0

@Medium ta, bo ludzie to do klubu idą żeby obserwować i być świadkami xD ludzie tam tańczą i piją, w dupie mają kto kogo do kibla bierze

3

@shinthps @Danny Gaucho mi kiedyś mówił że na klatę najlepszy jest cumshot, ale nie sprawdzałem

1

@Medium tymczasem świadkowie: baba która oskarża i jej koleżanki

1

@TheNekro94 tak samo dobre dowody jak u benjamina mendyego? ;x

0

@Medium jakich czynów? co mu udowodnili?

0

5

@BorzyKrzys depresja to jest poniżej poziomu morza a nie jakieś wymysły wasze

1

@Sulimo kiedyś jak wychodziłem na miasto i stary się pytał gdzie idę to mówiłem że jadę na wałbrzych złota szukać i potem już więcej nie pytał xD

19

@kuz pewnie już na aukcji "guma meczowa carlo ancelottiego" cena wywoławcza 50k xD

0

@kondzix2115 to toty które włożyli do moich paczek

0

@ptrx pirlo to już sprzedany, a bellingham najlepszy śp w grze, ma zieloną stamine nawet w dogrywce xD

29

@BartqRKO Depresja – obszar lądu położony poniżej poziomu morza. Za najniższy punkt na kuli ziemskiej uznaje się depresję Morza Martwego – około 430 m p.p.m. w Izraelu i Jordanie.

1

@Kgorecki2500 z czerwonych 86/87/88 a z picków 84+ 2x 86

3

@macio_944 on już nie ma syna xD

0

@Kgorecki2500 figo w historii ikon też ma barce, pograłbyś sobie figo?!

0

@Kgorecki2500 nie wstyd ci tym madryciakiem depayem grać barceloniarzu?!

0

@PatrychoO @Kgorecki2500 barceloniarz by nim nie grał

1

@PatrychoO bellinghama se traf, co to jest za kot xD nie do zajechania, stamina zawsze zielona

2

@PatrychoO dzik na środkowym śpo w 4-2-3-1(wersja z 3x śpo), u mnie wchodzi z ławeczki ale ja mam base

1

@Esteban_ pirlo wymienny hehe

0

@ptrx nie mogę przestać, mówiłem ;x

1

0

0

@AlexDark00 rooney 91

0

@Esteban_ paruwa wina nie dostała i wypożyczone zmarnowała, jak dla mnie totalny win

0

@LambiPL zielone to ja, a nie na mnie
@Esteban_ tak się kończy wpuszczanie wypożyczonych, ha tfu, zero litości

0

@Cotutajsiedzieje motma dostał podobno xD pewnie wszystkie do końca sezonu wykupione dla benchmana

0

@VegetaPolska to se wpuszczaj, a ja ci wyjde na remisie i ich zmaruje :*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?