0

@michal26 ja taki pewny nie jestem. Nigdy nie mów nigdy. Być może jak Mbappe się zaklimatyzuje lub trener to ułoży to jeszcze zacznie to hulać niesamowicie i taki scenariusz przy zawodnikach z takimi umiejętnościami jest ciągle mozliwy.

Niemniej.. na ten moment to wygląda dla nas znakomicie :D te porażki, kompromitacja mam cicha nadzieję że nie zbudują ich, a wręcz poróżnią i sprawia że się nigdy nie dogadają. Mam nadzieję że każdy będzie grać na własny rachunek i będzie tam ciągle jeden wielki cyrk na kółkach :D

1

@michal26 tak, plus jednak broni swoich i ma dobre relacje z naszymi również w repce Hiszpani. Zgadzam się z Tobą również za nim nie przepadam, bo bywa złośliwy, ale nie porównujmy go znowu do charmow pokroju Pepe czy idiotow pokroju Viniego.

0

@Trojanek23 tak i utrzymywało się to cały czas, jednak to była ankieta na czacie wśród kibiców to prawda. Ja się tylko odnosiłem do tych "ekspertów" ze studia :P

1

@wosiek91 tam z całym szacunkiem, bo swojego czasu miałem duża sympatię do tego kanału, ale to kogo oni tam teraz biorą za ekspertów i jakie bzdury wygaduja to jest niepojęte. Wczoraj słuchałem ich, ale szczerze to po prostu ubaw miałem :D ten młody biały rycerzyk co był zdalnie połączony to niesamowite jak on przez cały program gadał ciągle tylko o Vinim i jaki to był spłakany że to nie brazylijczyk wygrał.

0

@Murazor tak, fajnie się cwiakale słucha jak chwali, brzmi dobrze i merytorycznie. Natomiast jakby trzeba było coś dosadnie skrytykować to jego nie ma. Charakter cieplej kluchy, który woli się nie narażać nikomu. Dobrze powiedziane

1

@Sulimo wydało się i cyk, Carvajal skończy bez przedłużonego kontraktu :p

9

Obejrzałem Tomka Cwiakale, obejrzałem kanal zero, kanal sportowy, meczyki. I wiecie co łączy te wszystkie źródła w temacie złotej piłki? Każdy mówi, że są argumenty za i przeciw, że czy Rodri, Carvajal czy Vini mieli za sobą argumenty formy indywidualnej i zarówno triumfow drużynowych. Ale wiecie o czym żaden kanal poza samym Stanowskim nie wspomina? Tak, o tym co z Vinim kojarzy się od razu czyli o zachowaniu boiskowym i postawie fair play. Jak można pominąć ten aspekt? Jeśli osiągnięcia indywidualne i drużynowe są na tym samym poziomie to jak można pominąć w tym wypadku ten decydujący czynnik? Tutaj mocny minus z mojej strony dla większości kanałów.

0

@Kgorecki2500 nie wpływa, ale bezsensu jest ta zmiana czasu. Powinniśmy zostać przy letnim, a nie ciemnica już o godzinę 16. Kto to widział, ktoś kto to wymyślił mocno w garze nałożone miał

9

Swoją drogą czy kibice prześcieradeł tu zaglądają jeszcze? Gdzie te wszystkie trolle, które wleciały tutaj tydzień temu o 23 po meczu z BVB? Pochowały się do jaskiń równie szybko jak z nich wyskoczyły? :D

0

@Barceloniarz987 cóż gra tylko w Interze, a aktualnie Inter to nie jest najlepszy klub w Europie i sama liga również nie porywa. Jakby te same osiągnięcia powtórzył z jakimś zespole z absolutnego topu typu Barca/Real czy City lub Bayern to miałby dużo większe szanse.

0

Komentarz usunięty

3

@cules100pro i bardzo dobrze, ktoś tak obrzydliwy na boisku jak Vini nigdy nie powinien dostać tej nagrody. Tym bardziej jak liczbami się nie wyróżnia. Ta nagroda powinna być również odzwierciedleniem klasy na boisku, przykładem dla młodych ludzi, dzieciaków.

11

Białe rycerzyki to stan umysłu.

Na co w końcu mamy patrzeć przy wyborze ZP?

1. Statystyki indywidualne?
No to patrząc wsrod ofensywnych zawodników to więcej miał już Lautaro Martinez, który trofeow zdobył te sama ilość co Vini.

