Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 pewnie dadzą xaviego bo miał toty, tylko po co robić sbc o jego prime jak będzie miał icon toty w paczkach
1
@cris2706 niestety nie ma go w głosowaniu nawet, benchmano się nie dostał
3
siuuuuuuuuuuuuuuuu
1
no mówiłem żeby brazolowi nie dawać
2
dajcie messiemu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
co ten czawi, to nie real żeby rezerwami wychodzić
0
xD
0
hah dobrze neymar
4
siuuuuuuuuuuuuuu
4
wział i umar
2
@Luciano99 najlepszy napastnik z brazylii
6
@Kgorecki2500 akurat stałem na przejściu i wszystko widziałem
https://zapodaj.net/images/51dee6ad2cca9.jpg
ładnie cie porobił
0
@Pawel13sz zabugowana la bamba, klasyg
17
@Pawel13sz sirigu
Aurier-Sakho-thiago silva-kurzawa
Pastore-matuidi-beckham
Lavezzi-ibra-lucas
0
@Barca1992 użyli kiedyś 3 strojów? na uj tyle kompletów robią
1
@doc czawi konfident? a to świnia
23
i tak to się żyje na tej la bambie
https://zapodaj.net/images/8328bd48e0cf0.jpg
0
@KlonaZepan przed chwilą napisałeś że coś pewnie zrobił(bo nie wiesz), a teraz już oglądasz mecze? xD zgaszony przez samego siebie, jak pet
0
@KlonaZepan pewnie? czyli strzelasz bo uja wiesz
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg
0
@KlonaZepan Parejo 21/2022 LaLiga+LM 46 meczy 3 bramki 13 asyst
4
frenkie 25l, pedri 20l, gavi 18l, a wam jedno nazwisko po 30 robi problem w pomocy? iksDe
1
no ta, 300k zarabia to jaka emerytura, i jeszcze prowizje od madryciaków
7
@Lordzi na przychodnie
1
@Rust_Cohle trzymaj się tam, a to przeczytaj sobie na dobranoc, ja bym na twoim miejscu nie ryzykował
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-29/nie-zyje-tiantian-kullander-autorytet-rynku-kryptowalut-zmarl-we-snie-w-wieku-30-lat/
0
@Emhyr czyli jednak czumeni
0
@Emhyr czumeni pewnie
2
@Rust_Cohle stary dziadzie, zamówiłeś już sobie kwaterę na cmentarzu?
1
Jak to jest że cieszycie się na brozovicia który jest po 30, ale na gundogana który jest raptem 2 lata starszy już nie, a który jest rok młodszy od aubameyanga na którego znów się cieszyliście ;x
4
@cules100pro ta, już 4 dostałem od wczoraj a nie sprawdzałem nawet skrzynki