9

Wbiłem na m1 szamanką w stalce i dla jaj napisałem jakiemuś wojowi mental 24lv że ma super stopy, a ten do mnie że mnie kocha xD

0

@Deviler był, ale łysy wiadomo rotacje sracje, fabregas na n, iniesta na skrzydle itd. a Arsenal przed nim

0

@Gaz jaki znowu gigaczad? Najpierw wbierdal od krillina, potem od zarbona, potem od recooma, potem od freezy, potem od c18, potem od cella, potem od buu, cały czas wbiertal

0

No nie wyczymie z tym cancelo, wieczny problem u nas na bokach był, a jak się pojawia opcja wypożyczenia jednego z 3 najlepszych obecnie bocznych to uj, limity albo za wolno się zastanawiali.. kurłła

0

@Esteban_ eh somsiad, było powiedzieć to bym ci paczkę otworzył i toty jak w banku

2

@Mario96w ja ci pomogę na boja, ale płacisz z góry

2

Protip dla fifaczy

Zaraz wychodzą swapy, jak nie macie z każdej ligi porobionych składów to polecam przy robieniu upgradów poodkładać co grywalniejsze karty bo EA lubi robić wymogi z dupy takie jak x kart typu pierwszy właściciel w wyjściowym składzie lub nawet całym składzie, a jak dorzucą limit meczy to nie liczcie że ludzie będą robić golden goala

0

@Emhyr rzeczy o których się fizjologom nie śniło

0

@Kgorecki2500 zazdro

1

@Kgorecki2500 vieire przepal

2

@Benek1899x1910 nintendo fifa 15

2

@Luciano99 izi na nooba, wyszedł po 1 bramce
https://zapodaj.net/images/e1f0ca436da65.jpg

@Janas11224 moi ludzie jutro przyjdą po audice

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

zara gram mecza z janasem o audice, postawiłem na szali swojego passata, trzymajcie kciuki

0

tymczasem o 21:30: dalej nie mamy limitu, a za 7 minut będzie 21:37

0

@Rust_Cohle w ramach rewanżyzmu zrobi quick sell vieiry xD

2

@MesQueUnClub_87 niezła próba naciągaczu, fotka z futbina

0

@grejtxkrzychu no jak on pod koniec stycznia wyszedł to kiedy miał być świetny? ;x

0

@TheNekro94 w tamtej fifie messi był do dupy ;x inna meta

0

@DaPidejpi nie, ja po prostu wiem co jest grywalne a co nie ;x

1

@PatrychoO jest źle xD

1

wczoraj saka nominacje, dzisiaj koulibaly i maignan.. gdzie moje toty ja się pytam

0

@ptrx to masz ujowego adblocka

0

@PatrychoO wypraszam sobie, ja gram toty messim a mekambe tylko dla zgrania
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

1

@GeneralXavi >dzwoń na policję
>nie łumiem

0

@PatrychoO pewnie nawet meczu nie zagrał vieirą, a będzie mi mówił że mu się dobrze gra xD jak zagra prawdziwym topem to zobaczy różnicę

0

@Arkon sterydziarz uja się zna

0

@czółkovsky on lubi bolcowe składy ¯\_( ͡° ʖ̯ ͡°)_/¯

0

jakim kurłła cudem wypożyczają cancelo?! i to do bayernu co nigdy nie wykupuje?!

1

@Kgorecki2500 ten twój gavi poleci na ryj w piątek bo wychodzą future starsy z gavim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?