0

@SaulGoodman o tak, maliny też. Truskawki na równi z malinami. :D jeszcze czereśnie.

0

@tomek8756 ja się spotykam z facetem 5 lat młodszym ode mnie. Czuje się jak milf.

1

Słodkie truskawki > wszystkie słodycze świata.

0

Chyba debel wychodzi Idze. Jeszcze połowa meczu przed nimi ale średnio to widzę niestety :(

1

@doc sztos panie

0

@Ojciec5tkidzieci żebyś wiedział, że ciężko. :D ale nie mam problemu z tym, że facet będzie kilka cm niższy.

4

@VenoM C/D, zależy od stanika.
@MSN30 mam, chciałabym być trochę niższa (181 cm). :( No i chciałabym mieć mniejsze uda. XD

2

@Esteban_ akurat nie trafiłeś, bo nie mam kompleksu cycków xD także na luźno ale jeśli byłabym deską pewnie by było trafnie. Niezła próba. :D

2

@Zoker tak na oko :D

9

Ta Greczynka, rywalka Igi ma bicka większego niż 90% La Rambli.

0

@Jakchcesz był słuszny ale uważam, że 7 dni to było za dużo. Napisałam odwołanie i się udało ^^

12

Wracam po 48h banie, miał być tydzień ale udało się skrócić do 2 dni. W końcu mogę odetchnąć pełną piersią, za kratami to nie to samo.

6

Dopiero czerwiec a zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com już znany. Szybko poszło

1

@Halamadryt1902 nie wiem gdzie, ale wiem gdzie nie szukaj. Na pewno nie w podstawówce.

5

@IronSanHybrid już wolę Twój spam z jbzd. :/ Tysiąc razy bardziej. :D

6

@LeoMessiah nie przebierasz w słowach.

26

Zauważyliście, że jak są dymy to osoby odpowiedzialne za właśnie taki stan rzeczy się ulatniają? Potem wpada milicja laramblowska wszyscy dostają bany, a Ci co te gówno rozpętali sobie siedzą cicho od dłuższego czasu.

12

Moderacja pije bez popity, że tyle czasu ich nie ma.

3

@LeoMessiah czytała Krystyna Czubówna.

0

@Transu96 aaa. Oki :D dzięki

3

@Rewolucja123 widzę, że moje hasełko wygrało. :D

0

@Transu96 ja w ogóle nie wiem o co chodzi. XD grałam sobie w Mistrzostwa FUT czy jakoś tak. To się kończy za tydzień? Sorry ale trochę jestem jeszcze zielona w tym :D

0

@Transu96 no beka, nie beka. XD szykuje się na następne mistrzostwa ^^

0

@Transu96 no 13 na 30. Na pierwszy raz. Składu też nie mam jakiegoś super i we wszystkich meczach grałam z takimi, którzy mają 90+ czasem te karty TOTY a ja Cucurella 86, Oyarzabal 88 w pomocy :D

1

@Loku92 dziękuję bardzo ^^

0

@Transu96 ja pierwszy raz grałam i wygrałam 13 meczów. Myślisz, że to w miarę dobry wynik na 1 raz? XD

3

@Rewolucja123 FreeRambla :D

0

@LS nieee, jeszcze jakby to, że jestem kobietą gwarantowało zielone to może miałoby to sens. No chyba, że napiszę coś o cyckach. Profit :D

10

Rokosz laramblowski II. 6.06.21. Cześć i chwała bohaterom.

1

@LS jestem nieheteronormatywna. Czy coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?