Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wbiłem na m1 szamanką w stalce i dla jaj napisałem jakiemuś wojowi mental 24lv że ma super stopy, a ten do mnie że mnie kocha xD
0
@Deviler był, ale łysy wiadomo rotacje sracje, fabregas na n, iniesta na skrzydle itd. a Arsenal przed nim
0
@Gaz jaki znowu gigaczad? Najpierw wbierdal od krillina, potem od zarbona, potem od recooma, potem od freezy, potem od c18, potem od cella, potem od buu, cały czas wbiertal
0
No nie wyczymie z tym cancelo, wieczny problem u nas na bokach był, a jak się pojawia opcja wypożyczenia jednego z 3 najlepszych obecnie bocznych to uj, limity albo za wolno się zastanawiali.. kurłła
0
@Esteban_ eh somsiad, było powiedzieć to bym ci paczkę otworzył i toty jak w banku
2
@Mario96w ja ci pomogę na boja, ale płacisz z góry
2
Protip dla fifaczy
Zaraz wychodzą swapy, jak nie macie z każdej ligi porobionych składów to polecam przy robieniu upgradów poodkładać co grywalniejsze karty bo EA lubi robić wymogi z dupy takie jak x kart typu pierwszy właściciel w wyjściowym składzie lub nawet całym składzie, a jak dorzucą limit meczy to nie liczcie że ludzie będą robić golden goala
0
@Emhyr rzeczy o których się fizjologom nie śniło
0
@Kgorecki2500 zazdro
1
@Kgorecki2500 vieire przepal
2
@Benek1899x1910 nintendo fifa 15
2
@Luciano99 izi na nooba, wyszedł po 1 bramce
https://zapodaj.net/images/e1f0ca436da65.jpg
@Janas11224 moi ludzie jutro przyjdą po audice
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
zara gram mecza z janasem o audice, postawiłem na szali swojego passata, trzymajcie kciuki
0
tymczasem o 21:30: dalej nie mamy limitu, a za 7 minut będzie 21:37
0
@Rust_Cohle w ramach rewanżyzmu zrobi quick sell vieiry xD
2
@MesQueUnClub_87 niezła próba naciągaczu, fotka z futbina
0
@grejtxkrzychu no jak on pod koniec stycznia wyszedł to kiedy miał być świetny? ;x
0
@TheNekro94 w tamtej fifie messi był do dupy ;x inna meta
0
@DaPidejpi nie, ja po prostu wiem co jest grywalne a co nie ;x
1
@PatrychoO jest źle xD
1
wczoraj saka nominacje, dzisiaj koulibaly i maignan.. gdzie moje toty ja się pytam
0
@ptrx to masz ujowego adblocka
0
@PatrychoO wypraszam sobie, ja gram toty messim a mekambe tylko dla zgrania
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@GeneralXavi >dzwoń na policję
>nie łumiem
0
@PatrychoO pewnie nawet meczu nie zagrał vieirą, a będzie mi mówił że mu się dobrze gra xD jak zagra prawdziwym topem to zobaczy różnicę
0
@Arkon sterydziarz uja się zna
0
@czółkovsky on lubi bolcowe składy ¯\_( ͡° ʖ̯ ͡°)_/¯
0
jakim kurłła cudem wypożyczają cancelo?! i to do bayernu co nigdy nie wykupuje?!
1
@Kgorecki2500 ten twój gavi poleci na ryj w piątek bo wychodzą future starsy z gavim