Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 nope, niewymienny złoty mbappe trafiony jeden dzień przed toty, nie mam drugiego złotego mbappe i nie zamierzam kupować
0
jak sheeya nie wygra to przepalam złotego mbappe w sbc, rzekłem
4
@Kgorecki2500 jak zwykły cancelo przeżuwa i wypluwa tego typa co tam masz
1
@Kgorecki2500 chwila, cały czas miałeś jesusa, a grałeś tym savio? xD
Ps. LO do wyjebongo
0
@Kgorecki2500 bo na pc prawie nikt nie gra i jesteście ostatni do aktualizacji, jak u was nawet nie spatchowali tego podbijania piłki według tego co piszesz xD
0
@Esteban_ unikalny, jedyny w grze styl biegania, jak już miniesz nim obrońce to nie dogonisz, każdego innego dogonisz
0
@Esteban_ xbox new gen, zwykły haaland i toty benzema? somsiad, to chyba ja ci tego militało przeorałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Esteban_ mówiłem barceloniarzowi że przed haalandem nie ma ratunku to gada te swoje kocopoły
0
@BorzyKrzys desirulez, watchwrestling
0
@Kgorecki2500 pa jaki foddah
https://zapodaj.net/images/82cb3153100ea.jpg
https://zapodaj.net/images/7e1c27a64d644.jpg
prosto do sbc
4
@Emhyr 6
0
@Kgorecki2500 oczywiście że po to się głosuje żeby nim grać, nikogo nie obchodzą bramkarze
0
@barcelonaLM yes yes yes xD
0
@Kgorecki2500 sorloth w la liga jest odpowiednikiem haalanda, było wiadome od początku że wygra, pozdro barceloniarzu
0
somsiady, wróciłeeeeeeeeeeem
https://zapodaj.net/images/c559276a12bad.jpg
ósmy xD
0
co to za nuta jak gimpur na ważenie wyszedł?
0
@okiemtypera_lucaxx95 przecież jak sheeya pierdnie to tamta się przewróci
5
@Kuba_1 uff
1
@Kgorecki2500 jak chcesz zabawy to idź na plac zabaw
0
@ptrx bo tylko ci którzy mieli kwali do fut champions nie mogli grać, i w taki oto sposób nie dostałem tygodniowych, a za sezonowe ta najsłabszą jedną paczkę
0
@Rust_Cohle czyli mówisz że odpowiedzialnie na czerwiec-lipiec-sierpień planujesz bana
3
@Danger204 słuchaj barceloniarza to będziesz zimną wodę z kranu pił, xavi do przepalenia, maignan ok
1
@Kidd na koparce też tak robią xD tego nikt nie sprawdza
0
@Antimadridista_WR ani jednego, ponadto zawsze się upewniam żeby odpalić 3 pauzy po 30 sek zanim się mecz skończy i na koniec napisać gościowiu siuuuuuuuuuu i zablokować żeby nie mógł odpisać
1
@Luciano99 coś tam kopie, ale haalandinho to to nie jest
0
@ptrx piszesz tak jakby się dało zagrać w to gówno i nie było rozwalonych serwerów cały dzień wczorajszy
10
@Rust_Cohle zło nigdy nie śpi
0
@Rust_Cohle sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
3
@AmigoBlancos problem leży w tym że jesteście ciency a my nie, elo
0
@Emhyr i co ciekawsze ma lepsze statystyki od benchmana