2

@Kgorecki2500 Syndicate słabizna ale Odyssey jak dla mnie jest świetne. :D piękne widoczki, podróże statkiem, super motyw Spartan, misję z Sokratesem, Hipokratesem czy Pitagorasem. Świetne czasy. :)

0

Sezon 21/22. Kto będzie miał lepsze statystyki na koniec? Suarez czy Aguero? Moim zdaniem więcej bramek u Suareza, zaś więcej asyst u Aguero. :D

2

@kuz kupuje ich zawsze do FUT, a potem się okazuje że nie potrafią prosto kopnąć piłki i szybka sprzedaż. XD

1

Pamiętacie te słynne OJOOO i telefony jak Neymar miał do Nas przyjść? Z perspektywy czasu to ale to była żenada xD a my wszyscy się tym podniecaliśmy bo albo nie chcieliśmy Neya albo na odwrót. Mam nadzieję, że w tym okienku nie będzie takich cyrków. :D

8

@Zoker w ogóle najbardziej bawi mnie to, że każdemu odpowiada w osobnym poście. Każdemu. I potem te jego wypociny mają 3747930220 odpowiedzi.

2

@Quavosk i znów będzie mu się zbierało przez kilka tygodni i nic. XD

8

A było tak spokojnie przez te kilka dni. Ech :/

1

Tak sobie myślę... Czy ktoś w ogóle bierze pod uwagę, że w Barcy gra Coutinho i co dalej z Nim w przyszłym sezonie? Jestem nieobiektywna bo bardzo go lubię i chciałabym żeby został. Brakuje piłkarza, który uderzy z dystansu, mam nadzieję, że w końcu ,,odpali"... A Wy jak? Wyczerpała się cierpliwość? :D

2

Dalej Iga, ile tych piłek meczowych xD

1

@mrboom pewnie by to przeszło ale nie chcę w to wchodzić dla własnego zdrowia psychicznego :D

0

@marSON widzisz, masz lepsze wyczucie niż ja. Nie spodziewałam się szczerze mówiąc po 1 secie, że Iga tyle straci

0

@mrboom no właśnie widzę, że Iga trochę się posypała w drugim secie ale może wejdzie. Nie mogę obstawiać ^^ ale czasami sobie sprawdzam co bym obstawiła i uda się czasem trafić.

0

@AlicjaFCB no bo skoro Ty się nie męczysz grając to zawodowcy też nie :D

0

@AlicjaFCB porownujesz tenis amatorski do zawodowego? Ja grałam 10 lat w siatkówkę i nie miałabym czelności wypowiadać się i porównywać do zawodowców. XD

3

@AlicjaFCB to nie masz pojęcia o czym mówisz, jeśli uważasz, że kobiecy tenis nie wymaga niesamowitej kondycji.

0

@marSON :( może jeszcze wygrasz

2

@AlicjaFCB to co napisałaś to żart? XD

13

@marcin000019 Harry Kane nie lubi tej klasyfikacji.

0

Kurs, że na mecz Igi poniżej 16,5 gema w meczu - 2,4. :D jak dla mnie, pewniaczek.

3

Jak się ogląda jak gra Iga to wszystko wydaje się takie proste, a jakby mi dali te rakietę to bym sobie zrobiła nią krzywdę...

1

@PawkoFCB z Najmanem to w sumie była trochę nuda. Ciągle powtarzał: ,,Kim Ty jesteś jak jesteś gorszy od worka ziemniaków" do Stanowskiego albo, że przez minutę ma uderzać w coś tam xD Kapela sam się zaorał i odcinek o wiele ciekawszy bo ciągle coś się działo

2

Iga już prowadzi 4:0 w 1 secie.

0

Ale Iga teraz pograła. :O

0

@marcin000019 Poco X3 teraz na allegro za 799 zł.

3

Na Eurosporcie zaczyna się mecz Igi.

1

@Zoker dokładnie. Ogólnie Clint to TOP3 najprzystojniejszych mężczyzn wszechczasów dla mnie. :D jego syn też niczego sobie ale Clint to jednak Clint.

2

@puyol_presidend5 dla mnie Clint to zawsze Brudny Harry. ,,Przemytnik" też super film jak coś :D

3

@tomek8756 o co chodzi z tym ,,ona/jej". Znów coś wymyślili z tymi płciami? XD

2

@macio_944 powiedz, że jesteś ukrytym fanem Realu i od dziś im kibicujesz. Pliska.

1

@Grubson06 gorszy od tych naszych gwiazd w obronie na pewno nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?