clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JANEK777 nie róbmy w tym poście wątku polityczno-aborcyjnego. Poznasz moje zdanie w innych postach na pewno. Niech chociaż tu nie będzie tego syfu. Dzięki.
0
@Jacu327 Francja, Anglia i Holandia.
3
@l0Messini może po prostu byłeś brudny i nie wiedziała jak Ci powiedzieć, że masz wytrzeć buzię? :D
1
@IronSanHybrid ,,tato... Chodźmy do domu" i już wyje jak dziecko :D
4
@Persyfl profilaktycznie aby nie popełnił drugiego przestępstwa. Ironia nie jest Twoją mocną stroną, więc odpuść. :)
0
@AdamS9882 ja to wiem, Ty to wiesz ale założenia są takie, że jest to organizacja demokratyczna.
2
@Kusiar najlepsze jest to, że rzucił się w drugą stronę niż był ciągnięty. O tym mówię.
4
Na Eleven pokazują skrót pierwszego meczu Barcy z Realem i ten ,,rzut" Ramosa w drugą stronę, niż był ciągnięty. :D a kilka miesięcy później mówią o sędziach. XD
6
@Persyfl chyba nie przeczytałeś mojego postu, a się wypowiadasz. :) UDOWODNIONE przestępstwa seksualne wobec dzieci. Serio czytajcie te posty, zanim zaczniecie się wypowiadać bo potem po kilka razy trzeba się tłumaczyć. Kto tu mówi o profilaktycznym zabijaniu niewinnych? Są na pewno pedofile, którzy zdają sobie sprawę z tego, że ich upodobania są złe i przez całe swoje życie nikomu nic nie zrobią. Mówię o takich, którzy takiego czynu już się dopuścili.
3
@Persyfl pedofili? Owszem.
6
@AxelF zanim ktokolwiek dostałby kulkę w łeb, jego sprawa powinna być w 100% oczywista. U pana Komendy taka nie była, bo gdyby ktokolwiek niezależny pochylił się nad tą sprawą, nie siedziałby w więzieniu. Został wsadzony, bo trzeba było znaleźć winnego i tyle. Ta sprawa od początku miała więcej wątpliwości niż oczywistości. Ktoś się tym zajął po latach i udowodniono, że jest nie winny. Napisałam wyżej, że w sprawach oczywistych, zgodzisz się, że takie również się zdarzają?
0
@Azi sam fakt, że jest europosłem cechuje jego posty prounijnie. Może źle się wyraziłam, chodziło mi bardziej o UE jako ostoje demokracji.
@AdamS9882 nie nazwał byś go? Historii tłumaczyć Ci nie będę, a na drugie pytanie odpowiedziałam koledze wyżej.
1
@escarabajo @Pawel13sz lepszy Busi niż Alba ale i tak tragedia :D
13
@VamosRakieta Alba to się nadaje na kapitana... XD
10
Oficjalnie Busi kapitanem reprezentacji Hiszpanii. Drugim kapitanem Alba, a trzecim Koke.
3
@Barca1992 stary komuch, teraz staje w obronie demokracji. Miód na moje oczy.
0
@Rewolucja123 patrząc na decyzję Lucho, wątpię by Pique byłby powołany szczerze mówiąc.
5
@Nano22 czemu tam są same kobiety, gdzie parytet?
1
@Ghazul3293 pewnie jeszcze Fati by grał.
3
@LS jak idę chodnikiem i widzę ślimaka to też go podnoszę i kładę na trawę. Po co ktoś ma go podeptać. :)
2
@mrboom to jest w trakcie realizacji ^^ kandydat już jest więc kwestia czasu do oficjalki. OJOO
2
@JimMorrisonFCB na pewno by go rozjechali, bo auta jeżdżą tam bardzo szybko... Nikt by nawet nie zareagował. Jakbym go tam zostawiła a na następny dzień widziała, że leży martwy to bym się zapłakała.
3
@tadzik447 jak kocha to wróci ;D ogólnie kierowcy się zatrzymywali i patrzyli co ja robię na kolanach na trawie przy drodze, a ja walczyłam z jeżem który trzymał się kurczowo trawy...
4
@LeoMessiah chciałam go pogłaskać i mówiłam do Niego ,,panie jeżyku" ale nie merdał ogonem jak mój w domu.
69
Chcę Wam kogoś przedstawić. Nazwałam go Grzesiu.
https://ibb.co/PmJRXG0
Spotkałam go wczoraj o 21 jak wracałam z pracy. Zatrzymałam go jak tuptał sobie metr od drogi gdzie jechało auto za autem. Oczywiście Grzegorz chciał przejść na pasach dla pieszych ale obawiam się, że nie dałby rady. Szybka akcja, zatarasowałam mu drogę i wzięłam go na ręce (co dziś niestety odczuwam, bo mnie pokłuł) przez bluzę. Na szczęście miałam w plecaku torbę papierową, więc Grzesiu trafił do tej torby gdzie grzecznie sobie siedział. Wspólnie postanowiliśmy, że najbezpieczniejszy będzie zdala od miastowego zgiełku więc zabrałam go daleko od ulic, na pole. Tutaj Grześ na polu:
https://ibb.co/dbqF49m
:D był przeuroczy, ciężki i bardzo się ,,najeżał" jak się zbliżałam. Poczekałam z nim jeszcze by zobaczyć czy nie jest ranny (wtedy od razu telefon do azylu dla jeży). Potuptał sobie bezpiecznie na pole. Dziś rano byłam zobaczyć i nie było go już tam. Ratujcie jeżyki (i innych mniejszych braci) nie bądźcie obojętni.
3
@Katalonbar średnio, bo będą miesiące że te 45 GB zjedzą Ci same aktualizację konsoli, pada czy gry...
1
@Conradxc nadal uważam, że porównywanie dziecka ze zmienioną płcią (gdzie to ewidentna wina rodziców) czy zboczonego faceta, który wykorzystuje głupotę postępowej Europy by uzyskać jakąś korzyść, do dzieci które są wykorzystywane seksualnie jest zwyczajnie obrzydliwe. Sugerowanie, że 10-latek jest na tyle świadom swojej seksualności, że może iść z własnej woli do łóżka z 40-letnim facetem... W głowie mi się to nie mieści.
1
@Ying widzę właśnie, że wszystkie zdjęcia, profil wszystko usunięte. Jego morda powinna być pokazana każdemu w tym kraju... Zdjęcie chłopca lata po internecie, a bandyta chroniony
17
@wyjasniecie napisałam wyraźnie, w przypadkach udowodnionych. Nie chodzi o gierki rodziców w trakcie rozwodu gdzie matka chce się pozbyć ojca i mówi, że molestował dzieci.
@masterandservant Twój komentarz jest obrzydliwy.
0
Zakazana morda tego mordercy już krąży w necie. Najlepsze są komentarze w opiniach o jego salonie optycznym, że facet jest głupio-mądry, zachowuje się czasami dziwnie i jedna osoba zasugerowała nawet psychologa ze względu na niepokojące zachowanie Tomasza M. Oczywiście jest też mnóstwo komentarzy, że jest bardzo miły więc wychodzi na to, że gościu miał niezłe wahania nastrojów.