafi wydukać po angielsku to jak on się ma stawiać i komu xd
2
@Messibestplayerintheworld nie, drużyny zremisujące dalej będą mieć po 1 pkt, tylko drużyny na 0.0 miałyby po 0, więc z zamysłu każda drużyna grałaby otwarta ofensywa piłkę żeby strzelić minimum 1 gola.
0
@barcelonaLM odnośnie drwala to ja nie widziałem nigdzie w Polsce miejsca gdzie mogę zjeść craftowe go burgera z porcja frytek i napojem za 33zl. U mnie w mieście sam burger typu drwal z dodatkiem sera to koszt przynajmniej 40zl, a gdzie tam jeszcze fryty i napój. Spokojnie ponad 50zl, a czesto nawet przebija podwójnie koszt zestawu drwal z mc donald.
2
@OzzyFCB może tak być, ale to nie może tłumaczyć jego zachowania. Jak głowa nie dojeżdża i ma problemy to już do psychologa, a nie pajacerke odwalać, bo to nie pomaga nikomu.
0
@Filipem a jak mam podchodzić? Jest jakaś strategia do tego? XD ile będę mieć ochotę to zjem i tyle pewnie łącznie około 4.
1
@KamQiX prawda, a nawet jeśli to niewiele im daje. Przed rewanzem na Bernabeu potrzebowali dzisiaj wygranej i to najlepiej wyższej niż jednobramkowej.
2
Co ten Var w meczu City xD 2x ręka obrońców Totkow w polu karnym po czym Haaland strzela bramkę, a Var ja anuluje? XD
3
Ferran patrzy i niedowierza jak to można strzelić
2
@Munio tyle co mogę doradzić to większość pewność siebie możesz nabyć poprzez dbanie o siebie. Czasami ciężko się ruszyć (wiem po sobie też jestem leniem) żeby coś zrobić typu chodzić regularnie na siłownię chociaż 2x w tygodniu, zdrowiej się odżywiać czy kupić sobie czasami nowy ciuch. Do tego trzeba ćwiczyć rozmowy z innymi kobietami, nie trzeba się od razu napalać na podrywanie, ale ćwiczyć jak rozmawiać z obcymi ludźmi. Po prostu zagadywać, otwierać gębę w zwyczajnych sytuacjach jak nadarzy się okazja, a nie spuszczać głowę, a z czasem efekty będą duże.
0
@Solcio zejdź na ziemię, za dużo Fify
3
Po 0:2 w 10min w sumie nawet nie byłem zły, a spokojny. Wiedziałem że jest duzo czasu i zespół ma mental żeby wrócić. Natomiast mając 4:2 w końcówce, marnować okazję na 5:2 i dać sobie wbić dwa gongi na 4:4 w ostatnich minutach no to mnie już rozwscieczylo. Mogliśmy to dowieźć bez problemu uważam, natomiast wpuszczenie na takiego rywala przeciętniakow pokroju Fermin, Gavi czy Garcia to nam załatwiło mecz. Można było również ściągnąć Yamala, który miał już wywalone lub brak sił na asekuracje i to Kounde musiał bronić sam dwóch rywali i to właśnie te stroną atakowało Atleti. Końcówka tragedia i wypuszczenie meczu we frajerskim stylu.
5
Hehe, biegnie z połowy boiska sam na bramkarza. Może zrobić wszystko, kiwać go, lobowac gdyż ten wyszedł, strzelać z daleka, cokolwiek, a tu takie kur coś xDDDD
26
Śmiejecie się, że przegrywamy bo Lewy ława, ale kto wie czy serio tak nie jest, bo jak zwrocicie uwagę to on jest zazwyczaj tym zawodnikiem na krótszym słupku, który wybija piłki dogrywane przez rywali z rzutów rożnych :D
1
Wow ale składzik. Once da gala, w zasadzie tylko Lewy na ławie, ciekawe czy Ferran da radę od początku
3
@SelloutCrowd zależy na co kładziesz priorytet. Dla mnie priorytetem jest liga, a nie PK, więc właśnie w Pucharze stosowowalbym rotację. I umówmy się Araujo to też nie jest zawodnik Barcy B żeby nie moc go wystawić w miejsce Cubarsiego lub Inigo lol