Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq jak dla mnie to wszystkie 3 części jedno i to samo
2
@Nazio87 w mieście łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?
9
@Emhyr twitch to by zagrał i w kierki jakby były tak nahypowane
2
@gumaz benchmana
1
@CulerParaSiempre guardiola będzie mu podawał bidon?
0
@bartekvisca to niezły model xD
8
elemelent teraz
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/028/987/lightningspeed.jpg
57
klasyg
https://zapodaj.net/images/a523d63ed39f8.jpg
3
A i dzieciak ze złamaną może pograć w spokoju ;x
4
@mrboom dobrze powiedziała, kto by obiad robił jakby ona miała złamaną? ^^
0
@tadzik447 kolor niewidzialny
2
@Krzysztof1987 to bierz bez włosów jak nie mają znaczenia
0
@agaFCB musi być ruda
0
@culer_5306751 nawet zza dupy tą różdżką machają xD przeginka z tymi pozami
0
@IronSanHybrid te pirutety przy machaniu różdżką xD zza dupy nawet, przegięli
1
@IronSanHybrid 4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kidd mane > bayern xDDD wszystko jasne @Rust_Cohle
20
@DonMatteo901 jak ten fawelarz przepuści wszystko szybciej niż dinho, a jego z tą mordą to do reklamy nie wezmą
0
@ptrx ja też 10-10 teraz(było 10-8 ;f), ale ja grałem całe fut champ w piątek na szybkości żeby otworzyć paczki jeszcze podczas TOTY ;x jeden wielki sweat był
1
@Encore igłain też w klubie szczelał
2
@IronSanHybrid na różdżkę to ty możesz przysiad zrobić co najwyżej
0
@HypeR na toty wyraźnie pisze że ma pozycję ps
1
@IronSanHybrid dupe to ty będziesz ogladał na tym swoim bambusie za 5zł podczas quidditcha, nie to co mój nimbus 3000 za 15k
1
@macio_944 te recenzje to sobie można o kant tyłka rozbić
1
@IronSanHybrid pierwsze co zrobię jak cie zobaczę to sprzedam avada kedavre na łeb
0
@Encore messi, haaland, mbappe
0
@Gall że piramidy wymyśliliście wy, dziennikarze
0
@Chaoss oskarżam paris saint g. o to że jest winne
https://static.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/0/0e/Ferdynand_K_%282%29.jpg/revision/latest?cb=20090228134230
zarzuty są ciężkie, a konkretnie bardzo ciężkie
0
@Medium 8 winów to porażka, zadowalające minimum to 9 więc teoria potwierdzona, no haaland no party