1

ripley git, niech tylko chłopy zaczną jej oddawać gdy ta ich atakuje bo już żal dupe ściska jak kolejni stoją jak widły w gnoju bo ta zasłania tych swoich, orton by ich nauczył jak to się robi

0

@PatrychoO wyatt najgorsza postać ever, a mieli okazje odciąć po undertakerze takie gówniane magiczne zagrywki, ludzie z tego wyrośli

0

mysterio nie wszedł czyli nie odpadł, a rhodes przeskoczył przez górną i wyszedł, ustawione

2

@PatrychoO przecież już był i wytargali go przez górną linę

0

czyli 30 jak już rhodes wchodzi, lipa

0

logan paul.. żenua

0

30 typa czy 40 jest w tym roku w royal rumble? bo żaden bloodline nie wszedł nawet, a już 28 weszło, jeśli 30 to zostało 2 z czego jeden to na 100% jest rhodes ;f

2

lesnar wchodzi, no to sprzątamy w ringu ;d

0

wu te ef was that, new day to rak w wwe

1

zaczynamy od rumble matchu? ;o

0

@ptrx tak, on ma u mnie 2/3 x więcej bramek od meczy, tylko że jak się wychodzi z meczu to stat nie zapisuje(np. podczas swapów)

0

@ptrx mówię o 87 henry, a van dijk koks, ale jeszcze nie grałem toty haalandem, podejrzewam że jeszcze większy koks ;x

0

@Kgorecki2500 rivaldo ma 2 słabszej, a henry to wygląda jak złoty martial z którejś fify niestety, dla prawdziwego fifacza te karty są mierne

2



ależ to wygląda, ja nie wiem jak wy nic nie trafiacie xD

0

0

@ptrx przecież to tylko do fotki benzyna wrzucony xD

0

@zeko0 jakie fp, na roczną grę? ja nie handluje kontami żeby fp ładować

0

@ptrx może jutro mi ea do paczki wrzuci ^^

5

@Luciano99 tak właśnie myślałem że z policji jest, poza tym to by wyjaśniało jego konszachty z elemelentem i ustawkę złotej piłki, zawiodłem się totalnie na gościu

0

@zeko0 z odłożonych nie trafiłem nic(w sensie fodderu w ciul, ale specjalnych to tam raptem totw), w darmowej 2x83 od ea trafiłem jednego, 3 w tych ze sklepu za 75k z 10 piłkarzami i 2x85 gwarantowane w nich były, a resztę w upgradach

0

@Kgorecki2500 w tych 2 paczkach na które ci zostały coinsy czekają toty, mówię ci, nie możesz mieć aż takiego pecha xD

0

@Rust_Cohle da się przyjanuszować

1

@Rust_Cohle tańsza, cicha, szybka, lepszy pad, gamepass, ja

0

@Kgorecki2500 trafiłem w tej konkretnej paczce 3 z 7 toty które trafiłem, mówię ci zeruj na nią coinsy, a jak nie masz co robić z fodderem to przepalaj, xabi alonso tani jest a fajna karta

0

@Rust_Cohle no chodź na meczyk przyjacielu, jak dla ciebie to użyje tylko 5 toty xD

0

@Kgorecki2500 coś ty otworzył, to nie ta paczka xDD tam nie ma wypożyczonych, ja dzisiaj dopiero w 3 trafiłem toty
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12721791#comment-12721791

2

@Rust_Cohle przyjacielu xDD

2

hahahha ja wysiadam, zbugowane konto jak nic xD

https://zapodaj.net/images/8464534b8fd9a.jpg
https://zapodaj.net/images/5e162f6c67142.jpg
https://zapodaj.net/images/a4aeeba8b16c0.jpg

@Kgorecki2500 człeniu mówię ci te za 75k op, już 7 toty xD

0

@Kgorecki2500 o kurwa co trafiłem XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?