Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Graves 0 jak co roku
0
@AFA90 Od tygodnia mam takie telefony z różnych numerów, wgl tego nie odbieram ale zastanawiam się jak to oznaczają.
0
O co chodzi z połączeniami przychodzącymi na telefon, które są zaznaczone na czerwono z dopiskiem podejrzenie spamu? Na jakiej podstawie to jest oznaczane?
0
@koksik2700 phi
5
@bartekvisca nie chcieliśmy bandyty na posadzie trenera
0
@Elosek no fajnie fajnie, prawie tak fajnie jak mój wymienny pirlo i niewymienny bellingham (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
https://zapodaj.net/images/abd652c0be44a.jpg
1
znowu beczunie kręci xD
0
@DaPidejpi 21 minut i 37 sekund temu
4
czy lewus otrzyma od pana radość? a co on ma zrobić, oblodzić mu? xD
3
ta tłumaczka to jak nasza cicha leci tylko trochę płynniej xD
1
okiełznać xD jak to jak, posadziłem benchmana i elo
4
@MesQueUnClub_87 sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
8
@Coutinho007 żeby mógł go znowu posadzić na benchu
0
@Graves najlepszy pomocnik w fifie
1
@LaSTeR Bao-Bab, czyli zielono mi
1
@Pawel13sz Adama Nawałkoe
4
@Esteban_ czyli miecz srebrny
3
@Janiama w 2016 uja grali ale wygrali, to może coś z tego będzie ;x no i benchmana posadził, więc na start ma plusa
11
@Medium z taką mordą to nawet na maczuge nie napluje
15
Messi nigdy nie był problemem w Barcy, deal with it.
2
@Kessie przecież widzę na zdjęciu że ewidentnie chce, tak mi mówił vegeta że jak tak patrzy to chce
2
@Medium daje na ph czy rt?
0
trener który odstawił benchmana nie może być zły, wręcz przeciwnie, jest to nadzieja na lepsze jutro
3
@ZiX benchmana odstawił? odstawił, czyli trener top
0
@Reviven rooney prime
0
@Dembouz1899 https://www.futbin.com/23/squad/3057626
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 w fife 18 dzień po dniu trafiłem wymiennego puyola i sif benchmano co po 3mln chodził (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) rok temu 3 toty, 2 lata temu 4 toty (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) rok temu mid nazario na wczesnym etapie gry (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@MesQueUnClub_87 a żebyś wiedział że wkleję (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) żebyście przypadkiem nie zapomnieli co somsiad trafił
1
@MarcelNJ11 ty to masz farta
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
https://zapodaj.net/images/abd652c0be44a.jpg