Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Wczoraj rozegralismy najsłabszy mecz w sezonie. Ewidentnie nie szło, kopaliśmy po autach, piłka się odbijała jak od sęka, slizgalismy się po mokrej murawie.
Szczerze? Zdarza się i nie miałem pretensji o obraz takiej gry do piłkarzy, ani do trenera. Brakowało też jednak Yamala. Natomiast w dalszym ciągu jestem mega podkur***ny jawna kradzieżą w biały dzień. Można uznać błąd sędziego gdy chodzi o interpretację sędziego jeśli chodzi o faul lub zagranie ręką, ale żeby zaakceptować taki skandal gdzie system rysuje linie, a te patałachy ewidentnie przekręcają nas? Nie da się tego zaakceptować. Bardzo bym chciał i oczekuje, że Laporta nagłośni te sprawę jak może i sam związek sędziów będzie się musiał tłumaczyć, bo póki co oni są nietykalni, nie ponoszą żadnych konsekwencji i śmieją się w twarz NAM KIBICOM. I nieważne serio jakiego klubu to dotyczy. Czy to Barca czy Real czy Kotwica Kołobrzeg. To jest plucie w twarz NAM KIBICOM
1
@xxKrysztalekxx kpina, przekręcili nas równo. Wzięli pod uwagę buta spalonego. But Lewego prawie w całości przed linia spalonego to gdzie tam czubek buta znaleźli
2
O co chodzi z tą gadką, że ufacie technologi? Przecież oni na tej grafice wzięli buta RAPHINHI XDD
Przekręt 100%
Zobaczcie sobie stop klatki pięta Lewego jest jakieś 10cm za piętą obrońcy, to co Lewy ma rozmiar buta 60 czy ki wuj?
0
A de jong musi oczywiście na siłę holować te piłkę sam jak go obrońca ciągnie za koszulkę zamiast podać do przodu gdzie idziemy 4 na 4?
0
@Tabaluga37 pytanie co będzie z programem socjalnym bo jak wejdzie kredyt 0% to może wystrzelić to
0
@Nevermind ale wiesz, że przy porodzie pracuje cały zespół specjalistów, a nie tylko położne, których jest rzeczywiście dużo? :) same położne porodu nie przeprowadzą.
To tak jakby np. brakowało kierowców samochodów ciężarowych, a Ty byś twierdził, że problemu w transporcie nie ma, bo masz mnóstwo znajomych którzy są spedytorami i nie mogą pracy znaleźć, bo jest taki przepych w tej branży :P Niestety, ale mnóstwo prac jest zależnych od różnych specjalizacji w danym konkretnym obszarze.
3
@Matheu12 a jak nie zmniejszać ich ilości jak nie ma ludzi do pracy? Maja być czynne bez obsługi? Problem jest w całej służbie zdrowia nie tylko w położnictwie. Słusznie zwracasz uwagę, ale problem leży u podstaw. Co gorsza ta zapaść się tylko pogłębia, a przez ostatnie 8 lat w trybie lawinowym ;) ale kto się tym interesuje i zwraca uwagę na takie szczegóły jak Ty? Tym się wyborów nie wygrywa, ten obszar to gorący ziemniak u nas w kraju. Mam nadzieję że będzie lepiej, ale czarno to widzę. Jak Cię nie stać prywatnie wysypać sporo siana na dobrą prywatna opiekę to powodzenia i umieraj w kolejkach.
0
@Piatus98 w przyszłym roku. Najpierw część w 1 kwartale, a w przyszłym sezonie pewnie już całość.
2
@Kgorecki2500 masakra. Nie wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać i jak do czegoś takiego dochodzi, bo najprawdopodobniej dosłownie w chwilę musi się to dziać.
1
@Fake69 tak wszystko super, ale momentalnie strasznie samolobunie gra. Również mam nadzieję, że Flick mu to z głowy wybije. Wczoraj kamery pokazywały go zdenerwowanego po akcji Olmo, więc oby. Raz, że marnujemy okazje, a dwa niepotrzebnie kwas się robi, bo Yamal 2 razy mocno zirytowany był przez co moim zdaniem w końcówce meczu również grał samolubnie, bo chciał bramkę zdobyć która pewnie by już miał gdyby Olmo mu podał. Grac musimy jako zespół, a nie indywidualnie.
