11

Niskie i proste podatki... Hmmm :D skądś to kojarzę

3

Mentzen już pewnie ma czerwony długopis od notowania tego co mówi Trzaskowski

8

Cóż szkodzi obiecać :D

2

Nie mogli im postawić tych szklanek na tym pulpicie i jakieś małe wody w szkle, tylko oni się muszą schylać? xd

0

@A4ron pytasz się wilka czemu sra w lesie

3

Nawrocki wywiad u Wojewódzkiego wyciąga xd

3

Rafał De Bruyne XD Stano dziś w formie

5

Interweniuje ale z teczką za Hanną GW biegał :D

3

Trzaskowski ma kolejną umiejętność: przewidywanie przyszłości :D

3

@Kgorecki2500 Mąż stanu

4

Dorota zostaw kable hahahahahah

11

@Kgorecki2500 strzał w kolano XD

6

Nie o to było pytanie w ogóle XD

10

Chyba nie trenowali uśmiechu przed lustrem. Tragiczne xD

0

@michal26 bardzo lekceważąco, Nawrocki to też żelbetonowy kloc ale przynajmniej nie jest taki lekceważący

4

Nie wiem kto doradził Trzaskowskiemu ten śmiech ale ciężko się to ogląda. XD

25

@Ojciec5tkidzieci niech zapyta Biedronia, on ma doświadczenie w biciu starszych kobiet :D

0

@PaPo Zandberg. Budzi duży szacunek.

2

@Comentateiro https://espresso.com.pl/donald-tusk-przyznaje-uczestniczylem-w-kibicowskich-ustawkach/

Czekam na Twój komentarz w tej sprawie. Myślałam, że się wypowiesz w poście @Encore ale nie zrobiłeś tego. :) w takim razie Nawrocki rezygnuje z polityki i kandydowania, a Tusk z bycia premierem, tak?

Edit; przepraszam, pomyliłam się nie chodzi o post Enkora tylko @BorzyKrzys

1

@baryn w bojówkach Lecha był między innymi Rychu Peja. Trzeba by go zapytać czy spotkał Nawrockiego na polu bitwy xD

2

@michal26 w czasie gdy Trzaskowski i Tusk atakują kibiców, okazuje się, że Nawrocki jest ,,jednym z nich" i się lał po mordach. XD

4

@barcelonaLM całe szczęście że ujęli Ukraińców którzy grozili Mentzenowi. A nie, czekaj...

1

@lajcior rosół z makaronem

5

@D10SLEO ciekawe po ile robią zrzute na to 800+

2

@Toretto przecież już można ich krytykować bo minęło 100 dni, czy to jednak się nie liczy i mamy czekać do końca kadencji? Najpierw 100 dni, potem że jednak druga część kadencji, zaraz powiedzą, że sprzątali po PiSie i im czasu nie wystarczyło ani pieniędzy. Zawsze jest zły czas na podniesie kwoty wolnej od podatku. :)

6

@GTBTP ale przez 1,5 roku mimo to nie podnieśli kwoty wolnej od podatku. Nie widziałam innych projektów, a myślę, że wtedy wszyscy byliby ,,za" (no może prócz PiSu na złość KO) i Duda też by podpisał. Gdzie więc to wszystko jest? :D

11

@Encore zaraz powiedzą, że projekt konfederacji był niedopracowany. To zamiast złożyć poprawki i spróbować go dopracować to odrzucili i zapomnieli. Proste

1

@LOPEZ16 bardzo przyjemna piosenka. Też ją lubię, Sochacką dopiero odkrywam :)

1

@PatrychoO Kaśka i Dawid przesłuchani. Moja przyjaciółka była fanką Sochackiej i Dawida i czekała na ich wspólny projekt, bardzo żałuję, że nie dożyła tych dwóch singli i płyty. Bardzo mi się podoba i ostry wzrusz mnie złapał szczególnie przy ,,nad przestrzenie". :(

2

@BorzyKrzys ale jedyny mocno kontrowersyjny xd bo te ustawki i tatuaże to śmiech na sali. A, że przegrzany i każdy już ma tego dość to inna kwestia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?