0

@MesQueUnClub96 wstaw zdjęcie, ocenimy

0

manu to bierze, arsenaloniarze in the mud

5

@sevs baba jesteś czy co, się mówi że nieaktualne i elo

0

@kuz lepiej się całować z facetem niż ocierać oliwką brazil

0

ehh barca on tour to myślałem, że elemelent będzie jeździł po polsce i banował ludzi, a tu takie rozczarowanie

0

@Kinginiesta no wiem, ale mi się nie chce

0

@IronSanHybrid ale szajs, jakby auta od razu wodą lały to ta, a tu trzeba osobno rozstawiać, lipa

0

Boli mnie głowa, a kwalifikacje do zagrania.. a potem jeszcze fut champy.. trzeba to chyba taktycznie zrobić czyli kwali zagrać teraz, potem pójść spać i wieczorem champy jak wszyscy będą wychodzić z meczów.. i obudzić się przed 19 bo toty midy wychodzą.. ehh, ciężkie jest życie fifacza

0

@Kgorecki2500 nie ma żadnego głosowania, głosowanie jest dla picu, team wybiera ea

4

@culer_5306751 żeby białym wycierać podłogę, wszystko jak należy

0

@DawidekFCB a exp za questy dalej zbugowany jak nie będziesz po kolei wykonywał ;x

0

@Gwyn widziałem

1

@Maciej_VeB ja już chyba 10 joselu if trafiłem i używam jak fodderów

1

@Maciej_VeB na grzyba otwierałeś paczke z ifami jak nic nie ma w totw

10

@Joe_Pesci to niech zmieni pracę i weźmie kredyt xD

50

0

@tristan87 i co teraz guwniaro z paletkom

4

@Encore no co, przyszli panowie ze skarbonkami i se wzięli

0

Komentarz usunięty

4

@Gwyn toty flashback będą później

0

@Ogorinho1974 ten tańszy

1

@tristan87 world strongest man mark henry

7

@Joe_Pesci jak wrzucimy jeszcze pare razy to dostanie
https://zapodaj.net/images/32692e28d2007.jpg
;x

6

@ranger3120 której? bo trochę tego jest

2

@Culers no jak klamkę to już grubsza sprawa

9

@adambądkowski93 co zmienia? xD tyle że nie mają zawodnika

1

@Rust_Cohle przed wejściem remis, po wejściu remis, wszedł ratować wynik i dał dupy

1

@Rust_Cohle i przypomniał światu dlaczego jest flopem

12

@Criss18Barca #janiamazamurem

2

@Firestone już jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?