2
@tomek8756 wow szacun, mam nadzieję że jego wiedza i umiejętności będą służyć w naszym kraju
0
@Criss18Barca zasłużenie i nie dziwi to nawet. Ponadczasowy i jeden z najlepszych jak nie najlepszy polski serial, goat :)
0
@Kozinho. O dzizas przeczytałem pieprze się z aneta i myślałem już że historia młodego wertera tu będzie :P
1
@MichalZZZ rozdzielenie jest sztos, polecam. Bardzo nietypowa fabuła, oceniany wysoko.
3
@Tuc to nie pewność bije od nich tylko Ty zacząłeś wierzyć, bo przyszły wyniki. Typowo
1
@koziar wow, ale stejtment :D
Ja ze swojej strony powiem tak. To kwestia podejścia.
Ja absolutnie nie zwracam uwagi na to o czym piszesz. Luźno kiedy mam ochotę wchodzę w pewne dyskusje, a głupie komentarze lub takie co mnie nie interesują szybko pomijam. Osobiście to wręcz zdziwiony jestem jak można się doszukiwać tutaj jakiś grupek, wzajemnych towarzystw i brać to jeszcze do siebie, bo ja sam nigdy na to nie zwracałem uwagi czy w ogóle takie zjawisko które opisujesz ma miejsce. No ale może to tylko moje podejście :)
0
@Ziemny raz, że jest ciągle młody i nie wiemy czy nie zgodziłby się na rolę rezerwowego przy określonych minutach. Kalendarz jest teraz tak napięty, że spokojnie można rotować i nawet jako taki super rezerwowy może grać co któryś pełny mecz plus dodatkowo w każdym meczu z 30min z ławki. To nie jest mało.
3
@Rastafarnianin również uwielbiam dzieła Beksińskiego. W zasadzie nigdy nie interesowałem się sztuka, dopiero jakieś 2 lata temu zacząłem zwracać uwagę.
Czy orientujesz się czy są jakieś stronki gdzie można kupić/zamówić repliki obrazów? Coś namalowanego farbami, aby wyglądało jak obraz, a nie druk cyfrowy? Gdzie nie patrzyłem to wszystko sprzedają wydrukowane, a taki vibe plakatu mi średnio siedzi :/
1
@Sysia11 dzieci to nie kula u nogi i nie oznaczają, że do końca życia trzeba być związanym z partnerem. Ja bardzo nie lubię takiego powierzchownego oceniania. To są sprawy prywatne i nie mamy pojęcia co się dzieje u kogoś w związku. Jestem również zdania, że jeśli wszystko jest ok i obie osoby się starają i dbają o związek to to się nigdy nie rozleci.
1
@SnieguPlock a skąd pewność że to wina nike? No tak przecież na pewno nie naszego nieskazitelnego ukochanego klubu co nie? :) ja takiej pewności nie mam. Ile razy coś kupowałem ze sklepu nike tyle razy zawsze towar był dostępny i problemów nie miałem. Natomiast ile razy chce coś kupić od Barcelony to zawsze są jaja jakieś. W Barcelonie pracują ulągi, a nie ludzie. Obsługa klienta nie potrafi odpisać na maile, nie wiedzą kiedy mogą spodziewać się dostawy (rok 2024 sick!!) i wiele wiele innych. I zaraz pewnie co drugi wyskoczy tutaj że to przecież ciuchy nike produkuje bla bla. Okej tylko jak wytłumaczyć fakt że nawet jak w przeszłości próbowałem kupić ciuchy z klubu, ale nie spod banderoli nike tylko typowo klubowych gdzie używane są inne szwalnie to tam również był problem??
1
@misterio bez sprawdzania podpowiedzi/wzoru na piechotę policzyłem że 24. Pewnie to poprawna odp skoro ktoś wyżej napisał że chat gpt potwierdził taka ilość
1
@TR3YWAY jak chcesz zaimponować i zaskoczyć, a przy tym zrobić zajebiste danie to polecam pierś z kaczki z sosem z czarnej porzeczki z karmelizowana cebula plus upieczone talarki ziemniaczane. Grunt dobrze usmażyć taką pierś, bo to delikatne mięso i łatwo je popsuć np nieodpowiednio nacinajac lub przesnazajac, bo najlepszy stopień to medium rare moim zdaniem. Na końcu kroisz ją w paski. Zamiast sosu porzeczkowego można też posypać tartą czekoladą. Brzmi ciężko, ale jak pomijasz Sos i nie redukujesz go aby zgestnial dobrą godzinę tylko użyjesz czekolady to przepis jest serio szybki i prosty i nie ma co się bać. Podawać oczywisice z winkiem ;)
0
@Aragorn33 tak mówiło się o tym od miesięcy, ale teraz konkretny artykuł napisał Jadczak i się to niesie po sieci, po Xie. Każdy domyślał się jakie są powodki tego lobbowania, ale nie było to przedstawione czarno na białym. Teraz już jest :)
0
Kto by przypuszczał? Normalnie szok i niedowierzanie.
