clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to za chore zasady teraz w tym ogłaszaniu?
0
@Pawlak1992 na preselekcjach miała problem z odsłuchem i wypadała czasami
3
Ło kurła Justyna :OO
1
@Pawlak1992 ja tak samo, na szczęście Justyna śpiewa jako druga
3
Niech Wam nie umknie, że zaraz w półfinale zaśpiewa nasza Justyna Steczkowska. Transmisja TVP 1
4
Ciekawe czy Michał Żuk dostanie szybko szansę chociażby w rezerwach. Chłopak ma 16 lat więc patrząc na nasze młode gwiazdy, zaraz będzie czas :D
2
@Nazio_87 czyli wystarczy kogoś zmasakrować a po wszystkim wygadywać głupoty i unika się więzienia. Nie zdziwię się jak następni psychikę to podłapią. Z Kajetanem Poznańskim prawie się udało przez panią mamę prokurator, a tutaj proszę
18
Jeszcze chwilę trzeba być ekspertem w wyborach prezydenckich, zaraz Eurowizja i można iść na zasłużone eksperckie wakajki.
6
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta myślę, że to, że jest synem prawnika i pani wykładowcy akademickiego będzie mieć duże znaczenie w tej sprawie. :)
0
@Yoshi94 https://ogladajanime.pl/anime/kaijuu-8-gou/2
Bardzo mocno polecam.
Do tego jak lubisz chore jazdy to Uzumaki:)
2
@Kinginiesta Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem.
Chłop przed morderstwem siedział normalnie na wykładach, a po morderstwie nagle nie wie co się dzieje i czy zrobił coś złego? Sorry, nie wierzę w to. Mam nadzieję, że to nie przejdzie bo to kpina.
0
@GTBTP miałam praktyki we Wronkach i rozmawiałam z więźniami z oddziału S. Uwierz mi, nie mają tam konsol :)
1
@lajcior tak, takie niebieskie z serkiem waniliowym w środku. :D
1
@GTBTP izolatka do końca życia - widzisz mnie? Zamknąć gnoja tam i niech do końca życia śpi, sra i je w jednym pomieszczeniu
1
@lajcior kupiłam sobie ręcznie robione pierogi smerfowe z twarożkiem w środku.
9
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 no i klasa, na Amazonie parę dni temu były po 220.
12
@Kgorecki2500 halo, ujawil imię i nazwisko tego pana i miejsce pobytu?
0
@July_6_BcN mogłaś się tam przypucować, może by Ci odpaliła jakąś kamienice w Warszawie. :D
0
@Comentateiro niby tak, ale zawsze istnieje ryzyko, że zaczniemy grać kupę a ten sezon był wyjątkowy. Boję się po prostu, że coś się skończy.
18
@Mankind oddala nieruchomości o wartości kilkuset milionów złotych jak nie miliarda. Jej mąż nielegalnie przejmował kamienice. Jest bohaterką największej afery reprywatyzacyjnej w historii. Czemu PiS jej nie rozliczył i nie wsadził? Nie wiem, choć się domyślam :)
28
@draxidox ta pani powinna siedzieć w więzieniu a nie pisać posty na X'ie
7
Jak pomyślę, że zaraz koniec ligi i znów przerwa od maszyny Flicka to robi mi się smutno na sercu. Przyzwyczaił Nas piękny Niemiec do emocji, oj przyzwyczaił.
0
@MesQueUnClub_87 sprzedaj go za 80-100 zł, poczekaj jak masz na czym grać i kup na promce na Amazonie. Śledź na pepperze, często dodają różne okazje.
1
@MesQueUnClub_87 poczekaj na promocje jak masz na zmianę pada, są nawet za 220 zł, najczęściej na Amazonie. Nie miałeś już gwarancji albo rękojmi? Mi tam pady się psują po roku około XD
12
@KrychaFCB oni już nawet się nie kryją z antypolskością.
2
@Irmscher10 no jak się nie odcinał, jak schował te flagę. Mógł to skomentować jakoś, że LGBT jest równie ważne, że trzeba się skupić też na potrzebach tęczowych ludzi, ale nie, schował flagę i elo XD
0
@gumaz jakaś firma 150 tysięcy wpłaciła łącznie. Wow.
7
@Irmscher10 ja też w stosunku do par homo mam bardziej lewicowe niż prawicowe poglądy ale to nie znaczy, że pójdę na marsz a potem będę się odcinać od LGBT, Biejat wtedy dobrze go wyjaśniła z tą flaga.