agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coco bierze to
1
Sabalenka jak Iga trochę, byle na siłę i zero pomyślenia żeby może trochę odjac mocy czasem.
0
@pioz123 Możliwe, nie pamiętam tak mówiąc szczerze
0
@pioz123 Ukradli mi
@Rust_Cohle noga mnie boli w biodrze i nie mogę tańczyć dobrze
0
Piękną drzemkę zrobiłam po pracy od 15 do teraz xD A miało być góra pół godziny :D
1
@mekston A to git. We właściwym czasie będzie atak na powrót na szczyt. 2 miejsce też jest ekstra.
0
@mekston A on jakieś punkty broni pod koniec sezonu bo jakoś mi to umknęło jak to tam było?
1
@mekston A daj sobie spokój, nie przegadasz ;)
1
@mekston Wszystko przyjdzie z czasem :D
No sezon petarda, tylko 7 porażek póki co. I I wygrał to chyba najważniejsze czyli Wimbledon . Szkoda trochę tego półfinału w Paryżu bo sportowo był w stanie to może i nawet wygrać ale porażki kształtują też zawodnika. Teraz będzie pora podbić Australię. A i ponoć nie zagra jednak w Pucharze Davisa bo chce odpocząć i to jest mega mądra decyzja.
3
@tbas Nie owija w bawełnę i mówi szczerze jak było i dobrze. Nie chciał myśleć o obronie tytułu ale wiadomo ,że presja byla duża. Nie udało się,trudno . Czas wyciągnąć lekcję tak jak z Rolanda Garrosa i będzie dobrze.
1
@Barcanajlepszyteam Nic nie zawalił ,obaj zagrali super. Ale w najważniejszych momentach młodszy wykazal się większym sprytem i odwagą. Ale mecz był epicki i na najwyższy poziomie.
1
@mekston No właśnie sam Djoko widzi w nim cechy ich wszystkich.
@Barcanajlepszyteam Sam Carlitos jadąc na turniej przed Wimbledonem mowil ,że jedzie tam uczyć się poruszać po korcie bo to mu sprawia problemy. Więc wcale nie byl wtedy lepszy od reszty.
0
@mekston No było widać, że zupełnie z niego uleciało powietrze i tak duże brawa, że wyrwał mu seta i tak. Najważniejsze mnie wkurza w ludziach to,ze gdy mowa o innych młodych to narracja, że oni są mlodzi i mogą popełniać błędy i się uczyć a jeśli chodzi o Carlosa to wymagających żeby wszystko robił perfekcyjnie. No kurde on też się uczy i z wygranych i z porażek. On też się rozwija cały czas. Wyniki na szlemach piękne.
1
@mekston Czyli nr 6,3,2 . Tam byl w takim gazie ,że jeszcze sam siebie by pokonał ;D
1
@Barcanajlepszyteam A ja życzę Djoko wygrania tego szlema
1
@mekston Dokładnie, zresztą przypominam, że mówimy o ledwo 20 latku dla którego bronienie tytułu to coś nowego. Czekają na te porażki jak na święta xD A to ledwo 7 przegrany mecz w roku a mamy już wrzesień. Swoje zrobił w tym roku .
@Barcanajlepszyteam jest młodziutki i być może jeszcze za szybko by robić dwa finały szlema w roku ale taki czas przyjdzie
1
@takisobiektos A co niby? No przegrał mecz po prostu, nie będzie wszystkiego wygrywał. Tym bardziej, że Med zagrał jeden z lepszych swoich spotkań. Ale nie podddal się, walczył do końca i tyle. I tak może być z sobie dumny w tym roku.
0
@barcelonaLM Niech Djoko to wygra
0
Ale boli ten 4 set, miał dwa gemy gdzie był tak blisko przełamania i powrotu do gry :/
0
Ale szkoda:/ Aleni tak Carlitos jest wielki
0
Boże Carlitos wyrwij to
0
Koniec, na własne życzenie oddał swojego gema. A w poprzednim Meda miał 40 -15 i nie wykorzystał. Niestety ale tak grać nie można
0
Mówiłam, że tamten gem był najważniejszy. Raczej to koniec
0
@Encore On musial go wygrać bo taka szansa moze się już nie powtórzyć
0
Aj szkoda tego gema bo to mógł być jeden z ważniejszych w meczu
0
@Encore Daleka ale coś co wydawało się kilkanaście minut temu nie do zrobienia zaczyna być możliwe
0
Ciężko to idzie ale pomału zbliża się do wygrania seta
0
Dobrze, że Carlitos nie ma mantalnosci z gówna jak ja bo już nie wierzyłam, że da radę cokolwiek ugrać jeszcze w tym meczu a on leci dalej i się nigdy nie poddaje
0
Coś jakby ruszyło w jego grze
0
Brawo Carlitos! Walcz o ten mecz