0

@Kgorecki2500 nope, niewymienny złoty mbappe trafiony jeden dzień przed toty, nie mam drugiego złotego mbappe i nie zamierzam kupować

0

jak sheeya nie wygra to przepalam złotego mbappe w sbc, rzekłem

4

@Kgorecki2500 jak zwykły cancelo przeżuwa i wypluwa tego typa co tam masz

1

@Kgorecki2500 chwila, cały czas miałeś jesusa, a grałeś tym savio? xD
Ps. LO do wyjebongo

0

@Kgorecki2500 bo na pc prawie nikt nie gra i jesteście ostatni do aktualizacji, jak u was nawet nie spatchowali tego podbijania piłki według tego co piszesz xD

0

@Esteban_ unikalny, jedyny w grze styl biegania, jak już miniesz nim obrońce to nie dogonisz, każdego innego dogonisz

0

@Esteban_ xbox new gen, zwykły haaland i toty benzema? somsiad, to chyba ja ci tego militało przeorałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ mówiłem barceloniarzowi że przed haalandem nie ma ratunku to gada te swoje kocopoły

0

@BorzyKrzys desirulez, watchwrestling

4

@Emhyr 6

0

@Kgorecki2500 oczywiście że po to się głosuje żeby nim grać, nikogo nie obchodzą bramkarze

0

@barcelonaLM yes yes yes xD

0

@Kgorecki2500 sorloth w la liga jest odpowiednikiem haalanda, było wiadome od początku że wygra, pozdro barceloniarzu

0

somsiady, wróciłeeeeeeeeeeem

https://zapodaj.net/images/c559276a12bad.jpg

ósmy xD

0

co to za nuta jak gimpur na ważenie wyszedł?


0

@okiemtypera_lucaxx95 przecież jak sheeya pierdnie to tamta się przewróci

5

@Kuba_1 uff

1

@Kgorecki2500 jak chcesz zabawy to idź na plac zabaw

0

@ptrx bo tylko ci którzy mieli kwali do fut champions nie mogli grać, i w taki oto sposób nie dostałem tygodniowych, a za sezonowe ta najsłabszą jedną paczkę

0

@Rust_Cohle czyli mówisz że odpowiedzialnie na czerwiec-lipiec-sierpień planujesz bana

3

@Danger204 słuchaj barceloniarza to będziesz zimną wodę z kranu pił, xavi do przepalenia, maignan ok

1

@Kidd na koparce też tak robią xD tego nikt nie sprawdza

0

@Antimadridista_WR ani jednego, ponadto zawsze się upewniam żeby odpalić 3 pauzy po 30 sek zanim się mecz skończy i na koniec napisać gościowiu siuuuuuuuuuu i zablokować żeby nie mógł odpisać

1

@Luciano99 coś tam kopie, ale haalandinho to to nie jest

0

@ptrx piszesz tak jakby się dało zagrać w to gówno i nie było rozwalonych serwerów cały dzień wczorajszy

10

@Rust_Cohle zło nigdy nie śpi

0

@Rust_Cohle sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

3

@AmigoBlancos problem leży w tym że jesteście ciency a my nie, elo

0

@Emhyr i co ciekawsze ma lepsze statystyki od benchmana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?