3

@Lola120 No dokładnie. Chociaż szkoda w tym wszystkim dzieciaków bo to już są duże chłopaki i dużo rozumieją i może nie do końca ta piosenka była potrzebna ale to już jej sprawa. Ale zdrajców nie ma co bronić.

31

@Panenka
-Bądź Pique
-zdradzaj zamiast najpierw zakończyć obecny związek
-kurtyna

1

@Lionel_Messi10 Trafiło mu się grać w czasach Iniesty i Xaviego stąd tak trochę w ich cieniu był ale uważam, że bez niego tych sukcesów w reprezentacji byłoby mniej.

1

@Lionel_Messi10 Też ich lubię. A przede wszystkim jest tam fantastyczny i ponadczasowy David Silva

1

Kubo brameczka ;)

1

@Emhyr Oby oby

2

Fajnie by było jakby Sociedad awansowało do LM

1

@Ptasior Przyjaciel aczkolwiek dobrali się podobieństwem twarzy xD

1

Uu o Shakirze i Pique będzie nawet w wydarzeniach na Polsacie :D

1

@Kitek1640 To wy wpuszczacie obcych na chatę?

10

To dawaj Xavi do środeczka z Pedrim i Frankiem.

1

@Deviler Wiadomo, że każdy ogarnia w swoim czasie i jeden załapie szybciej inny później. Grunt to się nie poddawać :)

1

@Kgorecki2500 Ee to elegancko, gratulacje! :)

3

@Kgorecki2500 Na naukach uwielbiałam to parkowanie ale tak szczerze teraz już mając prawo jazdy nawet nie próbuję bo teraz coś komuś nie wyjdzie i zaraz Cię nagrają i stajesz się hitem internetu. Więc wolę zdecydowanie inne parkowania.

1

@Kgorecki2500 A to ty już zrobiłeś prawko?

5

Uwielbiam oglądać program "Nauka Jazdy " ze świadomością, że ja już mam ten cały stres za sobą. Chociaż patrząc na te osoby z programu to nie wiem na ile jest to reżyserowane ale te osoby często nie powinny nigdy dostać uprawnień :)

0

@El Madridista. Aha dzięki za info:)

2

@mrboom W cyfrowym Polsacie na telewizorze w programie tak wpisali dziady :D

1

@Pedri16Future Nie ,jest napisane mecz finałowy. Studio mają wpisane coś po 18

1

W programie Eleven finał w niedzielę jest wpisany na 19:25 . To jakiś błąd czy rzeczywiście mecz będzie pół godziny szybciej niż zapowiadano?

1

@mrboom No strzelanie jest takie uspokajające :D Póki co wyjątkowo jest dobrze ale dzień się jeszcze nie skończył także tego xD

0

@xavi890 I co z tego jak i tak jest zawsze jednym z lepszych zawodników. I mimo ,że jest zmęczony to i tak jest groźny.

0

@mrboom Haha ok xD

1

@Medium Ja mam tatuaże na rękach i poszarpane jeansy. Jestem złem:/

4

@Sulimo Kopytka

1

Nie wiem jak wy ale ja wychodzę dziś z domu owinięta w folię bąbelkową tak dla bezpieczeństwa. Miłego dzionka miśki ;D

4

@Emhyr Co za czereśniak w ogóle takie pytanie zadał..

1

@Jackazz Na 100 % nie wiem ale tak czytałam gdzieś na stronie o Barcelonie

0

@Jackazz O 20

1

@Sulimo Czasem takie zagrania jak to do Dembele przy bramce Lewego to piękniejsze niż niektóre asysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?