Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 a pan żeś jest wrzód na zdrowym organizmie narodu i świnia pornograficzna zresztą
0
@Encore dycha do lipca co najwyżej, pan messi wróci i bierze co swoje czy tego chce czy nie bo tak marketing mówi
4
@Jackazz żeby się tylko nie zezwymiotowała świnia pod stół i obrusu nie ściągła
https://i.ytimg.com/vi/jH5sVHCfzEU/maxresdefault.jpg
1
@BulaKG van der sar najlepszy bramkarz w grze gościu
0
@Kgorecki2500 jaki pog jak on chodzi tyle co karty 88, zwykły fodder ;x
8
@MikusBarca proszę nie zgrzytać, numer konta na pw, za poradę pincet
11
@KamQiX myślisz że zapomniałem jak nasz ramblowy kupon udupiłeś?!
2
@Deviler od wszystkich
0
@gumaz karcioszki chio z chipsów
5
Komentarz usunięty
0
Nasza strona chce
6
@Encore pewnie się zezwymiotuje świnia pod stół i jeszcze obrus ściągnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi przecież to oczywiste że nie jego, nie ma rąsi
2
@Ojciec5tkidzieci totalnych poje? xD
3
@Rust_Cohle lucianex
4
@LatajacyHolender co ty porównujesz, matsa co grał x lat na topie do dzieciaka co parę razy pokopał zanim się połamał
7
byle 30 ktoś dał i elo
2
@Herato podobnie jak cała reszta chelsioków, tylko oni bez 9
0
@Kondziubarca to grosicki był w kadrze? ;x
1
@Culers dobry koparkowy? Chyba taki co chce dostać kasę za 2h, a to robota na godzinę
3
@kamilos1214 to niezła drzazga
3
@Danny Gaucho a benchmano pewnie Lichtenstein i Luksemburg
2
@Kgorecki2500 przestań potrząsać głową to nie będzie ci łupież leciał
0
@Rust_Cohle nie ma to jak zapach bana o poranku
0
@Kessie chyba raczej skończył jak nek
0
@Faro ok, zadzwonimy do pana
0
@PatrychoO nie mam toty haalanda ;) złoty wystarczy na takich placków jak wy ;x
0
@PatrychoO ja gram 4231 więc nie potrzebuje słabszej na spd, trzymaj się tam na tych squad battles na amatorze btw
0
@PatrychoO jak zajedziesz dalej niż 2021 to też może coś znajdziesz