Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ptrx nie no, jak gram z polakami to podaje do bramkarza żeby dać nadzieje i wybijam na aut po czym pisze izi na nooba w wiadomości + blok żeby nie mógł odpisać xD
1
@Rust_Cohle jak ominąłeś xD musisz 4 mecze poddać żeby wbić 20 pkt, jak po 4 winach skipnąłeś resztę to nie masz kwali xD
0
@MesQueUnClub_87 honorable mention max, a te majo średnie staty
1
@JimMorrisonFCB xD
2
@escarabajo jaki miś
1
big challenge for me XD
2
benchmano w cieniu abublacara, tak będzie
2
@bartekvisca zostań sigmą jak vegeta
3
@4drian0 piłkarz specjalnej troski obecnie
0
@MesQueUnClub_87 jakiego lewusa, mbappe haaland messi i ewentualnie neymar w toty będzie
0
@Kiok342 i frytki do tego
1
@Pawel13sz dinho, messi, nazario
6
@IronSanHybrid wstrzymajmy się z opinią aż się wypowie @Ojciec5tkidzieci
0
@Kamiloza91 złotej piłki la bamby nie wygrał
1
@marcin62 w mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?
15
@VandaI bomba na banie takiej i kończymy balet
1
@KichuBlaugrana na moje to będzie średniak łamane przez gniot
0
@Kgorecki2500 jak z tych 3 to Zanetti najlepszy
3
@Rust_Cohle
Hehe
0
@Medium i co w tym fajnego że tylko haaland umie grać na ataku, bo taki eusebio nie może wybiec do prostopadłej bo go doganiają a haalanda nie doganiają
3
@Medium to ty nie wiesz że Vegeta może to czytać
1
@Deviler miałem kogoś oznaczyć ale ban nieunikniony wtedy xD z drugiej strony jest wtedy wymówka że nie przeszedłem nominacji z powodu bana.. hmm
1
@Toretto żegnaj
0
@LionelM95 nie było, ludzie nie czytali zasad że tylko 1 mogli nominować i się rozpisywali kogo to nie nominujo
3
@Lola120 a zatwerkujesz do hymnu realu?
1
@Lionel_Messi10 z jakiej okazji to podpisał i co wgl robił
1
@Sulimo ah shit, here we go again
10
@AnnaMarianna rings of pała 0/10
0
@Criss18Barca paczki były za zebranie do 750 typa
13
@Rust_Cohle jak to szło z tym liverpoolem? już tylko 8 pkt do potężnego city? XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12613144#comment-12613157