0

@damianex10 a pan żeś jest wrzód na zdrowym organizmie narodu i świnia pornograficzna zresztą

0

@Encore dycha do lipca co najwyżej, pan messi wróci i bierze co swoje czy tego chce czy nie bo tak marketing mówi

4

@Jackazz żeby się tylko nie zezwymiotowała świnia pod stół i obrusu nie ściągła
https://i.ytimg.com/vi/jH5sVHCfzEU/maxresdefault.jpg

1

@BulaKG van der sar najlepszy bramkarz w grze gościu

0

@Kgorecki2500 jaki pog jak on chodzi tyle co karty 88, zwykły fodder ;x

8

@MikusBarca proszę nie zgrzytać, numer konta na pw, za poradę pincet

11

@KamQiX myślisz że zapomniałem jak nasz ramblowy kupon udupiłeś?!

2

@Deviler od wszystkich

0

@gumaz karcioszki chio z chipsów

5

Komentarz usunięty

0

Nasza strona chce

6

@Encore pewnie się zezwymiotuje świnia pod stół i jeszcze obrus ściągnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeneralXavi przecież to oczywiste że nie jego, nie ma rąsi

2

@Ojciec5tkidzieci totalnych poje? xD

3

@Rust_Cohle lucianex

4

@LatajacyHolender co ty porównujesz, matsa co grał x lat na topie do dzieciaka co parę razy pokopał zanim się połamał

7

byle 30 ktoś dał i elo

2

@Herato podobnie jak cała reszta chelsioków, tylko oni bez 9

0

@Kondziubarca to grosicki był w kadrze? ;x

1

@Culers dobry koparkowy? Chyba taki co chce dostać kasę za 2h, a to robota na godzinę

3

@kamilos1214 to niezła drzazga

3

@Danny Gaucho a benchmano pewnie Lichtenstein i Luksemburg

2

@Kgorecki2500 przestań potrząsać głową to nie będzie ci łupież leciał

0

@Rust_Cohle nie ma to jak zapach bana o poranku

0

@Kessie chyba raczej skończył jak nek

0

@Faro ok, zadzwonimy do pana

0

@PatrychoO nie mam toty haalanda ;) złoty wystarczy na takich placków jak wy ;x

0

@PatrychoO ja gram 4231 więc nie potrzebuje słabszej na spd, trzymaj się tam na tych squad battles na amatorze btw

0

@PatrychoO jak zajedziesz dalej niż 2021 to też może coś znajdziesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?