clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle przeskoczy mu w głowie coś. Ale na mundialu to już na pewno.
0
@hayek Lucho by go wyciągnął z rękawa na ostatnie minuty meczu. A potem nagłówki... Sensacyjne odpadnięcie Hiszpanii :/ Joker :D
26
Wszyscy o Ramosie, a Sergi Roberto? Lucho nie poznał się na jego doskonałej formie? Ech. :/
3
@adambądkowski93 najlepsze były te obrazki o odejściu starego duetu Messi-Ronaldo, a pałeczkę przejmują młodzi gniewni Mbappe i Haaland. :D jak oni nawet w klasyfikacji bramek nie mogą przegonić ,,starych".
3
@Hosh pytanie autora postu było co Nas denerwuje, więc napisałam. Nie napisałam, że to zabronione xD
0
@wyjasniecie nie będę z Tobą dyskutować. :D przejrzałam dokładnie 3 strony, resztę pobieżnie i w ogóle nie wypowiadasz się na tematy sportowe. Już mniejsza kto zaczął dyskusję, kto nie. Zwyczajnie nic innego nie masz do powiedzenia oprócz LGBT, szczepionek, wielu płci itd. Nie mamy o czym dyskutować. :)
6
@Objectivo np pana @wyjasniecie gdzie przewertowałam 3-4 ostatnie strony jego komentarzy na tej stronie i tylko 1 odnosił się do piłki nożnej a w zasadzie do pensji naszych piłkarzy. Reszta to LGBT, polityka i szczepionki.
35
@cules100pro ...tego, że są tu osoby, które kompletnie nie wypowiadają się na temat piłki nożnej tylko prowokują rozmowy o LGBT, aborcji i polityce.
6
@wyjasniecie pojawiłby się, bo dawanie jakiejś ścianki i kilka ludzików obojętnie jakich i nazywanie tego ,,zestawem" jest głupie. Nawet jakby piłkarze Barcelony tam byli, uważałabym że ten zestaw zwyczajnie jest słaby. Jak już chcieli zrobić coś z tęczą mogłoby to być wiele ciekawszych rzeczy.
2
@Jakchcesz to się nazywa ciekawostka. :')
5
@AmigoBlancos chodziło mi o ligę, nie doprezyzowałam. No ale jak dołożymy LM to i tak liczby wielkiego Vinisinho robią wrażenie :D
35
@wyjasniecie zabawny jesteś. :D jak stwierdzam, że ten zestaw to nudy to muszę być fundamentalnym prawicowcem? Do śniadania też mieszasz politykę? Po prostu te klocki są do dupy i tyle, nie ma znaczenia, że są w tęczę, w ciapki czy w panterkę. Oceniam zestaw jako mało zabawkowy i tyle, polityka nic do tego nie ma. XD
25
@AmigoBlancos Vinicius to ma nawet mniej bramek od Fatiego, który od listopada nie gra. Crack.
13
@wyjasniecie nudy te klocki, jak dziecko miałoby się tym bawić? Klocki służą do zabawy a ja nie widzę zbyt wielu opcji akurat w tym zestawie. XD
0
@EdinsonCavani nie przesadzajmy, wystruganie ostrego pala i nabicie tego gnoja na niego nie powinno być drogie.
0
@marcin62 obawiałam się tego, że chłopiec został wykorzystany seksualnie... W głowie mi się to nie mieści. ;(
2
@Janiama ja za 12 dni 3000 :D robimy imprezkę
0
@MeMyselfAndI dodam, że w Realu trenerem był uznawany przez kibiców za półboga Zizou, który zna szatnie i miał zwyczajnie łatwiej niż Koeman, który wchodzi do szatni gdzie największa gwiazda jest obrażona i chce odejść, prezydent klubu robi machlojki a potem cała ta historia z dymisją itd.
