agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Carlitos! Walcz o ten mecz
0
Po meczu
0
Nie nie ma szans na wygraną. To będzie po meczu. Gra strasznie slabo a Med fantastycznie.
0
Medvedev wszystko mu wpada, kurla no nie myli się od pewnego momentu
0
@Encore On je ma już od Cincinnati
0
No walcz Carlitos, tylko aby się nie poddać
0
Będzie szybkie 3-0 jak tak dalej bedzie gra wyglądać
0
Oj nie ,nie będzie tu nic dla Carlitosa dobrego
0
Carlitos coraz gorzej gra a Med lepiej.
0
Ale slabo to na returnie wygląda dziś
0
Nie tak to miało wyglądać.
0
Oj nie podoba mi się gra Carlitosa od pewnego momentu. Przegra tego seta zapewne
1
Ciężary będą w tym meczu i to duże dla jednego i drugiego
0
Uff przetrwał. Ale te dropy to eleganckie
0
No zaraz da się przełamać pewnie
0
Coś czuję, że te dwa gemy gdzie Carlitos miał duże szanse przełamać się na nim zemszczą w tym secie
0
Carlos przełamuj go teraz.
0
Wciąż się zastanawiam czemu Med tak daleko stoi przy returnie ale w sumie niech sobie stoi jeszcze dalej jak to ma dawać punkty Carlitosowi
2
@Rl9k1nG Piękne, tak jak za Djoko nie do końca przepadam tak za to plusika zyskał :D
6
@takisobiektos To akurat był dobry trolling xD
0
@FcPortoFan1999 On jest zbyt taki buńczuczny i ma się za lepszego niż jest w rzeczywistości
0
Jeden z wymarzonego finału do niego dotarł, zagwozdka czy teraz drugi da radę tam dotrzeć .
0
@Colon Nie każdy musi się lubić
6
Djoko strolowal cieszynke amerykańca xD
0
@Popitek12 Who?
0
@Encore Zapewne ale sam sobie przedłuża granie
0
Djoko chyba nie chce za szybko kończyć meczu
0
No aż 2 gemy wytrzymał z Djoko na równi...
0
@Encore No drabinka i reszta tych rozstawionych jeźdźców apokalipsy co się rozsypali z formą bardzo mu pomogli.
@Emhyr no mówiłam ,że to jezdziec bez głowy i gra na aferę
1
@Encore No ale żeby tak zero myślenia w grze to lekka przesada