agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki to gamoń jest z tego Sheltona. Co mu po asie jak zaraz zawali podwójne błędy
0
@mekston Ale do CV moze sobie to zapisać :D
0
@FcPortoFan1999 No poczekajmy bo Carlitos ma ciężki orzech do zgryzienia z Medem i nie jest pewne, że będzie finał
0
@mekston Jedyny Djere czy jak mu tam może być z siebie dumny bo mu dwa sety urwał
0
Emocje jak na grzybach w tym półfinale..
2
@FcPortoFan1999 Nie no ty serio myślałeś,że Siurkacz szlema wygra? :D
0
@MesQueUnClub96 Gra samymi serwisami a jak przypadkiem któryś przebije return to by grali jak flip i flap xD
0
@MesQueUnClub96 Zverev chociaż myśli więcej na korcie niz ten
0
Shelton to taki jednowymiarowiec, aby na aferę na siłę.
0
Djoko to go zeżre i wysra jak tak będzie cienko grać amerykaniec. Znaczy i tak by to zrobił ale nawet się nie spoci w takim tempie
0
Shelton już nie trafia aż tak mocno serwisem i Djoko już od razu kończy zabawę. Z czym do ludzi
0
Djoko wygraj ten mecz
0
@Encore Ale i tak biorąc pod uwagę średnią szybkości serwisów to wygrywa Zverev w tym. Zresztą na samym serwisie się długo nie ujedzie.
1
@tristan87 Ale biedny ten skład
0
@MesQueUnClub96 Masz obsesję jako hejter
1
@MesQueUnClub96 Oddychaj Dodi... Ty masz już jakąś obsesję
0
@Azi Ciag umów. Ja przy pierwszym aucie miałam tak ,że pierwsza właścicielka sprzedała auto do komisu, komis sprzedał facetowi od którego ja kupiłam. Nie miał go przetestowanego ale mial wszystkie umowy, komis sprzedając jemu normalnie wydał umowę.
0
Moi sąsiedzi powiesili na płocie baner jakiegoś pisowca. A miałam ich za porządnych ludzi. Chyba się więcej do nich nie odezwę..
1
@Lola120 Wszystkiego najlepszego! :)
1
@Encore Carlitos wysłuchał moim modłów żeby zakończyć mecz przed 6:00 bo ja do roboty jadę;) Jest bestia na korcie .
0
Rozsztrzela go tymi ciosami z forehandu. Już 2-0 w setach. Oby zamknął mecz w 3
1
Ale Carlitos ciśnie returnem, klasa.
0
Carlitos z pierwszym setem, elegancko. Jemu wystarczy jeden mały moment gorzszej gry przeciwnika i wtedy zero litości.
0
Medvedev to też jest niezły agent xD O co on ma pretensje teraz..
0
@FcPortoFan1999 Szybko wrócił do gry
0
Medvedev "świetny " początek meczu
2
@FcPortoFan1999 No tak po prawdzie to ja zaczęłam jednym komentarzem i nie spodziewałam się, że tam rozpęta się burza xD
1
@FcPortoFan1999 Oo myślałam że ten set był najkrótszy
0
Tylko 27 minut trwał set xD
0
@Encore Też tak mi się wydaje. Chociaż Coco gra dobrze ale raczej nie pokona Sabalenki.