2. Trofea drużynowe?
To patrząc z kolei na to to Carvajal zdecydowanie bardziej zasłużył niż Vini.

3. Wpływ na druzyne?
To sorry, ale przy tej samej ilości trofeow co Vini to jednak Rodri pełna gębą kapitan i filar zarówno złotej reprezentacji Hiszpani jak i Man City.

4. Postawa fair play i klasa na boisku?
Vini? Buahahahhah bez komentarza.

Normalnie escalando jak cholera. Żałosny klub skompromitowal się nie tylko z nami w sobotę, ale i wczoraj tym pseudobojkotem gali ZP.

0

@esem91 prawda, Czarek klasa wczoraj bardzo dojrzałe i trzeźwe wypowiedzi. W porównaniu do tego synka białego rycerzyka co był z nimi na łączach. Na gość dramat, klapki na oczach i spłakany ciągle xD

8

Te białe dzbany są niesamowite. Dmuchali od tygodni balonik. Jak to ten śmieszny zadufany klub ma w zwyczaju co roku od połowy sezonu prowadzi kampanie w mediach złota piłka dla "...." (było dla Modric, Benzemy, wcześniej co roku CR). Kibicom prześcieradeł od tej manipulacji rodem z TVP już mają po nocach mokre sny, a później jak się tylko nie uda to co sobie wymyślili to nagle skandal i przekręt, bo jak to tak przecież media mówiły że ktoś inny miał wygrać xDD

0

@Who_you_mam a co w tym najlepszego wyjaśnisz, bo ja nie w temacie

0

@Kubsoleon no ok, jeśli stawiasz na równo to Rodri ma ich więcej, a i statystyki indywidualne na podobnym poziomie oboje :)

0

@Kubsoleon oczywisice, zawsze turniej międzynarodowy rozgrywany rzadziej był większej wagi niż rozgrywana co roku LM. Poza tym ilościowo również więcej trofeow zgarnął Rodri, więc nawet jeśli stawiać ME i LM na równo to jak porównywać puchary ilościowo to Rodri ma ich więcej.

1

@Tasde a gdzie jest lista? Wyniki już ogłoszone? Jakie to te mocne argumenty są za Vinim, że powinien wygrać? Czy LM waży więcej niż mistrzostwo turnieju międzynarodowego? Od kiedy? Wpływ na druzyne większy niż Rodri? Rodri ma podobne statystyki, a gra jako pomocnik defensywny. Jakie argumenty względem Rodriego są na korzyść Viniego?

0

@Bobo25 ja jestem ciekaw dlaczego LM zawazyla skoro mieliśmy większej wagi turniej międzynarodowy?
@D10SLEO Rodri w porównaniu do Viniego ma porazajace statystyki jeśli uzmyslowisz sobie, że jeden to ofensywny gracz i goleador swojej drużyny, a drugi to defensywny pomocnik od kreowania i nadawania tempa zespołowi. Szczerze wg mnie bezapelacyjnie powinien wygrać Rodri, na 2 miejscu jeśli bierzemy pod uwagę LM to Carvalaj. I to nie dlatego, że nie trawie Viniego. Po prostu uważam, że tak powinno być.

0

@konrad1661 da się zrobić jeśli macie zamiar oszczędnie to ogarnąć. Jesli zakładasz jakieś restauracje bez specjalnego wybierania gdzie i co taniej to założyłbym raczej więcej około 8-10k.

Edit sporo zależy od biletów i noclegu. To jednak szczyt sezonu. Pytanie czy dopłacacacie też np do bagażu rejestrowanego. Same bilety na samolot jak nie kupisz w odpowiednim momencie to możesz i 2k zapłacić. Nocleg w szczycie sezonu? Zależy jaki standard ale zakładam że nie hostel. Jak apartament pokój z łazienką gdzieś w centrum to około 3k pewnie zapłacisz, więc możesz wydać 6k i jeszcze nie wylecieć :) a na miejscu super tanio nie jest zakładając że opłacasz atrakcje i jesz na mieście ciągle.

0

@ChiefKeef co?
@dzefrej234 chodzi Ci o meczowki nasze z Coldplaya, tak? Wrzucili je normalnie do sprzedaży internetowej 11 dni przed klasykiem (wyprzedały się bardzo szybko), następnie dorzucili jeszcze dzień przed, niestety też się w chwilę wyprzedały. Strasznie nie ogarneli. Plus cena dość sroga, bo 400 euro, gdyby nie to, to kurde wziąłbym.

