1

@Kgorecki2500 pewnie dadzą xaviego bo miał toty, tylko po co robić sbc o jego prime jak będzie miał icon toty w paczkach

1

@cris2706 niestety nie ma go w głosowaniu nawet, benchmano się nie dostał

3

siuuuuuuuuuuuuuuuu

1

no mówiłem żeby brazolowi nie dawać

2

dajcie messiemu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

co ten czawi, to nie real żeby rezerwami wychodzić

0

xD

0

hah dobrze neymar

4

siuuuuuuuuuuuuuu

4

wział i umar

2

@Luciano99 najlepszy napastnik z brazylii

6

@Kgorecki2500 akurat stałem na przejściu i wszystko widziałem
https://zapodaj.net/images/51dee6ad2cca9.jpg
ładnie cie porobił

0

@Pawel13sz zabugowana la bamba, klasyg

17

@Pawel13sz sirigu
Aurier-Sakho-thiago silva-kurzawa
Pastore-matuidi-beckham
Lavezzi-ibra-lucas

0

@Barca1992 użyli kiedyś 3 strojów? na uj tyle kompletów robią

1

@doc czawi konfident? a to świnia

23

i tak to się żyje na tej la bambie
https://zapodaj.net/images/8328bd48e0cf0.jpg

0

@KlonaZepan przed chwilą napisałeś że coś pewnie zrobił(bo nie wiesz), a teraz już oglądasz mecze? xD zgaszony przez samego siebie, jak pet

0

@KlonaZepan pewnie? czyli strzelasz bo uja wiesz
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg

0

@KlonaZepan Parejo 21/2022 LaLiga+LM 46 meczy 3 bramki 13 asyst

4

frenkie 25l, pedri 20l, gavi 18l, a wam jedno nazwisko po 30 robi problem w pomocy? iksDe

1

no ta, 300k zarabia to jaka emerytura, i jeszcze prowizje od madryciaków

7

@Lordzi na przychodnie

1

0

@Emhyr czyli jednak czumeni

0

@Emhyr czumeni pewnie

2

@Rust_Cohle stary dziadzie, zamówiłeś już sobie kwaterę na cmentarzu?

1

Jak to jest że cieszycie się na brozovicia który jest po 30, ale na gundogana który jest raptem 2 lata starszy już nie, a który jest rok młodszy od aubameyanga na którego znów się cieszyliście ;x

4

@cules100pro ta, już 4 dostałem od wczoraj a nie sprawdzałem nawet skrzynki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?