Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten twój gavi poleci na ryj w piątek bo wychodzą future starsy z gavim
2
@Kgorecki2500 a savio grał? barceloniarzu vieira grał w city i arsenalu, arsenal trenuje funfel guardioli arteta, man city trenuje guardiola barceloniarz, połącz kropki barceloniarzu
0
@Colin94 japa koniu bo cię odholuje
1
@Kgorecki2500
patrz barceloniarzu, wywalasz tego placka savio, wsadzasz vieire i masz o
https://www.futbin.com/23/squad/3203411
1
@Colin94 nie
20
@Luciano99 halo, hymel Jadwiga, styrta się pali
0
Wczoraj sprzedaje pro tipy @Kgorecki2500emu jakie paczki otwierać i nagle dzień później przestaje trafiać toty, a jemu wpada top ikona, pszypadeG?
10
@Kgorecki2500 puknij się w czoło barceloniarzu, najlepszy śpd w grze a on nie będzie grał
0
@Kgorecki2500 poszedł do interu który nas wyrzucił z lm w tym sezonie, większej zdrady nie ma
0
@PatrychoO nesta prime, wc lineker, trzeciej nie robiłem jeszcze bo fodder wpadnie dopiero o 23 po wiadomej paczce ;x
1
@PatrychoO u mnie wc lineker, ideolo do przepalenia na następną ikone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys też niepodobna
1
@Rust_Cohle dementuje, wgl niepodobna
0
@TaKeSe when państwo Harrington kejm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 ale legitna
0
@Messibestplayerintheworld Messi fałszywy skrzydłowy
1
@Kessie to o tej pale to chyba o @Danny Gaucho było
7
hah co typ xD
0
@Kinginiesta czyli jak messi w finale LM ;x toty benzema za to do dupy dla przykładu, drewniak totalny
0
dobra oficjalnie toty messi to pierwsza karta która jest lepsza od złotego haalanda, nawet ze łba ładuje, chora karta
0
@Kgorecki2500 dobry fodder do alonso, już przepalony ;x
0
@Graves ikona chyba
0
@Kinginiesta ty lepiej zobacz na tych jutuberow ile pakują i nie trafiają tyle ;x mam konto zbugowane jak nic
5
@Messibestplayerintheworld tomb raider
3
@Kinginiesta co ty mi tu imputujesz, że jak ktoś wyda 10 tys to ma gwarantowanego toty? xD w Fifie mógłbyś i 100 tys wjebać i nic nie trafić bo w sklepie nie ma nic gwarantującego konkretny traf, zawsze loteria
4
Ale ten TOTY Messi chodzi, 3 karta obok Haalanda i Mbappe która potrafi biegać tak żeby uciec obrońcom, a nie jak reszta co nie ma odejścia z piłką za grosz
2
@Kessie najgorzej gdy się zaczyna od krawędzi na pełnym wysięgniku ;d ostatnio zrywałem asfalt właśnie od krawędzi takiej przepaści
15
@Kessie spokojnie, to janasa to nie szkoda
0
no już myślałem że main event spieprzyli, ale widzę że po walce się rozkręciło
0
@ptrx biorę haalanda i potrafię przebiec przez wszystkich, inni nie mają takiego odejścia