Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel1985 No u nas by grał. Mamy wąski skład.
3
W obecnej sytuacji kadrowej Fati nie powinien odchodzić.
0
Teraz to po chuju, bo kogo kupimy? Jakby jeszcze ten Bernardo czekał, ale to już przeszłość. Niech Fati zostanie na ostatni test. Jak w tym sezonie nie odpali, to pożegnać i zapomnieć.
6
Komentarz usunięty
0
@Sc00rwiel no jakoś Veigę ściągnęli
0
Na stówę arabusy już się na niego czają.
0
@DJ1992 mam tak od 1999 roku
1
@poskus no mam nadzieję, że nic Ci nie odwali mordo. Z fartem.
0
@green3m I jeszcze swoje zrobi ;)
0
@Bobo25 mogę potwierdzić, że strumyk działa bez zarzutów
6
O, dzisiaj stuknęło mi tu okrąglutkie 2000 dni. Bierzcie cukierki, można po dwa.
1
@Firestone to nie ich decyzja, to decyzja społeczeństwa; oni się w niej opalają
3
@Pustelnik na tej stronie nigdy nie chodziło o wolność słowa ;)
0
@LambiPL no dokładnie xD
1
@PatrykBarca takie DLC to bym szanował
0
@LambiPL Jasne, niektórych nie było na świecie wtedy.
Ja w TAMTE wakacje kupowałem w oficjalnym sklepie Barcy za granicą pierwszą jej koszulkę. Chciałem Figo xD ale nie było. Wybrałem Rivaldo. Krótko potem dowiedziałem się, że byłem o krok od dużego błędu :D
1
@MessiForeverTheBest Po twoim avku od razu wiedziałem, w którą stronę pójdzie "dyskusja" xD
0
@TheNekro94 Niby gra, ale niesmak jest. Możesz ubrać koszulkę Realu i mówić, że to "tylko" ciuch, ale trochę chyba wstyd.
0
@Kgorecki2500 a co to?
0
@MessiForeverTheBest Tak jak nierealistyczne jest oglądać filmy z aktorami, którzy już nie żyją?
0
Dostajecie w Pesie/Fifie kartę luisa figo, która jest topką w grze. Używacie jej?
1
W tym klubie "normalnie" to już chyba było xD
1
To jak myślicie: Messi odejdzie do Interu Miami, czy wróci do nas?
0
@cchesterr43 ale jestem dzban, przecież mam taką wtyczkę w FF xD
@barcelonaLM ogarnięte ;P
0
Czy da się tu na tej stronie ustawić tryb ciemny?
1
Ronaldinho:
"There are nights when I go to bed wondering how time could pass so quickly... When did I get old? I don't forget the times when I went out at Camp Nou on Saturday's, or every La Liga game with Barcelona. I don't forget when we played the Clasico against Real Madrid. Those are moments you can never forget.
When I played at Barça, I was the happiest man in the world, I only wanted to play under these colours. When people applauded me with every dribble, or every time I did a bicycle or a rabona, it was magical...
I cry with melancholy when I think of the highlights with the greatest club in history.
My heart is Blaugrana until death." ❤️
0
Taki komentarz znalazłem:
Sorry to kidnap the top post, but there's [an article on Sport](https://www.sport.es/es/noticias/mundial-futbol/femenino/respuesta-jenni-hermoso-beso-rubiales-91158586) with her quotes and she says it was fine and even mutual:
> "Ha sido un gesto mutuo totalmente espontáneo por la alegría inmensa que da ganar un Mundial. El presi y yo tenemos una gran relación, su comportamiento con todas nosotras ha sido de diez y fue un gesto natural de cariño y agradecimiento", manifestó Jenni en unas declaraciones facilitadas por la RFEF a Efe.
"It was a mutual gesture completely spontaneous given the immense happiness of winning a World Cup. The president and I have a great relationship, his behavior with all of has has been perfect and it was natural gesture of endearment and gratitude."
> "No se puede dar más vueltas a un gesto de amistad y gratitud, hemos ganado un Mundial y no vamos a desviarnos de lo importante", añadió tras el gran éxito en el Accor Stadium de Sídney.
"You cannot overthink a gesture of friendship and gratitude, we won a WC and we shouldn't deviate from what's important".
So if she was ok with it, that's all that matters.
0
Bez Roberto, za to z Yamalem. Propsy Xavi.
1
@Zoker a na końcu kąpie się w niej mój stary
2
@HavertzKai Asekuranctwo Xaviego jest aż niestrawne.