clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Mankind ciekawe kiedy dymisja tych którzy pozwolili na to by uciekł i upierali się, że jego auto nie brało udziału w wypadku (mimo od razu dostępnego filmiku). Pewnie nigdy
4
@Starrk dziś będą śpiewać w półfinale i na pewno się dostaną XD nie kompromituj się. Nie powinno ich być bo to zbrodniarze ale w Europie nic nie można na nich powiedzieć bo od razu antysemita.
2
Myślicie, że jury na Eurowizji znów Nas wydyma tak jak było z Michałem Szpakiem? Drugi w głosowaniu widzów a jury dało mu miejsce na końcu. XD Pewnie znów będzie wysoko to zbrodnicze państwo Izrael i Ukraina bo wojna. Mam nadzieję, że nie skrzywdzą Matki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 genialna rola w ,,Nigdy w życiu"
8
@Eklerek drugi wagon, teraz to. XD ale Polska jest równym partnerem dla Niemiec i Francji, tjaaa
0
@Astad chyba tak xd
3
Jak niektórzy tacy pewni, że Real jeszcze ma szansę to postawcie, że wygrają La Ligę. Kurs 100 :) postawcie 1000 zł i bajka
3
Niektórym to polecam okulary zanim zasiądą i będą oceniać spalone :D
1
@Miszcz Textu FCB 200 xD
0
@ElKamil nie było xD obrońca był zasłonięty piłkarzem Realu, przyjrzyj się
0
@Kgorecki2500 następnym razem stawiaj jak Ci koleżanka Karolina mówi to będziesz bogaty i nie będziesz musiał liczyć na ruskich i Maciaka
1
@fejkenq łącznie 200 bo postawiłam 20 i potem jeszcze 10 jak był kurs 6,5
0
Nie wierzę xDDDD
0
@Kgorecki2500 obyyyy
1
Dobra poszły 2 dychy na Real. :D
0
Ale obrona Częstochowy xD
1
@Luciano99 element ostatnio to ma serce ze złota
1
@4drian0 w takich sytuacjach wjeżdża Dentosept A w sprayu. Działa cuda xD tylko wykrzywia niesamowicie smak
1
@wojopancer dobrze, jedziesz z madryciokiem
0
Reakcje na piosenkę na FB Eurowizji: najwyżej Szwecja 12,8 tys z konkurentów Justyny Steczkowskiej. Ile ma Królowa Europy? 24,9 tys. :D wiem, że lajki na fb nie przekładają się na głosy ale widać, że Justyna powinna być wysoko. Tym bardziej, że wczoraj nie mogli głosować np Niemcy czy Wielka Brytania :)
1
@A4ron https://zapodaj.net/plik-ytwpuNOzdO
O to chodzi. Koszulka z Marksem, wokół ludzie z zaciśniętą pięścią - symbol komunistów, coś jak wiadomy gest u austriackiego malarza. Jak ktoś nie wie - Marks ,,ojciec komunizmu".
0
@xVENUMx Chrysler 300C
0
@Nazio_87 Justyna wjeżdża na podium na smoku
7
Ukraina ma tak beznadziejna piosenke XD no ale tak, mają wojnę to niech przechodzą dalej
1
Co to za chore zasady teraz w tym ogłaszaniu?
0
@Pawlak1992 na preselekcjach miała problem z odsłuchem i wypadała czasami
3
Ło kurła Justyna :OO
1
@Pawlak1992 ja tak samo, na szczęście Justyna śpiewa jako druga
3
Niech Wam nie umknie, że zaraz w półfinale zaśpiewa nasza Justyna Steczkowska. Transmisja TVP 1