clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle to swoją drogą. XD
7
Puchacz podsumował grę reprezentacji.
1
Ale teraz zmarnował... :(
0
@MSN30 OG Loc, najlepszy raper.
7
Co jak co, ale Słowacy mega symulują. Irytują tym niesamowicie.
0
Krychowiak dziękujemy xD
0
GOOOOOOOOOOOOOOL :DDDDDD
2
Dobra, ktoś musi zacząć...
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stałooo
2
A ja wierzę, że wygramy.
0
Komentarz usunięty
3
Ale ich ośmieszył... Jeszcze Szczęsny po krótkim słupku wpuszcza.
1
Polskaaaaa biało czerwoni
8
Rafał Wolski to najlepszy polski komentator.
0
@Rust_Cohle XD a nie wiem.
0
@daniel32778 w punkt.
^^
1
@VenoM XD już to widzę, jak wszyscy siedzą w kółku i patrzą na hot laseczki
9
@tristan87 ten który nie wie o czym pisze nie jest zaproszony. :D
0
@Encore nie widzę tam Roberta Lewandowskiego. Po co Ci nasi chłopcy tak się poprzebierali i pomalowali czarną farbą niektórzy to nie wiem... :/
5
@AmigoBlancos i ktoś Ci mówi, że masz iść na śmietankową Strefę Kibica. :D
19
Wyobrażacie sobie jakby wyglądała strefa kibica La Rambli? Ktoś tam się bije, bo drugi gada o polityce, w międzyczasie ciekawostki o lotnictwie, grach czy szczepionkach. Ktoś tam analizuje mecz, ktoś wyzywa piłkarzy, ktoś pokazuje na telefonie memy z jbzd, ktoś narzeka na moderację. Ach, piękne to byłoby spotkanie.
3
@DaPidejpi pamiętam ten mecz. Piękna to była katastrofa. :D
8
W sumie cieszmy się, że nie trafiliśmy na Hiszpanie z Xavim, Iniestą, Puyolem, Villą, Ramosem, Casilasem, Silvą, Pedro, Pique i Torresem. XD ale oni wtedy mieli pakę, nie dziwi to 2x ME i MŚ.
7
@tobiasson92 e tam, Hiszpanie wciągniemy lekko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Bykunn powiem Ci, że mam identycznie. Jakoś 2-3 lata temu interesowałam się polityką, wiedziałam co, gdzie i jak, oglądałam debaty czy jakieś dyskusje polityczne. Teraz nie śledzę tego kompletnie, bo mi obrzydło. XD
0
@skubi99 to jest w Polsce tak przykre, że nie ma alternatywy. :(
12
@clyde swoją drogą zobaczcie, jak kulturalna może być dyskusja o polityce kiedy nikt nikogo nie prowokuje i nie obroża. :O
2
@Bykunn też mają tylko, że Korwin Mikke jest znany i nie jest ,,nowością" na scenie politycznej, może dlatego nie wpisuje się w moją teorię. Ale masz rację, najpierw Nowa Prawica, potem KORWIN a teraz Konfederacja też jest ,,tymi spoza układu, którym trzeba dać szansę"
0
@Bartek22 chodziło mi raczej o te nadzieję w sercu ,,w końcu głosuje na kogoś kto może coś zmienić bo nie jest umoczony w politycznym szambie"
1
@Kgorecki2500 jakbym miała teraz głosować, też zapewne zagłosuje na Hołownię jednak boje się, że potem wyjdzie to co z innymi...
12
@BorzyKrzys nie chodzi o to czy prawi/lewi tylko, że myślą, że ich kandydat jest poza systemem