clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass mnie również. KO powinna grzać (jak chce wygrać) temat mieszkania a nie bójek czy tatuaży. Z tymi tatuażami to już w ogóle śmiech na sali
6
@kamiVeB nie, nie. Nie był wtedy premierem, robił to za młodu. Chodzi o to, że przyznał to jak już był premierem.
10
@BorzyKrzys
Pamiętasz, Donald, tamte derby Arka – Lechia? Jak wpadliśmy, to kibice Arki spie** ze swojej górki!”*
– przypomniał Tuskowi asystent selekcjonera, Bobo Kaczmarek.
W odpowiedzi Tusk, wówczas również urzędujący premier, z uśmiechem opowiedział:
W trzy minuty górka z żółto-niebieskiej [barwy Arki] zrobiła się biało-zielona [kolory Lechii]. Kibice Arki stali w wodzie po kolana i mogli wyjść dopiero, gdy im na to pozwoliliśmy!
Gdy Listkiewicz skomentował, że to „trochę chuligański czyn”, Tusk odparł:
Każdy w młodości miał jakieś szalone epizody! I tak powinno być. Jeśli ktoś nie zrobił w młodości czegoś, czego później trochę się wstydzi, to nie jest pełnokrwistym człowiekiem.
1
@Safrani jeśli tak bardzo Cię to uraziło i widzę, że szpilka trafiła za głęboko to przepraszam :) nie powinnam była tak mówić ale nie sądziłam, że tak kogoś to dotknie. Potrafię przeprosić i przyznać się do błędu ale i tak uważam, że Twoje porównania są mocno przesadzone. Miłego dnia
2
@Safrani powiedz mi, jak Ty żyjesz w społeczeństwie skoro tak przeżywasz fakt, że powiedziałam, że fani Trzaska szczekają? Naprawdę według Ciebie jestem jak Goebels? XD dehumanizacja, Himmler... Tym samym nie widzisz jak fani drugiej strony nazywają np wyborców Brauna. No ale ja jestem Goebelsem bo powiedziałam ,,szczekają" przyśmiewczo
4
@Irmscher10 chodnik od krwi po bójce typa który kiedyś brał udział w bójce z Nawrockim. Myślałam, że to chociaż chodnik po bójce Nawrockiego, rozczarowanie. Nabijałam się z Ciebie bo nazywałeś kogoś kto nie ma wyroku przestępcą, a do tego nie przedstawiałeś żadnych dowodów. :)
0
@BorzyKrzys najlepszy i tak jest św. Marcin w Poznaniu, gdzie zrobili betonoze, krzywe chodniki, że w głowie się kręciło a potem szybko sadzili drzewa. Nie powiem, teraz jakoś to wygląda ale i tak cała sytuacja z tą ulicą to ,,XD"
0
@MesQueUnClub_87 ja przedwczoraj wbiłam platynę. Jak chcesz ją sobie przejść to nie jest trudna ale wbicie platyny jest dość skomplikowane...
0
@MesQueUnClub_87 Madison też grałam, skończyłam na tym, że wyszłam z tego labiryntu. XD ale ta gra ryje psychę. Bardzo dobry wybór z E33.
0
@MesQueUnClub_87 Ty no, faktycznie. Będę Cię teraz stalkować :> ps. Jaki masz nick bo zapomniałam? :(
1
@MesQueUnClub_87 z Tobą też chyba grałam w Monopoly i potem w Fifę to wiesz, że nie mam :>
0
@karci0 niee, już grałam z paroma osobami stąd i potwierdza, że nie mam siusiaka
@FcPortoFan1999 chyba nie bo by się zrobiło zamieszanie bo dużo ludzi by zaraz chciało :D niech już tak zostanie
0
Jak moglibyście zmienić nick to jaki byście ustawili? Ja chyba zdecydowałabym się na zmianę bo przez to, że Clyde to męskie imię to dużo osób myśli, że jestem chłopcem. :( ustawiłabym sobie taki jak mam wszędzie - KarolinaLula, a Wy?
1
@PatrychoO u mnie na razie ZORZA, Peja 2x, Letnie Brzmienia (HEY) i jesienią Marilyn Manson. :D pewnie coś jeszcze ugotuję tam w tych koncertach. Zastanawiam się nad tą Darką kurła
3
@Culer9002 następny powód by nie lubić tego odklejeńca. Typowy kibic Realu be like:
2
@L4ngusta jeśli cierpiał, podjąłeś najlepszą możliwą decyzję. Byłeś z Nim do ostatnich chwil. Czuł się bezpiecznie przy swoim właścicielu. Trzymaj się
1
@PatrychoO niee, niestety nie :D
6
@Kgorecki2500 zaraz się okaże, że ma na imię Samuel i ma coś ucięte na dole. XDDDDD
1
@PatrychoO wiesz co jest najlepsze? Że w czasach mojego ,,prime" to faktycznie nosiłam podobny makijaż i kolce. xD
61
@MesQueUnClub96 nie rozumiesz, że nikt Cię tu nie ciśnie za orientację? Tylko za Twoją hipokryzję, brak słowności, odklejki i prowokacje? Łatwo założyć na siebie parol ,,LGBT" i wszystko tłumaczyć atakami homofobów.
1
@Zdobywca jak wygra Trzask to zdelegalizuje na końcu konfe i tyle bedzie z Twojego głosowania na konfederację xd
6
@L4ngusta łzy w takiej sytuacji to nic złego. Trzymaj się :(
1
@michal26 większość jego wypowiedzi to brak odpowiedzi na pytania tylko ,,no ale to PiS". Tutaj Sławek zastrzega, że nie gadamy o konkurentach. Nawrocki się dostosował w miarę, chociaż parę razy coś tam mówił o Tusku i zielonym konkurencie, ciekawe jak kto rozwiąże Trzaskowski.
1
@alone49 akurat jeśli chodzi o kościół czy aborcję kompletnie nie zgadzam się z konfederacją ale stawiam wyżej bezpieczeństwo w kraju niż aborcję. Mam nadzieję, że kiedyś trochę poluzują swoje postulaty
4
@FcPortoFan1999 kopyta akurat weszły jak tralala wczoraj i nie zaszkodziły :D
@July_6_BcN Mentzen minister finansów a Krzychu Bosak premierem :D do tego TVP staje się niezależne, a Barca w przyszłym sezonie zdobywa tryplet. Ach
31
Najlepszy scenariusz dla konfy to wygrywa wybory Nawrocki, koalicjanci od Szymka uciekają z tonącego statku przez co tracą większość w sejmie - wotum nieufności, nowe wybory i konfa to bierze. Dobra, wstaje bo się zesralam.
10
@michal26 przestań bo zaraz Cię zjedzą tutaj :) jestem dumna, że głosowałam na Mentzena. Bardzo dobrze wypadł, nie wstydzę się tego głosu.
0
@Aragorn33 w telewizji normalnie jest.
0
@michal26 Sławek eliksir młodości chyba wypił
7
Nawrocki jest 4 lata starszy od Sławka a wygląda jakby mógł być jego ojcem XD