Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdopodobnie Borek z Wichniarkiem.
2
Przede wszystkim ten mundial nie powinien się w ogóle odbyć.
0
Strasznie szkoda mi Ter Stegena, fajny chłopak, mega bramkarz, absolutnie top3 na bramce, jak nie nr1. Ech... :/
1
Z nim to jest jedna wielka zagadka; ciężko czyta się w myślach dzieci, bo umówmy się - mentalnie to jest dalej duże dziecko ;)
Kibice go wygwiżdżą w sytuacji, gdy będzie grał w barwach każdego klubu. Za bardzo już podpadł.
1
obaj nie wiedzą jak się nazywa
1
u doktora HTV dobra jakość, nie tnie
0
Heh, jestem bardzo ciekaw reakcji Leosia i Grubcia, gdyby Ney zdobywając bramkę na CN w barwach Realu wykonał gest uciszania stadionu przykładając palec do ust :D
2
Pewnie tak. Iker kumplował się z Xavim, a Raul z Puyolem.
Po odejściu figo niektórzy dalej utrzymywali z nim kontakt.
1
Mam na myśli chociażby jego zachowanie na konferencjach prasowych.
A już samo przejęcie kadry świadczy o tym jak wysoko zadziera nos.
To, że jakimś cudem ktoś wybrał go selekcjonerem, nie oznacza, że się nadaje.
0
Ale mi tu chodzi o ogólny mentalny poziom wszystkich ww Panów.
Jak nie cham, to prostak, zarozumialec, burak, pyszałek, buc, megaloman...
1
jednak Franio osiągnął więcej w piłce
0
Wiem, ale z nim to dalej 6... kto jeszcze niby?
0
Tomaszewski, Hajto i Brzęczek to chyba rodzina. Smudy.
1
Taka ciekawostka:
https://www.instagram.com/p/Bu6AGp1lLtv/
Jedenastka graczy, którzy debiutowali w dorosłej piłce pod wodzą (odchodzącego dziś na emeryturę) Van Gaal'a.
6 byłych graczy Barcy,
4 debiutantów w jej barwach. I to jakich :)
2
A jednak twoje polpulistuczne wymiociny wygrały.
2
Od odejścia Puyola? Na pewno wypadł z top10. A to przeciętnie jak na Barcę.
1
Przez ile? 2 miesiące? Od odejścia Puyola to nie jest nawet top10 wśród CB. A przypominam, że gra w Barcelonie.
2
Nigdy nie darzyłem go sympatią. Ostatni dobry sezon zaliczył przy boku Puyola. Bez niego jest co najwyżej przecietny. Po odejściu Puyola, Xaviego, Iniesty czułem mega smuteczek. Jak Pique zakończy karierę, to raczej nie będę się tak czuł. Już Masze więcej dla mnie znaczył. Pique ma charakter bardziej pasujący do Realu, nawet nazwisko dziadka się zgadza ;)
3
Jak dla mnie, mógłby nawet dzisiaj.
0
Andrzej Bargiel.
2
Tak
16
Dokładnie tak. Zatankowany pod korek.
9
Od stycznia Salah w Interze!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hGGVzrQMIJFyZi9Qy0tyU9gqTjMjhXh1.jpg
5
O jak umarłem xD
Brzęczek - historia prawdziwa.
1
nie przypominaj mi xD
10
Co robi reklama opon z logiem Realu w tle na tej stronie? xD
Redakcjo, macie wy rigcz?
4
Ciekawy post Ćwiąkały nt. ewentualnego powrotu Neymara do Barcy:
https://www.facebook.com/tomaszcwiakalapl/photos/a.1164620466948471/1917891764954667/?type=3&theater
3
Polecam zapoznanie się ze znaczeniem frazeologizmu przed użyciem go.
0
no taaaak :D uciekło mi
234 p. uefa
0
masz pełną tabelę? wincyj nazwisk?