Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid pierwsze co zrobię jak cie zobaczę to sprzedam avada kedavre na łeb
0
@Encore messi, haaland, mbappe
0
@Gall że piramidy wymyśliliście wy, dziennikarze
0
@Chaoss oskarżam paris saint g. o to że jest winne
https://static.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/0/0e/Ferdynand_K_%282%29.jpg/revision/latest?cb=20090228134230
zarzuty są ciężkie, a konkretnie bardzo ciężkie
0
@Medium 8 winów to porażka, zadowalające minimum to 9 więc teoria potwierdzona, no haaland no party
4
@Kondziubarca madryciaki tak zawyły, że aż w turcji było słychać
0
@Kgorecki2500 a christensen nawet jednego całego sezonu nie rozegrał w barcy, więc jest mniejszym barceloniarzem od blanca, wstyd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@GeneralXavi odturlaj się pan, złote piłki dla modricia i benzemy to naplucie w twarz takim kozakom jak suarez, neymar, iniesta i xavi
2
@Pawel13sz neymar za busquetsa i formacja 4-2-3-1
0
@Kgorecki2500 no czub
0
@Kgorecki2500 bale do sbc? barceloniarzu jeden ty, ja go z ławki na lo wstawiam
1
@Tabaluga37 dobrze się kręci, ale z tą staminą to do zmiany w przerwie chyba ;x
0
dobra to już nie sprzedajemy kessiego
0
@Kgorecki2500 rób a nie świrujesz, drop ci podkręciło po tych moich paczkach co otworzyłeś i vieira wleciał to teraz też wleci
0
@Kgorecki2500 ja tam robię każde które wyjdzie, trzeba polować na yaya toure wc, najlepszy pomocnik w grze obok toty bellignhama i co najważniejsze - barceloniarz ;x
1
@Luciano99 za audio na jedną słuchawkę od razu wuj w dupę
2
whoops, madryciakom się znowu strona zwiesiła hehe
1
@Faro niech wygina bo 10 dla pana Messiego idzie
0
@Kgorecki2500 no mówiłem że haalandinho z laligi ten sorloth
0
@kolomen2 dobry
0
@MesQueUnClub_87 przecież wam trąbiłem 2 miesiące żeby odkładać paczki na toty xD
0
@Graves jak ja nim nie gram ;f trafiony na początku jakoś, teraz tylko yaya z bellinghamem aż po grób fify 23
1
@barcelonaLM panie, to moja zagrywka, ale oczywiście tylko jeśli to ja zaczynam i nie trafię pierwszego karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 viera w grze switch na śpd, a bennacer na śp
1
@PatrychoO toty van der sar to ścierwo, wszystko broni
0
@Medium to super że super
1
@kolomen2 marchisio, a jak chcesz najlepszego w grze pomocnika to yaya toure/bellingham toty
2
Robię "only one league challenge" na fut champions, głosujcie którym składem lecimy pierwsze fut champions, oczywiście tylko first owner(wyjątek hero bo nie ma obrony więc trza dokupić)
https://strawpoll.com/polls/QrgebVpYRZp
BPL
https://zapodaj.net/images/41d173ce7a86b.jpg
Ligue 1
https://zapodaj.net/images/c184f148707e1.jpg
Seria A
https://zapodaj.net/images/7010f998408da.jpg
Bundesliga
https://zapodaj.net/images/abadd37f40c6a.jpg
La Liga
https://zapodaj.net/images/0aa9692522fd6.jpg
Hero
https://zapodaj.net/images/843e666173dc1.jpg
Icon
https://zapodaj.net/images/8882fde2473a7.jpg
Głównym zagram dopiero na koniec ;x
https://zapodaj.net/images/e3909e5d9c112.jpg
8
@Comentateiro najwięcej zajumałem 342 pompki ale to tylko dlatego że była noc sylwestrowa, a właściciel leżał nawalony więc nikt sklepu nie pilnował