clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SaulGoodman o tak, maliny też. Truskawki na równi z malinami. :D jeszcze czereśnie.
0
@tomek8756 ja się spotykam z facetem 5 lat młodszym ode mnie. Czuje się jak milf.
1
Słodkie truskawki > wszystkie słodycze świata.
0
Chyba debel wychodzi Idze. Jeszcze połowa meczu przed nimi ale średnio to widzę niestety :(
1
@doc sztos panie
0
@Ojciec5tkidzieci żebyś wiedział, że ciężko. :D ale nie mam problemu z tym, że facet będzie kilka cm niższy.
4
@VenoM C/D, zależy od stanika.
@MSN30 mam, chciałabym być trochę niższa (181 cm). :( No i chciałabym mieć mniejsze uda. XD
2
@Esteban_ akurat nie trafiłeś, bo nie mam kompleksu cycków xD także na luźno ale jeśli byłabym deską pewnie by było trafnie. Niezła próba. :D
2
@Zoker tak na oko :D
9
Ta Greczynka, rywalka Igi ma bicka większego niż 90% La Rambli.
0
@Jakchcesz był słuszny ale uważam, że 7 dni to było za dużo. Napisałam odwołanie i się udało ^^
12
Wracam po 48h banie, miał być tydzień ale udało się skrócić do 2 dni. W końcu mogę odetchnąć pełną piersią, za kratami to nie to samo.
6
Dopiero czerwiec a zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com już znany. Szybko poszło
1
@Halamadryt1902 nie wiem gdzie, ale wiem gdzie nie szukaj. Na pewno nie w podstawówce.
5
@IronSanHybrid już wolę Twój spam z jbzd. :/ Tysiąc razy bardziej. :D
6
@LeoMessiah nie przebierasz w słowach.
26
Zauważyliście, że jak są dymy to osoby odpowiedzialne za właśnie taki stan rzeczy się ulatniają? Potem wpada milicja laramblowska wszyscy dostają bany, a Ci co te gówno rozpętali sobie siedzą cicho od dłuższego czasu.
12
Moderacja pije bez popity, że tyle czasu ich nie ma.
3
@LeoMessiah czytała Krystyna Czubówna.
0
@Transu96 aaa. Oki :D dzięki
3
@Rewolucja123 widzę, że moje hasełko wygrało. :D
0
@Transu96 ja w ogóle nie wiem o co chodzi. XD grałam sobie w Mistrzostwa FUT czy jakoś tak. To się kończy za tydzień? Sorry ale trochę jestem jeszcze zielona w tym :D
0
@Transu96 no beka, nie beka. XD szykuje się na następne mistrzostwa ^^
0
@Transu96 no 13 na 30. Na pierwszy raz. Składu też nie mam jakiegoś super i we wszystkich meczach grałam z takimi, którzy mają 90+ czasem te karty TOTY a ja Cucurella 86, Oyarzabal 88 w pomocy :D
1
@Loku92 dziękuję bardzo ^^
0
@Transu96 ja pierwszy raz grałam i wygrałam 13 meczów. Myślisz, że to w miarę dobry wynik na 1 raz? XD
3
@Rewolucja123 FreeRambla :D
0
@LS nieee, jeszcze jakby to, że jestem kobietą gwarantowało zielone to może miałoby to sens. No chyba, że napiszę coś o cyckach. Profit :D
10
Rokosz laramblowski II. 6.06.21. Cześć i chwała bohaterom.
1
@LS jestem nieheteronormatywna. Czy coś.