Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@_catalan co to za gówno, na jednym zdjęciu stoi nogą na ziemi, na drugim w powietrzu
0
chcesz walczyć?
well no, but actually yes
0
@require bardziej do wulkanizacji na koło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid w koko to on dostanie
1
stawiajcie domy że gruby będzie faulował
0
@Kgorecki2500 ani na śpd, ani na śpo, na box to box co najwyżej ale formacje z box to box w tej fifie są do dupy więc useless
0
@Kgorecki2500 i dobrze bo cienki jest, nie warty coinsów
0
@Encore amedeusz miszczem bolzki
0
czemu w butach wgl
1
szczur jeszcze nie uderzył a ferrari już się chwieje xD
0
@szymonex10 heh, zapomniałem o grubym że walczy
1
a jednak jest koncert.. i teraz będzie skakał w miejscu baran aż tamten skończy..
0
@VamoSBarca88 kujko
1
ale jak to koncertów nie ma? czyżby się nie przelewało i nie ma hajsu dla "artystów"? ojoj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Deviler co ty mu tam gadałeś temu alterowi
1
czyli to rafalala go dźgała, a nie on rafalale
0
gimpur to jak polak, wstawaj wygrałeś
1
@Comfortable_ na łokieć
1
mógł se kocyk przynieść jak przyszedł poleżeć
0
@Encore szanujmy się, but na polaku jest nr.1
1
69 tam robią kurłła
0
dla contentu lepiej żeby czaruś wygrał, gimpur bity, sheeya bije ;x
1
@Janas11224 wyglądało fajnie, polaczek dostał na pyre, minusów nie widzę
1
@Janas11224 ferrari polak
1
mmmmmmmm puuuuuuuuuu
0
@bartas97 no widzę właśnie
3
@Deviler mmmm puuuu
0
wiewióreczka zara padnie
1
@Kondziu_FCB "To brak szacunku dla twórców."
otóż to