1

@Kgorecki2500 ten twój gavi poleci na ryj w piątek bo wychodzą future starsy z gavim

2

@Kgorecki2500 a savio grał? barceloniarzu vieira grał w city i arsenalu, arsenal trenuje funfel guardioli arteta, man city trenuje guardiola barceloniarz, połącz kropki barceloniarzu

0

@Colin94 japa koniu bo cię odholuje

1

@Kgorecki2500
patrz barceloniarzu, wywalasz tego placka savio, wsadzasz vieire i masz o

https://www.futbin.com/23/squad/3203411

1

@Colin94 nie

20

@Luciano99 halo, hymel Jadwiga, styrta się pali

0

Wczoraj sprzedaje pro tipy @Kgorecki2500emu jakie paczki otwierać i nagle dzień później przestaje trafiać toty, a jemu wpada top ikona, pszypadeG?

10

@Kgorecki2500 puknij się w czoło barceloniarzu, najlepszy śpd w grze a on nie będzie grał

0

@Kgorecki2500 poszedł do interu który nas wyrzucił z lm w tym sezonie, większej zdrady nie ma

0

@PatrychoO nesta prime, wc lineker, trzeciej nie robiłem jeszcze bo fodder wpadnie dopiero o 23 po wiadomej paczce ;x

1

@PatrychoO u mnie wc lineker, ideolo do przepalenia na następną ikone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys też niepodobna

1

@Rust_Cohle dementuje, wgl niepodobna

0

@TaKeSe when państwo Harrington kejm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kgorecki2500 ale legitna

0

@Messibestplayerintheworld Messi fałszywy skrzydłowy

1

@Kessie to o tej pale to chyba o @Danny Gaucho było

7

hah co typ xD


0

@Kinginiesta czyli jak messi w finale LM ;x toty benzema za to do dupy dla przykładu, drewniak totalny

0

dobra oficjalnie toty messi to pierwsza karta która jest lepsza od złotego haalanda, nawet ze łba ładuje, chora karta

0

@Kgorecki2500 dobry fodder do alonso, już przepalony ;x

0

@Graves ikona chyba

0

@Kinginiesta ty lepiej zobacz na tych jutuberow ile pakują i nie trafiają tyle ;x mam konto zbugowane jak nic

5

3

@Kinginiesta co ty mi tu imputujesz, że jak ktoś wyda 10 tys to ma gwarantowanego toty? xD w Fifie mógłbyś i 100 tys wjebać i nic nie trafić bo w sklepie nie ma nic gwarantującego konkretny traf, zawsze loteria

4

Ale ten TOTY Messi chodzi, 3 karta obok Haalanda i Mbappe która potrafi biegać tak żeby uciec obrońcom, a nie jak reszta co nie ma odejścia z piłką za grosz

2

@Kessie najgorzej gdy się zaczyna od krawędzi na pełnym wysięgniku ;d ostatnio zrywałem asfalt właśnie od krawędzi takiej przepaści

15

@Kessie spokojnie, to janasa to nie szkoda

0

no już myślałem że main event spieprzyli, ale widzę że po walce się rozkręciło

0

@ptrx biorę haalanda i potrafię przebiec przez wszystkich, inni nie mają takiego odejścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?