Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pt9 oni umieli biegać
0
@Rust_Cohle ano pozwoliłem, ale tylko na chwilę i odpłatnie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12716141#comment-12716141
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle @Janas11224 też nagrywał audice, idź mu napisz żeby nagrał jeszcze raz z głosem :*
0
@Rust_Cohle gadasz do monitora? wyrazy spuczucia
0
Typy na royal rumble? Na moje wygra ktoś z trojki The Rock, Rhodes, Zayn.
0
@Aaron10 tak się nie robi
0
@Aaron10 albo wygra rock albo zayn albo rhodes, innych opcji nie ma
0
@Rust_Cohle
0
@Graves odstaw transfermarkt lepiej bo to szajs a nie strona ze statystykami
15
no i uj no i cześć
0
@Kgorecki2500 wyzeruj o 23, jak nic nie trafisz to jesteś przeklęty
1
@Kgorecki2500 o 23 wychodzą paczki za 75k z 10 piłkarzami w tym 2x 85+, ja tam 2 toty trafiłem
1
@PatrychoO bo jest limit meczy w większości, golden goal jest gdy nie ma limitów
2
@Kgorecki2500 wyszedł turniej toty gdzie jest wymagany w składzie toty, może być wypożyczony, więc radzę zostawić na nim 1 mecz na towarzyskie bo są dobre paczki tam ;x
1
@Batys słyszę wycie? znakomicie :)
0
@Kgorecki2500 najlepszy napastnik w grze, jak nie trafie to kupie kurłła
1
@Batys daj znać jak kogoś będzie obchodzić twoja opinia na temat co jest nudne a co nie ;x
0
@Kgorecki2500 a zdrajca depay ci nie przeszkadza?!
0
@Batys mogę wstawiać co chcę, od biurka, przez złomka, po karty w fifie, historie ze złomowiska luciano, historie o podbojach vegety, o spalonych kuponach szamana kuponów, a jak ci nie pasuje to omijaj a nie dupę zawracasz
0
@Batys ja wiem że was boli, w końcu somsiad trafia a wy nie ;x
0
@MesQueUnClub_87 @takisobiektos @Kgorecki2500 @Kinginiesta @Onie @PawkoFCB @Tollusiek @MesQueUnClub_87 @FCB24
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12716777#comment-12716777
1
jak mówię że trafiłem, to trafiłem kurłła
turlajcie dropsa hejterzy
4
somsiady..
https://zapodaj.net/images/f58711f249ae8.jpg
już szósty xD
0
@PatrychoO no co ja ci powiem
https://zapodaj.net/images/d9dbbd7b232a2.jpg
0
@kiper09 dioz sam w sobie jest patolą
23
To chyba kończy debatę do kogo należy audica
https://zapodaj.net/images/f5af539f8bf69.jpg
2
no i wleciał piąty, ale jednak niesmak pozostał bo znowu duplikat ;c
https://zapodaj.net/images/d9dbbd7b232a2.jpg
0
@marcin62 ci ludzie co zabrali psa to debile generalnie, wystarczy posłuchać co ten z lewej pieprzy na filmikach
1
@Hubsao panie, ja nie mogę przestać trafiać, moje składy tak wyglądają co roku ;f
1
@Kgorecki2500 barceloniarze głosu nie majo, sio do swojej 10 dywizji