1

@Jackazz Na 100 % nie wiem ale tak czytałam gdzieś na stronie o Barcelonie

0

@Jackazz O 20

1

@Sulimo Czasem takie zagrania jak to do Dembele przy bramce Lewego to piękniejsze niż niektóre asysty.

0

@lucas/catalan I niemieckie samochody, najlepsze

2

@KrwawiaceoczyVEB Przetną na pół i będzie git :)

0

Teraz w finale zmiażdżymy Real w karnych 5-4 ^^

0

Pedri ciebie też normalnie ubóstwiam:D

0

Szybciej te karne bo się pojszczam zaraz xD Marek kocham Cię ziom

4

Mareczek jesteś kozak

1

Teraz to już będzie loteria

0

Ja nie wytrzymie zaraz

0

Pedri próbuj zdecydowanie częściej takich podań prostopadłych bo potrafisz jak nikt w tej drużynie

1

Wreszcie Ansu ,brawo

0

Ci nasi skrzydłowi to jakiś dramat. W innych zespołach te sytuacje jak miał Ansu np to by z palcem w nosie zamienili na bramkę.

0

Ansu kurła:/ Ale ładne podanie zmarnowane

0

Lewy weź ty się ogarnij

0

Znowu spalony ja nie mogę

0

Brawo . O to chodzi

1

I jeszcze zaraz Alonso wejdzie xD

0

Xavi i jego chore decyzje

0

@LewoSkrzydlowy11 Christensen czy jak mu tam do środka a Kounde na prawą, no gorszy nie będzie
@Jakchcesz no jak nie ma jak ma kim grać xD

6

Pan kapitan Roberto to już mógłby palić wroty z boiska i dać zagrać komuś lepszemu na tej pozycji.

0

Ajj szkoda tego minimalnego spalonego

3

Rapha ma chyba za dużego palca u stopy ,że spalony.

1

Pedri najpiękniejszy;)

1

Oglądam live Barcy na YouTube przed meczem i Raphinia jest wpisany na prawym skrzydle na grafice.

3

Jak przez tyle czasu taki przeciętniak utrzymał się w Barcelonie . Jest to swego rodzaju niezwykłe zjawisko bo jak nikt przez tyle czasu nie ogarnął, że ten gość jest za słaby by tu być. Ale jednak są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły.

1

@HighestInTheRoom Nie no spoko, w takim razie życzę im szczęścia :D

6

@barcu$ Ale to jest dupowłaz xD

0

@Lola120 Pedri i Arnau Tenas i na tym moja lista się zamyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?