0

@ArcziArtt jak powinna? No przecież mamy aktualnie solidna parę stoperów to co tu zmieniać? Patrząc na to jak Flick buduje zespół to jestem przekonany, że żaden z tej dwójki nie będzie grać za nazwisko, a wrócą walczyć o pozycje. Jak któryś zagra lepiej to być może wywalczy miejsce w składzie. Prędzej obstawiałbym Araujo, który być może będzie do rotacji z aktualna parą stoperów przy napiętym terminarzu. Christensen również raczej głębsza rezerwa do rotacji.

0

@TheNekro94 nie tyle wysokiej obrony co combo wysokiej obrony + Pena :) co by nie mowic Ter Stegen w po jedynkach 1 na 1 był genialny, a Pena to niestety ręcznik, który dodatkowo samą swoją prezencja powoduje, że obrońcy są zesrani, a wtedy łatwiej o błąd ;)

1

@Andi18 ja u przyjaciela na domówce urodzinowej. Niestety on kibic realu więc mam nadzieję że nie dostaniemy w plecy :D

1

@qbsonFCBarca @PatrykBarca nike nikiem, ale ja odnoszę się również do exclusive kolekcji Coldplaya gdzie wszystkie artykuły oprócz koszulki meczowej nie pochodzą od nike. Nie wydaje się to dziwne ta narracja, żeby zwalać wszystko zawsze na szwalnie nike gdy produkty nie od nich równie szybko są wyprzedane i niedostępne? Jak można wypuszczać kolekcje Coldplay na klasyk z Realem na 10 dni przed meczem i wyprzedać wszystko w 5min pierwszego dnia? Dorzucić kilka sztuk po tygodniu i znowu wszyskto wyprzedane? Sorry, ale Barca daje ostro dupy w tym zakresie. Ta sytuacja od lat się pojawia i powinni to ogarnąć. Nie siedzę tam i nie wiem w czym problem, ale wszystko jest do zrobienia. Jak szwalnia nie wyrabia to jest do zmiany lub kolejna do ogarnięcia żeby zwiększyć moce przerobowe. Klub dużo traci.

0

@PatrykBarca nie opłaca się? Przecież kibiców na całym świecie są miliony. Oni sprzedają koszulki po 400 euro i jest kolejka chętnych. Widziałeś te filmiki jak gości wlatuje na otwarcie do sklepu Barcy i jednorazowo bierze pod pache i do kasy 20 sztuk płacąc 8000 euro? Przemnoz sobie wszystkie artykuły przez cenę 400 euro, 75 euro, 35 euro, 25 euro przez skalę zainteresowania klienta indywidualnego, a otrzymasz chory wynik. To jest śmieszne, że klub nie potrafi OD LAT tego ogarnąć. Jak nie brak literek od nazwiska Messi, jak nie brak koszulek po dużych transferach jak Neymar, Suarez, Lewandowski tak teraz przy tych artystach Spotify. To jest przecież żałosne.

0

@Ryoumen stary, w drugiej wiadomości zapytałem się Ciebie skąd Ty masz info ze ciuchy z Coldplaya casualowe tshirty, bluzy są od nike? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Koszulki meczowe oczywisice są od nike, ale co z resztą produktów? W moim odczuciu one nie są od nike, a tak samo jak koszulki od nike są niedostępne. To też wina nike?

Druga sprawa, Barca to jest podmiot i jak oni sobie nie radzą od kilku lat z egzekwowaniem dostępności produktów od nike to również nie świadczy to o nike, a o tym jakie pierdoly pracuja w Barcelonie.

1

@MesQueUnClub_87 taa miałem, wlosi to podobny poziom do hiszpanow zgadzam się ;)

Coz, szkoda że takie lebiody pracują przez co ani klub nie zarobi, ani kibic nie będzie zadowolony. Nie dane mi było po raz kolejny zrobić u nich zakupów.

0

@TheNekro94 no dokładnie :) czasem mam wrażenie, że niektórzy za wszelką cenę będą bronić klubu nawet gdy ten jest nieporadny w podstawowych kwestiach.

@Ryoumen ja swoje, a Ty o jakimś adresie szwalni jakbyś za wszelką cenę chciał odwrócić temat od gafy jaką walnąłeś zamiast przyznać się do błędu co zdarza się każdemu. Podyskutowali hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?