3

@Pawel1985 No u nas by grał. Mamy wąski skład.

3

W obecnej sytuacji kadrowej Fati nie powinien odchodzić.

0

Teraz to po chuju, bo kogo kupimy? Jakby jeszcze ten Bernardo czekał, ale to już przeszłość. Niech Fati zostanie na ostatni test. Jak w tym sezonie nie odpali, to pożegnać i zapomnieć.

6

Komentarz usunięty

0

@Sc00rwiel no jakoś Veigę ściągnęli

0

Na stówę arabusy już się na niego czają.

0

@DJ1992 mam tak od 1999 roku

1

@poskus no mam nadzieję, że nic Ci nie odwali mordo. Z fartem.

0

@green3m I jeszcze swoje zrobi ;)

0

@Bobo25 mogę potwierdzić, że strumyk działa bez zarzutów

6

O, dzisiaj stuknęło mi tu okrąglutkie 2000 dni. Bierzcie cukierki, można po dwa.

1

@Firestone to nie ich decyzja, to decyzja społeczeństwa; oni się w niej opalają

3

@Pustelnik na tej stronie nigdy nie chodziło o wolność słowa ;)

0

@LambiPL no dokładnie xD

1

@PatrykBarca takie DLC to bym szanował

0

@LambiPL Jasne, niektórych nie było na świecie wtedy.
Ja w TAMTE wakacje kupowałem w oficjalnym sklepie Barcy za granicą pierwszą jej koszulkę. Chciałem Figo xD ale nie było. Wybrałem Rivaldo. Krótko potem dowiedziałem się, że byłem o krok od dużego błędu :D

1

@MessiForeverTheBest Po twoim avku od razu wiedziałem, w którą stronę pójdzie "dyskusja" xD

0

@TheNekro94 Niby gra, ale niesmak jest. Możesz ubrać koszulkę Realu i mówić, że to "tylko" ciuch, ale trochę chyba wstyd.

0

@Kgorecki2500 a co to?

0

@MessiForeverTheBest Tak jak nierealistyczne jest oglądać filmy z aktorami, którzy już nie żyją?

0

Dostajecie w Pesie/Fifie kartę luisa figo, która jest topką w grze. Używacie jej?

1

W tym klubie "normalnie" to już chyba było xD

1

To jak myślicie: Messi odejdzie do Interu Miami, czy wróci do nas?

0

@cchesterr43 ale jestem dzban, przecież mam taką wtyczkę w FF xD
@barcelonaLM ogarnięte ;P

0

Czy da się tu na tej stronie ustawić tryb ciemny?

1

Ronaldinho:
"There are nights when I go to bed wondering how time could pass so quickly... When did I get old? I don't forget the times when I went out at Camp Nou on Saturday's, or every La Liga game with Barcelona. I don't forget when we played the Clasico against Real Madrid. Those are moments you can never forget.

When I played at Barça, I was the happiest man in the world, I only wanted to play under these colours. When people applauded me with every dribble, or every time I did a bicycle or a rabona, it was magical...

I cry with melancholy when I think of the highlights with the greatest club in history.
My heart is Blaugrana until death." ❤️

0

Taki komentarz znalazłem:

Sorry to kidnap the top post, but there's [an article on Sport](https://www.sport.es/es/noticias/mundial-futbol/femenino/respuesta-jenni-hermoso-beso-rubiales-91158586) with her quotes and she says it was fine and even mutual:

> "Ha sido un gesto mutuo totalmente espontáneo por la alegría inmensa que da ganar un Mundial. El presi y yo tenemos una gran relación, su comportamiento con todas nosotras ha sido de diez y fue un gesto natural de cariño y agradecimiento", manifestó Jenni en unas declaraciones facilitadas por la RFEF a Efe.

"It was a mutual gesture completely spontaneous given the immense happiness of winning a World Cup. The president and I have a great relationship, his behavior with all of has has been perfect and it was natural gesture of endearment and gratitude."

> "No se puede dar más vueltas a un gesto de amistad y gratitud, hemos ganado un Mundial y no vamos a desviarnos de lo importante", añadió tras el gran éxito en el Accor Stadium de Sídney.

"You cannot overthink a gesture of friendship and gratitude, we won a WC and we shouldn't deviate from what's important".
So if she was ok with it, that's all that matters.

0

Bez Roberto, za to z Yamalem. Propsy Xavi.

1

@Zoker a na końcu kąpie się w niej mój stary

2

@HavertzKai Asekuranctwo Xaviego jest aż niestrawne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?