Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janiama zrób jakąś ankietę i za rok nominacja gwarantowana
2
@Luciano99 miałem jedną nominację, ale za to najbardziej łapkowaną, ewidentnie ustawione
22
To ja dla was robię teczki, turnieje z fifki urządzam, a wy mnie nawet do balona la bamby nie nominujecie?! Skończyło się el dorado, sami se róbcie, sami się z elemelentem bijcie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
26
@Rust_Cohle o kurłła xDDD
1
@4drian0 sam przyjechał do nich, czego ferment siejesz
10
grałem z typem co grał na czas w centurion cup od 30 minuty, a w 93 minucie(92 powinien być koniec meczu) podał do swojego bramkarza, który przeskoczył mu nad piłką(alisson, pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) co doprowadziło do dogrywki, a w dogrywce dostał na pyre w karnych xD coś pięknego, tak to mogę grać
6
@Rust_Cohle wcześniej nominowaliśmy dla beki janiaka, tera vegete
1
@MesQueUnClub96 hubi dubi ju ken dens
1
oj vegeta vegeta, było nie wagarować na biologii
@VegetaPolska
1
już arsenal witał się z gąską mistrzostwa premier league, aż tu nagle wchodzi kiwior i cyk po mistrzostwie
0
@pt9 te karty są traktowane jako promo, czyli będzie je można trafić w paczkach 83+/84+/85+ itd, zwykłych ikon(base/mid/prime) w takich paczkach nie można trafić, więc się ciesz że wypuszczają to podczas toty gdzie wszyscy mają po 100+ paczek pozostawianych
0
@Medium ja też nie, a wiem
1
@Medium order złotego szpadla i złotego explorera dla pana
https://zegarkiclub.pl/forum/uploads/monthly_06_2018/post-33253-0-73154000-1529528798.jpg
https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201803/1521207356_by_anonymous_500.jpg?1521207356
0
@Kgorecki2500 dzisiaj go przepaliłem w sbc o 83x10
1
@ZwyklyKibicBarcy04 wy i te wasze wymówki, wy madrycioki jesteście ciency jak sik węża, pkp intercity>madrycioki
6
barca rezerwami 5:0
real wyjściowym 0:2
detale
0
jaki brozovic, kessiball a nie brozovic
0
barca rezerwami 3:0, real wyjściowym 0:1, detale
0
wreszcie odpalił
0
@ptrx to tylko to co wyjdzie w piątek, a w niedziele bodajże dochodzą kolejne 3 więc raczej będzie
1
@ptrx ale na skrzydle mam salaha 92 więc ;x
1
@Kgorecki2500 niewymienny czyli trzeba grać, bo wymiennym to szkoda :)
0
@MesQueUnClub_87 to se czekaj
https://zapodaj.net/images/7054b582f0090.jpg
heheheh
1
@Pawel13sz za późno, screen zrobiony i cyk do teczki
1
@Lionel_Messi10 nie mogę przestać trafiać
0
no hejka somsiady, skąd to zwątpienie
https://zapodaj.net/images/7054b582f0090.jpg
hehe
0
@Kgorecki2500 ale bieda burger i cola jakaś mała
0
można wyłączyć
0
benchmano w 11 nie może pokonać 10 kelnerów z francji
1
zajebiste stroje w fifce wyszły w zadaniach, koreański księżycowy nowy rok, wystarczy zagrać 6 meczy i zrobić 5goli i 5asyst w dowolnym trybie