"Wiceminister rozwoju i technologii Jacek Tomczak od miesięcy walczy o dopłaty do kredytów mieszkaniowych. Jak wynika ze śledztwa Wirtualnej Polski - poseł i jego kancelaria notarialna od lat masowo obsługują firmy deweloperskie. W ostatnich czterech latach wygenerowali miliony złotych przychodu na umowach sprzedaży co najmniej 1717 nowych mieszkań. "
Źródło wp.pl / X
0
@siuuu jeśli masz ograniczony czas i ciężko się zabrać to nie wiem czy i tak nie zacząłbym od 3. Przy 1 i 2 możesz się tylko zniechęci lub wcale ten świat Cię nie porwie. Jednak to duzo gorsze produkcje, a finalnie nic nie tracisz bo spokojnie można grać w 3 nie znając 1 i 2.
5
@KochamInieste akurat zaraz rozpracujesz, że walka w tej grze jest prostacko łatwa i nudna, nie wymagająca zbyt wiele, więc tym bym się nie przejmował i specjalnie tego nie ćwiczył :P (jedynie dobrze miec dobry ekwipunek, bo inaczej faktycznie mogą być problemy)
Ze swojej strony co mogę polecić to póki jeszcze główny wątek się nie rozpędził i fabuła nie ciągnie Cie mocno do przodu to staraj się powoli explorowac, robić dużo pobocznych dodatkowych questów napotkanych. O ile część z nich może być na jedno kopyto to nie zniechęcaj się, bo znajdziesz również wiele świetnych, wgniatajacych w fotel questów i aż szkoda byłoby pominąć. Przy okazji eksplotujac lub wykonując questy poboczne możesz znaleźć ukryte skarby, które często są pochowane, a są bardzo mocne typu wiedzminki ekwipunek lub części instrukcji jak go w przyszłości wykuć.
4
@abram3k tak tak powalczyć. Kolejna gwiazda z ligi portugalskiej gdzie trzeba wyłożyć lekka ręka 100mln euro za gościa, który nie sprawdził się w czołowych ligach. Sporting i Benfica tylko rączki zacierają kto da więcej
1
@PatrykBarca dokładnie zgadzam się. Trzeba mieć na uwadze, że potrzebna jest szeroka kadra jeśli chce się wygrywać trofea i trzeba rotować zawodnikami. Na ten moment wygląda to super, ale co gdyby odpukać Rapha czy Yamal się posypał? Uważam że taki Nico do rotacji i na zmianę spokojnie by się odnalazł w przypadku gdy pożegnamy się z Ferranem i być może Fatim.
1
@aVe na ten moment trochę za wcześnie żeby dobrze zdiagnozować kto nam będzie potrzebny, bo gwiazdy wyrastają. Przynajmniej jeśli chodzi o pozycje typu pivot (tutaj trzeba poczekać na rozwój sytuacji z Casado i Bernalem).
To co wiemy na ten moment i to co jest pewne. Potrzeba nam bocznych obrońców, a przynajmniej jednego - LO. Tutaj rozwazylbym Daviesa. Kończy mu się kontrakt, a pod Flickiem to był najlepszy LO świata. Poza tym jest ciągle bardzo młody. To jest w mojej opini konieczne.
Do przemyślenia temat bramkarza oraz typowej 9tki która będzie mogła wchodzić w buty Lewego. Jeśli uda się wypchać Ferrana, a Fati nie złapie zadowalającej formy to ktoś do rotacji do przodu również by się przydał. Pytanie czy Nico ma tu sens?
0
@PeterMaro dobrze dobrze, niech te ameby umysłowe myślą, że niepojawienie się na gali to dobry ruch xD co tam, że cały świat ciśnie z nich bekę jakie to żałosne posunięcie było xD