Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium ta, bo ludzie to do klubu idą żeby obserwować i być świadkami xD ludzie tam tańczą i piją, w dupie mają kto kogo do kibla bierze
3
@shinthps @Danny Gaucho mi kiedyś mówił że na klatę najlepszy jest cumshot, ale nie sprawdzałem
1
@Medium tymczasem świadkowie: baba która oskarża i jej koleżanki
1
@TheNekro94 tak samo dobre dowody jak u benjamina mendyego? ;x
0
@Medium jakich czynów? co mu udowodnili?
0
@Criss18Barca segz
5
@BorzyKrzys depresja to jest poniżej poziomu morza a nie jakieś wymysły wasze
1
@Sulimo kiedyś jak wychodziłem na miasto i stary się pytał gdzie idę to mówiłem że jadę na wałbrzych złota szukać i potem już więcej nie pytał xD
19
@kuz pewnie już na aukcji "guma meczowa carlo ancelottiego" cena wywoławcza 50k xD
0
@kondzix2115 to toty które włożyli do moich paczek
0
@ptrx pirlo to już sprzedany, a bellingham najlepszy śp w grze, ma zieloną stamine nawet w dogrywce xD
29
@BartqRKO Depresja – obszar lądu położony poniżej poziomu morza. Za najniższy punkt na kuli ziemskiej uznaje się depresję Morza Martwego – około 430 m p.p.m. w Izraelu i Jordanie.
1
@Kgorecki2500 z czerwonych 86/87/88 a z picków 84+ 2x 86
3
@macio_944 on już nie ma syna xD
0
@Kgorecki2500 figo w historii ikon też ma barce, pograłbyś sobie figo?!
0
@Kgorecki2500 nie wstyd ci tym madryciakiem depayem grać barceloniarzu?!
0
@PatrychoO @Kgorecki2500 barceloniarz by nim nie grał
1
@PatrychoO bellinghama se traf, co to jest za kot xD nie do zajechania, stamina zawsze zielona
2
@PatrychoO dzik na środkowym śpo w 4-2-3-1(wersja z 3x śpo), u mnie wchodzi z ławeczki ale ja mam base
1
@Esteban_ pirlo wymienny hehe
2
ah shit, here we go again
https://zapodaj.net/images/abd652c0be44a.jpg
@MesQueUnClub_87 @ptrx @Kgorecki2500
no co tam somsiady xDD
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
0
@ptrx nie mogę przestać, mówiłem ;x
1
@MesQueUnClub_87 hehe
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
wymienny (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
buehehehe wymienny
https://zapodaj.net/images/16784c734057a.jpg
0
@AlexDark00 rooney 91
0
@Esteban_ paruwa wina nie dostała i wypożyczone zmarnowała, jak dla mnie totalny win
0
@LambiPL zielone to ja, a nie na mnie
@Esteban_ tak się kończy wpuszczanie wypożyczonych, ha tfu, zero litości
0
@Cotutajsiedzieje motma dostał podobno xD pewnie wszystkie do końca sezonu wykupione dla benchmana
0
@VegetaPolska to se wpuszczaj, a ja ci wyjde na remisie i ich zmaruje :*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika