0

@wojtuh10 Ale kto mówi??

0

@tbas Tak, wszyscy sobie kupią giwery i się pozabijamy. Przekonałeś mnie w sumie.

Polska zbrojeniówka to topka, ale z powodu tego, jak i poprzednich (nie)rządów dostała po dupie. A na rynek cywilny produkują pukawki eksportowane na cały świat i tamże cenione. FB broni Łucznik, tradycje rusznikarstwa w PL... Ech, ale co ja się będę produkował.

0

@Jvstin09 Ja mam do Roberto dużo zaufania. Jak siedzi na ławce.
Frenkie jest lepszym ŚO niż Roberto był piłkarzem kiedykolwiek.

0

@wojtuh10 Halo, słucham?

0

@dariooo A Marca na to: potrzymaj mi piwo.
Gundo im się tam wrzucił xD

0

Oho, el kapitan wraca do składu.

1

@tbas Tak, jestem za rodzimą mocną zbrojeniówką. Gdzie wady?

0

@Slot Pogrzebałem trochę w statystykach i wygląda to tak. Messi w pierwszym sezonie w Interze zagrał w jednym finale i wygrał jeden finał. Strzelił w nim też jednego gola w regulaminowym czasie gry.

1

@Comentateiro I takie kobity to ja szanuje.

1

@SenseiFCB To zostaje Mandźiukić

1

@Comentateiro No właśnie o tym mówię. Sam chyba nie poznałem żadnego, ale słyszałem, że to tacy cyganie południa.
Za to Brazolce na propsie w opór. Pozytywne wariaty.

0

@Cvzx niech się zdecydują

0

@Crakitic Bo siedzi tu cała masa dzieciaków, którzy kapturzą mnicha do Messiego, a Barca to tak tylko przy okazji. No i to się u nich klika.

2

@Jacu327 podałem pewien przekrój. Ciężko o podobne przykłady sportowców z topu w innych krajach. Nie gadaj, że nie widzisz tego, że z nimi coś jest nie tak.

3

@ChampionLW dobra, nieważne, pozostanę przy "małe kamp noł"

0

@Crakitic Głównym postem jest to co się klika. Czysta kalkulacja.

1

@barteq ebniesz

0

@Walker to j-h by mi się zgadzało, bo znam trochę hiszpański że słyszenia i było Jose/Hose, ale końcówka coś nie ten

0

@noface Ale czyj błąd? Typ był dogadany od dawna za oceanem, więc decyzja zapadła i elo.

3

@Barca-Messi10 Ciekawostka: jednocześnie to pierwszy puchar Messiego w Interze Miami.

0

Jak wymawiacie nazwę tego naszego "nowego" stadionu?
Montjuić?

0

@barteq Pewnie znowu jakieś imieniny siostry czy komunia szwagra.

2

Tej, o co chodzi z tymi Portugalcami? Wszyscy albo znaczna większość w piłce nożnej to [słowa nieobyczajowe]:
Ronaldo, Mourinho, figo, Pepe, Siwy Bajerant, itd, itp....

Na żywca ten naród to też takie huncwoty? Jakieś kompleksy w stosunku do Hiszpanów? Bo do Greków to wiem.
Niech mnie ktoś oświeci.

3

@Xonar Leo niech pilnuje starego z podatkami, bo kiedyś było blisko, żeby grał o Puchar Klawisza i makowca z Naczelnikiem.

0

@tbas Binzes na czym? Biznes to robią teraz na sraniu się z uzyskaniem pozwolenia.

0

@SenseiFCB "Druga sprawa" to zawsze pierwsze co mi przychodzi na myśl w dyskusji o broni.

A co do historii, to niestety...
Kiedyś Polak szybciej uczył się obsługi fuzji niż czytać. Ale przyszedł Niemiec, przyszła komuna i trzeba było sobie ułatwić trzymanie ludu za mordy.

44

Niech no tylko Dani wyjdzie z puchy.

1

@MateuszDoniec Nie ukrywam, na taką odpowiedź czekałem.

2

Komentarz usunięty

3

@Kitek1640 Temat rzeka. Ale skoro bandyci i bandyci w mundurach mają, to ja jako porządny obywatel mam nie mieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?