1

@IronSanHybrid pierwsze co zrobię jak cie zobaczę to sprzedam avada kedavre na łeb

0

@Encore messi, haaland, mbappe

0

@Gall że piramidy wymyśliliście wy, dziennikarze

0

@Chaoss oskarżam paris saint g. o to że jest winne
https://static.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/0/0e/Ferdynand_K_%282%29.jpg/revision/latest?cb=20090228134230
zarzuty są ciężkie, a konkretnie bardzo ciężkie

0

@Medium 8 winów to porażka, zadowalające minimum to 9 więc teoria potwierdzona, no haaland no party

4

@Kondziubarca madryciaki tak zawyły, że aż w turcji było słychać

0

@Kgorecki2500 a christensen nawet jednego całego sezonu nie rozegrał w barcy, więc jest mniejszym barceloniarzem od blanca, wstyd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@GeneralXavi odturlaj się pan, złote piłki dla modricia i benzemy to naplucie w twarz takim kozakom jak suarez, neymar, iniesta i xavi

2

@Pawel13sz neymar za busquetsa i formacja 4-2-3-1

0

@Kgorecki2500 no czub

0

@Kgorecki2500 bale do sbc? barceloniarzu jeden ty, ja go z ławki na lo wstawiam

1

@Tabaluga37 dobrze się kręci, ale z tą staminą to do zmiany w przerwie chyba ;x

0

dobra to już nie sprzedajemy kessiego

0

@Kgorecki2500 rób a nie świrujesz, drop ci podkręciło po tych moich paczkach co otworzyłeś i vieira wleciał to teraz też wleci

0

@Kgorecki2500 ja tam robię każde które wyjdzie, trzeba polować na yaya toure wc, najlepszy pomocnik w grze obok toty bellignhama i co najważniejsze - barceloniarz ;x

1

@Luciano99 za audio na jedną słuchawkę od razu wuj w dupę

2

whoops, madryciakom się znowu strona zwiesiła hehe

1

@Faro niech wygina bo 10 dla pana Messiego idzie

0

@Kgorecki2500 no mówiłem że haalandinho z laligi ten sorloth

0

@kolomen2 dobry

0

@MesQueUnClub_87 przecież wam trąbiłem 2 miesiące żeby odkładać paczki na toty xD

0

@Graves jak ja nim nie gram ;f trafiony na początku jakoś, teraz tylko yaya z bellinghamem aż po grób fify 23

1

@barcelonaLM panie, to moja zagrywka, ale oczywiście tylko jeśli to ja zaczynam i nie trafię pierwszego karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 viera w grze switch na śpd, a bennacer na śp

1

@PatrychoO toty van der sar to ścierwo, wszystko broni

0

@Medium to super że super

1

@kolomen2 marchisio, a jak chcesz najlepszego w grze pomocnika to yaya toure/bellingham toty

2

Robię "only one league challenge" na fut champions, głosujcie którym składem lecimy pierwsze fut champions, oczywiście tylko first owner(wyjątek hero bo nie ma obrony więc trza dokupić)

https://strawpoll.com/polls/QrgebVpYRZp

BPL
https://zapodaj.net/images/41d173ce7a86b.jpg
Ligue 1
https://zapodaj.net/images/c184f148707e1.jpg
Seria A
https://zapodaj.net/images/7010f998408da.jpg
Bundesliga
https://zapodaj.net/images/abadd37f40c6a.jpg
La Liga
https://zapodaj.net/images/0aa9692522fd6.jpg
Hero
https://zapodaj.net/images/843e666173dc1.jpg
Icon
https://zapodaj.net/images/8882fde2473a7.jpg

Głównym zagram dopiero na koniec ;x
https://zapodaj.net/images/e3909e5d9c112.jpg

8

@Comentateiro najwięcej zajumałem 342 pompki ale to tylko dlatego że była noc sylwestrowa, a właściciel leżał nawalony więc nikt sklepu nie pilnował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?