Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho a benchmano pewnie Lichtenstein i Luksemburg
2
@Kgorecki2500 przestań potrząsać głową to nie będzie ci łupież leciał
0
@Rust_Cohle nie ma to jak zapach bana o poranku
0
@Kessie chyba raczej skończył jak nek
0
@Faro ok, zadzwonimy do pana
0
@PatrychoO nie mam toty haalanda ;) złoty wystarczy na takich placków jak wy ;x
0
@PatrychoO ja gram 4231 więc nie potrzebuje słabszej na spd, trzymaj się tam na tych squad battles na amatorze btw
0
@PatrychoO jak zajedziesz dalej niż 2021 to też może coś znajdziesz
0
@Kgorecki2500 czyli niczym ważnym, a cena 400k vs 90k więc take the L
1
@Kgorecki2500 mówiłem ci barceloniarzu żebyś tego pedriego nie robił bo prawie
niczym się nie różni od tego za 90k a tańszy ma 5 sztuczki
1
@pt9 no fajny fajny, nie tak fajny jak mój prime ale fajny ;x
1
@barcelonaLM jak niewymienny to L, już chodzi po 200k a spadnie jeszcze do jakiś 100, zwykły fodder
0
@Rust_Cohle jak facetka matematyke na lekcji?
0
@PatrychoO 2021, zmieniłem się
0
@Rust_Cohle a wy co, dalej fut champions w weekend zamiast wyjść na miasto? xD
0
@Rust_Cohle za późno bo ja gram w piątek przed eventem
0
@Rust_Cohle @PatrychoO widzę że macie obcykane kiedy ludzie oddają winy, to już wiadomo czemu wam się tak "dobrze" gra plackami ;x
0
@PatrychoO rivaldinho ma też pozycje śpo i śn, a potm messiego to się nadaje, mnie nie oszukasz barceloniarzu
https://i.etsystatic.com/15857740/r/il/783dda/3914132016/il_570xN.3914132016_2zjv.jpg
2
@PatrychoO i co barceloniarzu, fodder na pedriego wywalony a tu cyk grywalny rivaldinho wyszedł hehe
2
@Faro zapomniał dopisać beast mode, jak dopisze to może iść do desta robić foty
2
@sidi12843 zapomniał dopisać beast mode jak dest, niech pakuje walize i paszoł won do drawska
0
@TheNekro94 wiem, ale nie powiem
0
@PatrychoO 17x+1 12x reszta ;x w pomocy sztuczki > słabsza, ten z sbc jest gorszy ale napaleńcy robią bez pomyślunku ;x
0
@ptrx nie dadzą, fut birthday podbija tylko 1 do 5 gwiazdek względem zwykłej karty która ma 4/4, a ta 1 ovl słabsza chodzi 90k i ma 5 sztuczek i które są ważniejsze od słabszej w pomocy ;x sbc to iq test
0
@PatrychoO jaśkiem to są ci co go robią, gdy jego druga wersja chodzi po 90k a statystyki tylko +1 + tańsza ma sztuczki które w pomocy są > od słabszej ;x
0
@PatrychoO ea ci daje znaki żebyś nie robił tego placka pedriego
0
szantosz kazał milczeć żeby się nie wydało że nie jedziemy na mecz tylko kręcimy odcinek do czech streets
0
sam widzisz mati, była kasa był awans, nie ma kasy nie ma awansa
3
morawiecki na trybunie i wszystko jasne
0
kick offa zrobili chamy jak nic