11

@Mankind ciekawe kiedy dymisja tych którzy pozwolili na to by uciekł i upierali się, że jego auto nie brało udziału w wypadku (mimo od razu dostępnego filmiku). Pewnie nigdy

4

@Starrk dziś będą śpiewać w półfinale i na pewno się dostaną XD nie kompromituj się. Nie powinno ich być bo to zbrodniarze ale w Europie nic nie można na nich powiedzieć bo od razu antysemita.

2

Myślicie, że jury na Eurowizji znów Nas wydyma tak jak było z Michałem Szpakiem? Drugi w głosowaniu widzów a jury dało mu miejsce na końcu. XD Pewnie znów będzie wysoko to zbrodnicze państwo Izrael i Ukraina bo wojna. Mam nadzieję, że nie skrzywdzą Matki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 genialna rola w ,,Nigdy w życiu"

8

@Eklerek drugi wagon, teraz to. XD ale Polska jest równym partnerem dla Niemiec i Francji, tjaaa

0

@Astad chyba tak xd

3

Jak niektórzy tacy pewni, że Real jeszcze ma szansę to postawcie, że wygrają La Ligę. Kurs 100 :) postawcie 1000 zł i bajka

3

Niektórym to polecam okulary zanim zasiądą i będą oceniać spalone :D

1

0

@ElKamil nie było xD obrońca był zasłonięty piłkarzem Realu, przyjrzyj się

0

@Kgorecki2500 następnym razem stawiaj jak Ci koleżanka Karolina mówi to będziesz bogaty i nie będziesz musiał liczyć na ruskich i Maciaka

1

@fejkenq łącznie 200 bo postawiłam 20 i potem jeszcze 10 jak był kurs 6,5

0

Nie wierzę xDDDD

0

@Kgorecki2500 obyyyy

1

Dobra poszły 2 dychy na Real. :D

0

Ale obrona Częstochowy xD

1

@Luciano99 element ostatnio to ma serce ze złota

1

@4drian0 w takich sytuacjach wjeżdża Dentosept A w sprayu. Działa cuda xD tylko wykrzywia niesamowicie smak

1

@wojopancer dobrze, jedziesz z madryciokiem

0

Reakcje na piosenkę na FB Eurowizji: najwyżej Szwecja 12,8 tys z konkurentów Justyny Steczkowskiej. Ile ma Królowa Europy? 24,9 tys. :D wiem, że lajki na fb nie przekładają się na głosy ale widać, że Justyna powinna być wysoko. Tym bardziej, że wczoraj nie mogli głosować np Niemcy czy Wielka Brytania :)

1

@A4ron https://zapodaj.net/plik-ytwpuNOzdO
O to chodzi. Koszulka z Marksem, wokół ludzie z zaciśniętą pięścią - symbol komunistów, coś jak wiadomy gest u austriackiego malarza. Jak ktoś nie wie - Marks ,,ojciec komunizmu".

0

@xVENUMx Chrysler 300C

0

@Nazio_87 Justyna wjeżdża na podium na smoku

7

Ukraina ma tak beznadziejna piosenke XD no ale tak, mają wojnę to niech przechodzą dalej

1

Co to za chore zasady teraz w tym ogłaszaniu?

0

@Pawlak1992 na preselekcjach miała problem z odsłuchem i wypadała czasami

3

Ło kurła Justyna :OO

1

@Pawlak1992 ja tak samo, na szczęście Justyna śpiewa jako druga

3

Niech Wam nie umknie, że zaraz w półfinale zaśpiewa nasza Justyna Steczkowska. Transmisja TVP 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?