agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Rudy432 Bo to pisowska telewizja
1
Komentarz usunięty
0
@Roobo Próbował kilka razy, najgroźniejsza kontra dla nas poszła dzięki Pedriemu. Jak można w ogóle o naszym najlepszym pomocniku pisać, że jest hamulcowym. O wszystko co najgorsze obwiniali jego dzięki niemu w ogóle padła bramka.
1
@Kitek1640 5 xD
3
@Roobo Pedri hamulcowy? Ok xD
0
Czy to pilka nożna czy już zapasy xD
1
Kessie ziom nie potrafisz kiwać to tym bardziej nie rób tego przed własnym polem karnym
0
Aż kurka spalony :/
1
Ajej Dembouz :/
8
Komentarz usunięty
0
@KrwawiaceoczyVEB Chociaż coś próbuje grać
0
Aj dzidzia żeś zepsuł ten strzał teraz
0
Pedri olej resztę o właz tak częściej w pole karne
0
@cris2706 Czepiasz się słówek. Rządzą w lidze mistrzów z małymi przerwami ostatnio i taki jest fakt.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ale ja mówię o celach klubowych ;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 A tam pierdzielenie, każdy piłkarz jesli chodzi o klubową piłkę marzy o wygraniu ligi mistrzów
0
@okiemtypera_lucaxx95 Każdy ma ich wyjaśniać a jakoś cały czas wygrywają najważniejszą ligę mistrzów.
0
Uwaga włączam mecz Realu, jak coś będzie na mnie
1
@Rust_Cohle No pracuję nie widzisz?
@tadzik447 wole zdecydowanie zapierdol bo czas szybciej leci
@mrboom w sklepie spożywczym
1
O dżizas jakie nudy w robocie dzisiaj a do 15-tej jeszcze tyle czasu ;/
6
A będzie jakiś afterek później?
2
@Nano22 Cóż ja Ramblowiczka mogę Ci powiedzieć-trzymaj się i jeszcze znajdziesz miłość swojego życia:)
1
@Comfortable_ Ja tak samo, szybkie proste żarełko a jakie smaczne.
@PatrychoO pytanie kto tego nie lubi :D
0
@BorzyKrzys Mój tydzień pracy trwa teraz dzięki wolnemu piątkowi 6 dni ,wspaniale ^^
0
@pinkoloko No na La Ramblii wszystkiego się możesz dowiedzieć;)
2
@ronni37 Swojskie najlepsze :D
@Lionel_Messi10 A to smacznego makaronu
2
@ronni37 Nie sama robię
@Lionel_Messi10 zdecydowanie im więcej tym lepiej;)
7
@Survier Neymara nawet nawalonego. Brakuje tego skurczybyka najbardziej na skrzydle
3
@dawidor9 Hah cieszę się xD
4
@dawidor9 Masz
@JimMorrisonFCB A mi właśnie jakoś bez tego tak pusto :D