Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore musieliśmy się upewnić że cię nikt nie nominuje, ale widzę że trzeba będzie powtórzyć operację enkorout
2
@ranger3120 gwizdek
2
@BulaKG weź tego alibabe i feralnego w cholerę bo nie wyczymie
1
@VamosRakieta teraz muszę dołączyć do Vegety ;/
0
No ta, są równi i równiejsi
0
@Colin94 daj avatar w lepszej rozdzielczości to się znajdą nominacje ;x
0
@Colin94 piszesz tak tylko dlatego że ciebie nie nominowali zazdrośnico
0
@Mario96w a ty myślisz że to takie proste wybrać cyferkę na końcu mesqueunclub?
10
@gaucho104 właśnie teraz jest czas na teczki i brudne zagrywki mające na celu zbanowanie konkurencji
0
@Cochise my disappointment is immeasurable and my day is ruined
0
@adi7adi8 należy mu się
2
@Cochise zawsze można anulować, jak moderacja zobaczy że nominowałeś irona to zrozumie
0
@gumaz na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że ustawione
2
@Emhyr a ten herb na białych to co xD
2
@Uukasz_93 a więc fake info, i cyk do elemelenta jeden rywal do balona mniej
0
@IronSanHybrid kudemą
0
@Nano22 moszna ale trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność
7
@clyde w tych kryteriach to powinnaś nominować @AnnaMarianna xD
0
@obaster passat b8
0
Komentarz usunięty
6
Mam poparcie bi, biorę to jak wtedy @Nano22
https://zapodaj.net/images/0155e98ab8e32.png
https://zapodaj.net/images/d33ad3f95752a.png
1
@Deviler jesteśmy w domu, poprowadzi moją kampanię jak wtedy @Nano22
5
@gumaz mam dwie stepsister z którymi mam kontakt dogłębny, lubią sobie stucknąć if you know what i mean
28
Nominuję @BarcaInfo bo mu się należy
0
Pamiętajcie że wystarczą 3-4 nominacje żeby przejść dalej, jak ktoś ma dużo to nominujcie kogoś innego
1
@Rust_Cohle z cukrem i śmietaną
0
@Kessie ludzie mnie masowo nominowali więc trzeba było anulować, znowu ustawione
1
@ptrx ty widziałeś jego staty? to nie dembele czy maximin że bez stat gra, w cholere go wywal
0
@Rust_Cohle przepłacisz 200k za kartę która i tak będzie gorsza in game od tej za 15k
https://www.futbin.com/23/compare/26310/48488
0
@Rust_Cohle koulidaddy za alabe