clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 ostatnio jak byłam jedną z prowokatorek buntu na LR to wyłapałam bana z prędkością światła :D
12
Pamiętam stare dzieje jak usunięto mi komentarz mówiący o tym, że mówię psu ,,na zdrowie" jak sobie kichnie. A teraz takie cyrki się tu dzieją :D
5
Zapowiadają się dziś dymy na La Rambli. Widziałam to w fusach.
3
Serena odpadła z RG.
31
@VamosRakieta może nie ogoliła wąsa.
1
@Chakalaka niezłe kombo.
0
@Chakalaka jesteś weganinem?
2
Co macie dziś na obiad? Ja mięso duszone, sosik, pyzy i buraki. ^^
3
@puyol_presidend5 50% na 50%. Albo wygra albo przegra. :D
0
@Darkfin przechorowałam ale nie chcę przechorowac znowu. Mój ojciec w ciężkim stanie trafił do szpitala właśnie przez covid więc myślę, że to skłoniło mnie do szczepienia.
1
@koksik2700 albo po prostu Ty byłeś tak słaby. ^^ :*
1
@koksik2700 może dlatego, że dziś grałam mistrzostwa weekendowe FUT. Tam jednak gracze są na dość wysokim poziomie xD
2
@MesQueUnClub96 stronę przeglądać możesz. Myślę, że zmniejszyłoby to ilość nowych kont trolli
34
Powinni wprowadzić, że na La Rambli można się wypowiadać po upływie 30 dni od założenia konta. Może niektórym trollom znudziło by się czekanie tyle czasu.
1
@DaPidejpi ja od wczoraj mam trochę problemy z koncentracją, to fakt. Nagle przestało mi iść w Fifę. :v (tak będę sobie go tłumaczyć ^^)
0
@Nieznajomy wczoraj się szczepiłam i w sumie nic mi nie było. Nogi mnie tylko bolały, ale to pewnie dlatego, że przeszłam 16 km a nie po szczepionce. XD
@kuz no właśnie też tak słyszałam. :(
@Quavosk no ja covid przeszłam można powiedzieć, że umiarkowanie. Zobaczymy jak przejdę szczepionkę. Może jeśli przechorowałam, to łagodniejsze będą skutki :D
@Tuc może być, jeśli faktycznie czułeś się słabszy. Ja przed zachorowaniem jak dojeżdżałam do pracy rowerem byłam mokra. Całkowicie mokra, musiałam się cała przebierać. Nie wiedziałam kompletnie co się dzieje, pierwszy raz w życiu się tak pociłam. No i wyszło po kilku dniach, że covid
1
Pytanie do osób, które szczepiły się Pfizerem. Czuliście się źle po 1 czy 2 dawce? Bo ja jestem po 1 i w sumie prócz delikatnego bólu ręki nic mi nie jest. Zastanawiam się czy po drugiej dawce mnie pozamiata :D
0
@Tollusiek Xiaomi mi 11 ultra.
1
@Mario96w splatynowałam Sekiro, więc mnie już nic nie rusza. XD
0
@MysticCat remaster :D
@Mario96w nie podejmuje się nawet wyścigu na poziomie klasycznym :D szkoda nerwów
10
Wyścig w Mafii 1 to ostro pokręcona sprawa :D
7
Kurek zaraz rozwali to krzesło. :D
8
Wilfredo drugiego Ruska z planszy zmiótł. XD
1
Leon to dzik. :D
0
@nwchades i myślisz, że zakładanie kilkunastu dyskusji dziennie na temat LGBT zmieni coś w postrzeganiu świata przez te osoby? Jak uważasz, że post kogoś obraża to zgłoś taką osobę, albo nawet napisz do moderacji na priv, a nie robicie tutaj jakąś homo-polityczno propagandę.
6
@nwchades myślę, że wielu z Nas ma kolegę geja, czy koleżankę lesbijkę i nikomu to nie przeszkadza. Nie zaglądamy ludziom do łóżka, każdy robi to co lubi. Ludzie reagują tutaj w taki sposób dlatego, że zwyczajnie mają już dość prowokacji i gadania o tym samym aniżeli samych osób homoseksualnych.
1
@ProMILs myślę, że po prostu Ci co mają coś do powiedzenia w kwestii sportu w końcu się zniechęcą i przestaną wchodzić. Aktywistom kiedyś się znudzi, dadzą sobie spokój a wtedy okaże się, że na La Rambli nie ma już ani jednego wartościowego użytkownika. No może na czas meczu.
1
@Kamilos84 wejścia i kliknięcia się zgadzają. Szkoda, że przekłada się to na jakość rozmów i użytkowników.
59
Ostatnio La Rambla przypomina jakiś zjazd aktywistów LGBT. Nowe konta, takie same teksty, wklejanie prowokacyjnych treści. Administracja powinna coś zrobić z radykałami, zarówno z prawej jak i z lewej strony.
0
@Kamiloza91 Eurosport 1