clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Niskie i proste podatki... Hmmm :D skądś to kojarzę
3
Mentzen już pewnie ma czerwony długopis od notowania tego co mówi Trzaskowski
8
Cóż szkodzi obiecać :D
2
Nie mogli im postawić tych szklanek na tym pulpicie i jakieś małe wody w szkle, tylko oni się muszą schylać? xd
0
@A4ron pytasz się wilka czemu sra w lesie
3
Nawrocki wywiad u Wojewódzkiego wyciąga xd
3
Rafał De Bruyne XD Stano dziś w formie
5
Interweniuje ale z teczką za Hanną GW biegał :D
3
Trzaskowski ma kolejną umiejętność: przewidywanie przyszłości :D
3
@Kgorecki2500 Mąż stanu
4
Dorota zostaw kable hahahahahah
11
@Kgorecki2500 strzał w kolano XD
6
Nie o to było pytanie w ogóle XD
10
Chyba nie trenowali uśmiechu przed lustrem. Tragiczne xD
0
@michal26 bardzo lekceważąco, Nawrocki to też żelbetonowy kloc ale przynajmniej nie jest taki lekceważący
4
Nie wiem kto doradził Trzaskowskiemu ten śmiech ale ciężko się to ogląda. XD
25
@Ojciec5tkidzieci niech zapyta Biedronia, on ma doświadczenie w biciu starszych kobiet :D
0
@PaPo Zandberg. Budzi duży szacunek.
2
@Comentateiro https://espresso.com.pl/donald-tusk-przyznaje-uczestniczylem-w-kibicowskich-ustawkach/
Czekam na Twój komentarz w tej sprawie. Myślałam, że się wypowiesz w poście @Encore ale nie zrobiłeś tego. :) w takim razie Nawrocki rezygnuje z polityki i kandydowania, a Tusk z bycia premierem, tak?
Edit; przepraszam, pomyliłam się nie chodzi o post Enkora tylko @BorzyKrzys
1
@baryn w bojówkach Lecha był między innymi Rychu Peja. Trzeba by go zapytać czy spotkał Nawrockiego na polu bitwy xD
2
@michal26 w czasie gdy Trzaskowski i Tusk atakują kibiców, okazuje się, że Nawrocki jest ,,jednym z nich" i się lał po mordach. XD
4
@barcelonaLM całe szczęście że ujęli Ukraińców którzy grozili Mentzenowi. A nie, czekaj...
1
@lajcior rosół z makaronem
5
@D10SLEO ciekawe po ile robią zrzute na to 800+
2
@Toretto przecież już można ich krytykować bo minęło 100 dni, czy to jednak się nie liczy i mamy czekać do końca kadencji? Najpierw 100 dni, potem że jednak druga część kadencji, zaraz powiedzą, że sprzątali po PiSie i im czasu nie wystarczyło ani pieniędzy. Zawsze jest zły czas na podniesie kwoty wolnej od podatku. :)
6
@GTBTP ale przez 1,5 roku mimo to nie podnieśli kwoty wolnej od podatku. Nie widziałam innych projektów, a myślę, że wtedy wszyscy byliby ,,za" (no może prócz PiSu na złość KO) i Duda też by podpisał. Gdzie więc to wszystko jest? :D
11
@Encore zaraz powiedzą, że projekt konfederacji był niedopracowany. To zamiast złożyć poprawki i spróbować go dopracować to odrzucili i zapomnieli. Proste
1
@LOPEZ16 bardzo przyjemna piosenka. Też ją lubię, Sochacką dopiero odkrywam :)
1
@PatrychoO Kaśka i Dawid przesłuchani. Moja przyjaciółka była fanką Sochackiej i Dawida i czekała na ich wspólny projekt, bardzo żałuję, że nie dożyła tych dwóch singli i płyty. Bardzo mi się podoba i ostry wzrusz mnie złapał szczególnie przy ,,nad przestrzenie". :(
2
@BorzyKrzys ale jedyny mocno kontrowersyjny xd bo te ustawki i tatuaże to śmiech na sali. A, że przegrzany i każdy już ma tego dość to inna kwestia