3

@pt9 oni umieli biegać

0

@Rust_Cohle ano pozwoliłem, ale tylko na chwilę i odpłatnie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12716141#comment-12716141
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle @Janas11224 też nagrywał audice, idź mu napisz żeby nagrał jeszcze raz z głosem :*

0

@Rust_Cohle gadasz do monitora? wyrazy spuczucia

0

Typy na royal rumble? Na moje wygra ktoś z trojki The Rock, Rhodes, Zayn.

0

@Aaron10 tak się nie robi

0

@Aaron10 albo wygra rock albo zayn albo rhodes, innych opcji nie ma

0

0

@Graves odstaw transfermarkt lepiej bo to szajs a nie strona ze statystykami

15

no i uj no i cześć

0

@Kgorecki2500 wyzeruj o 23, jak nic nie trafisz to jesteś przeklęty

1

@Kgorecki2500 o 23 wychodzą paczki za 75k z 10 piłkarzami w tym 2x 85+, ja tam 2 toty trafiłem

1

@PatrychoO bo jest limit meczy w większości, golden goal jest gdy nie ma limitów

2

@Kgorecki2500 wyszedł turniej toty gdzie jest wymagany w składzie toty, może być wypożyczony, więc radzę zostawić na nim 1 mecz na towarzyskie bo są dobre paczki tam ;x

1

@Batys słyszę wycie? znakomicie :)

0

@Kgorecki2500 najlepszy napastnik w grze, jak nie trafie to kupie kurłła

1

@Batys daj znać jak kogoś będzie obchodzić twoja opinia na temat co jest nudne a co nie ;x

0

@Kgorecki2500 a zdrajca depay ci nie przeszkadza?!

0

@Batys mogę wstawiać co chcę, od biurka, przez złomka, po karty w fifie, historie ze złomowiska luciano, historie o podbojach vegety, o spalonych kuponach szamana kuponów, a jak ci nie pasuje to omijaj a nie dupę zawracasz

0

@Batys ja wiem że was boli, w końcu somsiad trafia a wy nie ;x

1

jak mówię że trafiłem, to trafiłem kurłła



turlajcie dropsa hejterzy

4

0

0

@kiper09 dioz sam w sobie jest patolą

23

To chyba kończy debatę do kogo należy audica

https://zapodaj.net/images/f5af539f8bf69.jpg

2

no i wleciał piąty, ale jednak niesmak pozostał bo znowu duplikat ;c

https://zapodaj.net/images/d9dbbd7b232a2.jpg

0

@marcin62 ci ludzie co zabrali psa to debile generalnie, wystarczy posłuchać co ten z lewej pieprzy na filmikach

1

@Hubsao panie, ja nie mogę przestać trafiać, moje składy tak wyglądają co roku ;f

1

@Kgorecki2500 barceloniarze głosu nie majo, sio do swojej 10 dywizji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?