0

@Rust_Cohle to swoją drogą. XD

7

Puchacz podsumował grę reprezentacji.

1

Ale teraz zmarnował... :(

0

@MSN30 OG Loc, najlepszy raper.

7

Co jak co, ale Słowacy mega symulują. Irytują tym niesamowicie.

0

Krychowiak dziękujemy xD

0

GOOOOOOOOOOOOOOL :DDDDDD

2

Dobra, ktoś musi zacząć...

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stałooo

2

A ja wierzę, że wygramy.

0

Komentarz usunięty

3

Ale ich ośmieszył... Jeszcze Szczęsny po krótkim słupku wpuszcza.

1

Polskaaaaa biało czerwoni

8

Rafał Wolski to najlepszy polski komentator.

0

@Rust_Cohle XD a nie wiem.

0

@daniel32778 w punkt.

^^

1

@VenoM XD już to widzę, jak wszyscy siedzą w kółku i patrzą na hot laseczki

9

@tristan87 ten który nie wie o czym pisze nie jest zaproszony. :D

0

@Encore nie widzę tam Roberta Lewandowskiego. Po co Ci nasi chłopcy tak się poprzebierali i pomalowali czarną farbą niektórzy to nie wiem... :/

5

@AmigoBlancos i ktoś Ci mówi, że masz iść na śmietankową Strefę Kibica. :D

19

Wyobrażacie sobie jakby wyglądała strefa kibica La Rambli? Ktoś tam się bije, bo drugi gada o polityce, w międzyczasie ciekawostki o lotnictwie, grach czy szczepionkach. Ktoś tam analizuje mecz, ktoś wyzywa piłkarzy, ktoś pokazuje na telefonie memy z jbzd, ktoś narzeka na moderację. Ach, piękne to byłoby spotkanie.

3

@DaPidejpi pamiętam ten mecz. Piękna to była katastrofa. :D

8

W sumie cieszmy się, że nie trafiliśmy na Hiszpanie z Xavim, Iniestą, Puyolem, Villą, Ramosem, Casilasem, Silvą, Pedro, Pique i Torresem. XD ale oni wtedy mieli pakę, nie dziwi to 2x ME i MŚ.

7

@tobiasson92 e tam, Hiszpanie wciągniemy lekko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Bykunn powiem Ci, że mam identycznie. Jakoś 2-3 lata temu interesowałam się polityką, wiedziałam co, gdzie i jak, oglądałam debaty czy jakieś dyskusje polityczne. Teraz nie śledzę tego kompletnie, bo mi obrzydło. XD

0

@skubi99 to jest w Polsce tak przykre, że nie ma alternatywy. :(

12

@clyde swoją drogą zobaczcie, jak kulturalna może być dyskusja o polityce kiedy nikt nikogo nie prowokuje i nie obroża. :O

2

@Bykunn też mają tylko, że Korwin Mikke jest znany i nie jest ,,nowością" na scenie politycznej, może dlatego nie wpisuje się w moją teorię. Ale masz rację, najpierw Nowa Prawica, potem KORWIN a teraz Konfederacja też jest ,,tymi spoza układu, którym trzeba dać szansę"

0

@Bartek22 chodziło mi raczej o te nadzieję w sercu ,,w końcu głosuje na kogoś kto może coś zmienić bo nie jest umoczony w politycznym szambie"

1

@Kgorecki2500 jakbym miała teraz głosować, też zapewne zagłosuje na Hołownię jednak boje się, że potem wyjdzie to co z innymi...

12

@BorzyKrzys nie chodzi o to czy prawi/lewi tylko, że myślą, że ich kandydat jest poza systemem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?