Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci jakich szeregowych? w 3 to już koledzy po fachu go napieprzają ;c
0
@Ojciec5tkidzieci i tak obejrzysz
6
@Bezhistorii oczywiście, cała rodzinka zjechała żeby wspólnie obejrzeć jak benchmano penaldo z przewrotki lutuje w łeb rywala
4
@Luciano99 Jowita mówiła aby ci przekazać że z wami koniec, postanowiła zamienić Twingo na Ferrari
0
@Hubsao to trans był w tobie
0
@Deviler mój majątek idzie w miliony biedaku
https://zapodaj.net/images/d20ba67d37611.jpg
+ Milionowe inwestycje chillujące na liście transferowej
0
@Kgorecki2500 no to teraz możesz drugi przegrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kessie ty partaczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
coś ty balde wymyślił
1
frenkinho
1
@Comentateiro musisz być twardy jak żelki z biedronki
3
@PatrychoO taa, samo się kliknęło, napiwno
9
@Kgorecki2500 wspierasz ruskich?!
2
@urbipl oni też bez pomyślunku, włazi takie coś z siekierą i kosą w tylnej kieszeni a ty chillujesz bombe
4
@BulaKG jesteś pewny? a może pępowina bo doktur po pijaku źle uciął
1
@IronSanHybrid otóż wygląda to trochę inaczej
najpierw jest zaproszenie na sparing
https://zapodaj.net/images/6e0fa52aa85ea.jpg
a jak się zgodzi to mówisz że to tylko takie żarty były
https://zapodaj.net/images/cd7dec130c0cf.jpg
i ogólnie dajesz mu do zrozumienia że nie gra w twojej lidze
https://zapodaj.net/images/9db546d7171e3.jpg
0
@HighestInTheRoom nie gram, ja tylko kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
3
@Volk sztanga
7
@IronSanHybrid @Kessie @Deviler nie mówiliście że graliście w reklamie proszku do prania
2
simeone zobaczył jak się nafiertala i od razu zainteresowany
0
@MesQueUnClub_87 nie żryj tyle
1
@Kgorecki2500 koty się nie przywiązują
0
@MikusBarca albo taka z poprzedniego miesiąca
https://zapodaj.net/images/d8f0413797f3e.jpg
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@MikusBarca a przedwczoraj jakby ktoś zapomniał
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
https://zapodaj.net/images/abd652c0be44a.jpg
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
no hejka somsiady, wy już wiecie co (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
https://zapodaj.net/images/86913fc2de493.jpg
https://zapodaj.net/images/49109abb1d631.jpg
dwie paczki, dwie karty, jedna po drugiej, obie wymienne ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@Graves żebyście czasem nie zapomnieli co somsiad trafił (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
2
@hayek w tym roku nie dali mu nawet wieńca nieść? kiedyś chociaż kija od flagi trzymał
3
@Graves 0 jak co roku