86

Ci sami ludzie nabrali się najpierw na Palikota, Petru, Kukiza i teraz nabiorą się na Hołownię.

1

@barcelonaLM współczuję tym, którzy na Niego głosowali w 2015.

0

@macio_944 no ja może nie tyle co szybciej męczę bo rowerem jeżdżę tak jak jeździłam ale zauważyłam, że mam jednak ten płytszy oddech wieczorami no i jestem ciągle zmęczona xD

3

@Ojciec5tkidzieci ciekawostki z Gry o Tron zawsze na propsie. :)

0

@BulaKG 2:1 po wielkim farcie.

0

@Dembouz1899 ciary :D

1

@IronSanHybrid niee, nie jestem blondynką. :D

0

@Ghotti muszę to rozważyć ^^

0

@Ghotti chyba bjere Xboxa serie S. Myślę, że jakoś te gierki uciągnie a XBX chyba nie jest mi potrzebny jak mam PS5. :D

0

Jak zaczęliście spotykać się ze swoją drugą połówką to zakochaliście się ,,od pierwszego wejrzenia" czy uczucie przyszło z czasem?

5

@DLFCB świetny tort. Też robiłam kiedyś dla taty torcik z butelką whisky. Efekt wow :D

0

@Ghotti oby nie. Kurła, miałam nie kupować Xboxa a tutaj Hellblade, teraz A Plague Tale Innocence... Jak żyć.

0

@Ghotti Elden Ring pozamiatał wszystko i wszystkich. :D
Swoją drogą, myślisz, że Plague Tale będzie na wyłączność XBX/PC? :(

1

@Janiama 0:0

Znaki

0

@FCBKasza była*, no podejrzewam, że za te pieniądze nawet, nie byłabym wstanie biegać po korcie przez 4h. :D

1

W sumie jak tak człowiek patrzy na tenisistów 4 godziny to jest zmęczony, a pomyśleć, że oni tam grają i biegają. Kosmici.

0

Ale Djokovic come back. Super meczycho.

4

@doc Kiler i Kilerów 2-óch. Moje dwa ulubione polskie filmy ^^

16

Rzucił mi się na FB w oczy post pracownika schroniska. Napisał, że zauważył dziewczynkę, która stała przy boksie z psem i płakała. Zapytał jej, co się stało, a ona odpowiedziała mu, że to jej pies ale mama go oddala bo zniszczył kafelek... Serce pękło mi na pół i już dobry dzień się dla mnie skończył.

0

@Ghotti no niezbyt wiele ale się staram ^^

0

@Ghotti z tym Hellblade 2, że nie będzie go na PS5 to polecieli... A co do Plague Tale to się zgadzam. ^^

1

@koksik2700 ja tam nigdy ani złotówki nie wydałam na Fifę, poza ceną gry. XD

2

Iga z Amerykanką chyba bez szans w finale. Różnica klas na początku 1 seta.

1

@IronSanHybrid dobrze, że nie gramy z Austrią. To znaczy z Australią. ^^

0

@macio_944 czyli taki Assassin's Creed tylko ze smerfami.

0

@koziar OG Loc to mój ulubiony raper-sprzedawca burgerów w całym Los Santos.

0

@koziar OG Loc.

19

Jestem przeciwniczką TVP, ale serio dosrywanie się do prowadzącej, że gadała głupoty jest trochę na wyrost. Nikt nie był w takiej sytuacji gdzie tak naprawdę brakuje słów. Do tego dochodzi stres, bo jest na antenie i brak informacji o stanie Eriksena. Niektórzy tutaj, gdzie mają czas by przemyśleć co piszą, potrafią dodać komentarz z takimi kocopołami, że głowa mała. Nikt z Nas nie był na miejscu tej pani i nie wie jakby się zachował na żywo. Trochę zrozumienia. Wszyscy współczują Eriksenowi, a w tym samym komentarzu gnoją drugiego człowieka bo powiedział coś nieodpowiedniego...

12

Najwięcej mają do powiedzenia osoby, które Eriksena widzą w telewizorze. Jego koledzy zdecydowali, że będą w stanie grać to grają, dla Niego. Po co to krytykować?

0

@Kamiloza91 myślę, że nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?