0
@Azi po prostu mój post był moim komentarzem do tych wszystkich które widziałam tu, że Real miał lepszy sezon.
@MeMyselfAndI no nie wiem, takie kluby jak Real i Barca raczej nie powinny drżeć do końca czy w ogóle wyjdą z grupy. Co innego czy z 1 czy z 2 miejsca ale że w ogóle?
1
@arasz1819 o taką ekspercką opinie nic nie robiłam :D
1
@Nazio87 właśnie dostałam w FUT 5:2 w dupkę i idę spać. :D
52
Mówienie, że Barca bardziej skompromitowała się od Realu...
1. Real przegrywa z potężnym Alcoyano, który gra w Sekunda B, a ostatni mecz wygrał 21 marca (!!!)
2. Traci punkty w decydujących ostatnich kolejkach sezonu (co prawda mniej niż Barcelona ale również się wykłada w momencie kiedy Atleti było w zasięgu)
3. Tylko jeden piłkarz strzela powyżej 6 bramek w sezonie
4. Odpadają w LM po FATALNYM dwumeczu z Chelsea, gdzie gdyby nie impotencja strzelecka drużyny z Londynu mogłoby być śmiało 5-6 do zera w drugim meczu.
Serio Waszym zdaniem Barcelona bardziej się skompromitowała? Mamy trofeum, wszystko posypało się po przerwie reprezentacyjnej tak naprawdę. Mamy w składzie mnóstwo młodych chłopaków, gramy bez ,,9", a większość punktów straciliśmy bo obrona miała wylew. Pierwszy mecz z Paryżem śmierdziało kompromitacją ale w drugim meczu zagraliśmy o wiele lepiej od Paryża i gdyby nie marnowane na grande sytuację + karny mecz byśmy wygrali (bez wyeliminowania PSG zapewne). Do tego cała sytuacja z Koemanem który musiał przez pół sezonu być trenerem i prezydentem w jednym, bo wszystko się sypało. Kompromitacja i zarzuty dla Bartomeu, do tego byliśmy blisko odpadnięcia z PK i tylko dzięki woli walki wyrwaliśmy ten puchar.
Wkurza mnie to gloryfikowanie Realu, bo oni odpadli w 1/2 ale nikt nie pamięta, że jeden mecz zaważył, że w ogóle wyszli z grupy. Pisanie, że Real miał lepszy sezon zakrawa o śmieszność moim zdaniem.
5
@mat32 jeszcze ludzie dodają ss z jakiegoś spotted, że pani ostrzegała przed prawdopodobnie tym mordercą, bo gonił w okolicy jej córkę tylko się przewrócił i mała uciekła...
4
@aldewir za takie coś powinna być tak bolesna kara, że następny ze strachu może by się powstrzymał...
0
@Encore podobno podejrzany już był notowany za uprowadzenie nieletniego i jakieś tam sprawy pedofilskie...
13
Czytałam kilka godzin temu historię 11-letniego Sebastiana, który napisał do mamy smsa, że wróci o 19:30 zamiast o 19 z placu zabaw. Nie wrócił na noc, policja go poszukiwała dziś cały dzień a teraz informacja, że znaleziono ciało i chłopiec został zamordowany. Włos się na głowie jeży...
Edit: dobra widzę, że już panowie wrzucali jakieś info na ten temat. Po prostu dla mnie jest to coś niepojętego...
0
@socha też tak uważam, ale tych dwóch panów przyjmę z radością. :D
1
Ale byłyby jajca jakbyśmy z piłkarzami ,,za darmo" wygrali w przyszłym sezonie co najmniej trzy trofea XD Aguero, Depay, Wijnaldum.
0
Walijski książę xD
1
@dadan1990 musisz wcisnąć bodajże nitro i kręcić się w kółko. Ja tak zrobiłam tę trofkę. Znajdź w miarę szeroką drogę, że będziesz mógł się obracać 360 stopni i po chwili powinno wpaść :)