1

@Luciano99 coś tam kopie, ale haalandinho to to nie jest

0

@ptrx piszesz tak jakby się dało zagrać w to gówno i nie było rozwalonych serwerów cały dzień wczorajszy

10

@Rust_Cohle zło nigdy nie śpi

0

@Rust_Cohle sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

3

@AmigoBlancos problem leży w tym że jesteście ciency a my nie, elo

0

@Emhyr i co ciekawsze ma lepsze statystyki od benchmana

0

@Rust_Cohle w sensie przez ucho? to kto szczelał?

4

@BorzyKrzys 0 podobieństwa

1

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 nie wiem, wali mnie to, zrobiłem wczoraj opening za 1,5 mln coinsów i w sumie mogłem nie robić xD

2

@MarcelNJ11 w rivalsy i champions nie da się wejść bo wyrzuca, ale drafty i towarzyskie chodzą

20

@AnnaMarianna blowjob

0

@Kgorecki2500 czarować to ja a nie mnie, napierdalam w fut od 13, rok w rok, gadaj co chcesz, mnie nie przegadasz

0

@Kgorecki2500 pierdolenie o szopenie, podziwiam że ci się chce podbijać staty na tych plackach w squad battles, żeby potem tu szerzyć propagandę o grywalności kart niegrywalnych ;x

0

@Kgorecki2500 której grze? bo na pewno nie w fifie xD

0

@Kgorecki2500 w grze chodzi o wygrywanie, jak będę chciał grać barceloniarzami to odpalę towarzyskie które nie przyniosą mi strat lub karierę, pozdro

6

@Hubsao piszesz tak jakbyś nigdy szamanką w metinie nie grał

1

@TheNekro94 kawa to syf

0

@Kgorecki2500 najlepszą, wystarczy poczytać recenzje ludzi którzy się znają a nie barceloniarza ;x

0

@MesQueUnClub_87 odnawia się? Ten tryb się nigdy nie odnawiał

1

Wgl wrzucili 2 swapy do turnieju własna jedenastka gdzie trzeba wygrać 7 z 12 meczów składem piłkarzy pierwszy właściciel xD jest gorzej niż w fut champions, spocenie totalne, nikt nie wychodzi nawet po 3 bramkach

2

@MikusBarca oni się tylko po jajkach liżą we dwóch na pocieszenie swoich słabych trafów ;x wiadomo że placek

2

@Kgorecki2500 aż 45 meczy w squad battles na amatorze potrzebowałeś żeby to wbić? ;x

1

@PatrychoO aż 18 meczy w squad battles na amatorze potrzebowałeś żeby to wbić? ;x

1

@MesQueUnClub_87 dla mnie najlepsza jest 4-2-3-1 z 3x śpo, ale ja przełączam na nią w grze

0

@gorgota https://www.futbin.com/23/squad/3231802 a kase z theo i tomoriego trzymaj

0

@gorgota po co ci if hernandeza, mała różnica od golda, tomori to samo, 700k vs 30k a grają tak samo

28

postawcie się na miejscu fiorentiny, ostatnie godziny, za późno na znalezienie zastępstwa i ci jeszcze chcą bez obowiązku wykupu xD musieliby być frajerami żeby się zgodzić

0

@Messibestplayerintheworld robią pod siebie, takie są fakty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?