2

@macio_944 powiedz, że jesteś ukrytym fanem Realu i od dziś im kibicujesz. Pliska.

1

@Grubson06 gorszy od tych naszych gwiazd w obronie na pewno nie będzie.

4

@izabella Chelsea - średniaczek finansowy. Już dzisiaj nic lepszego chyba nie przeczytam. XD

0

1

Ederson dwa razy miał piłkę podać do przodu i podał jakby był pijany xD

5

7 minut? Jakby to była Barca vs Real to by były 3. No chyba, że Barca by wygrywała to 15. :D

0

Czy to jest ta akcja?! Tak to jest ta akcja! :D Chelsea zaraz będzie mieć flashbacki

3

Wam się oczy otworzą jak Szpakowi się zamkną.

4

Ale Aguero jest przystojny. W końcu będzie na kim zawiesić oko ^^

2

Czemu nie wpuści Aguero? Jak ktoś ma bramkę strzelić to wydaje mi się, że to będzie Kun...

5

Szkoda mi Rudego, bardzo go lubię. :( W ogóle takie urazy głowy zawsze mnie przerażają.

2

https://ibb.co/0F7n3hc

Horizon Zero Dawn. ^^
@Jakchcesz

0

Chelsea to wygra, zobaczycie.

1

Merci, tak podziękuję Ci. Merci, że jesteś tu.

2

@IronSanHybrid czekam aż ktoś robi kompilacje największych samozaorań się tego pana. XD ale w sumie całe dwie godziny gadał takie kocopoły, że ciężko będzie coś wybrać

1

@Ronin47 mama jest fanką bezy, więc była wniebowzięta ^^

20

Moje dzisiejsze działo na Dzień Mamy:
https://ibb.co/5295VP6

:D nie lubię bezy ale beza pavlova to zupełnie inna sprawa. Na zewnątrz chrupka beza, w środku pianka, krem mascarpone + śmietanka 30% no i owoce. Trochę czasochłonne ale warte tego trudu.

1

@BarcaaVEB ograłam na PS5, jak ktoś się waha to niech przestanie :D świetna gra, bardzo klimatyczna, momentami creepy. Czaję się na drugą część :)

9

@Mati90fcb lepiej o hejtparku niż aborcji, Tusku, LGBT, kościele czy szczepionkach. Cieszmy się chwilą.

11

@marcin62 mnie rozwaliło to, jak mówił, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze, a rzucił się na stówkę jak szczerbaty na suchary :D

5

@cat_r37 a kim Ty jesteś w sumie, żeby oceniać czy Laporta jest skrajnie głupi? XD gość tyle zrobił dla tego klubu, może trochę zaufania?

0

@hayek aha xD bo coś gdzieś słyszałam o miliardzie dochodów i mi się pokićkało.

0

@cat_r37 no lepiej żeby powiedział, że nie szuka a go wywalił przy pierwszej lepszej okazji. Przynajmniej cechuje go szczerość czyli coś czego w ostatnich latach w zarządzie Barcy brakowało.

0

@KapitanKnykiec Milion? A nie miliard?

2

@tristan87 @Amigo_Blanco ja bym się wykończyła. Pomijając jego aparycję, wzrok, nawet to co pieprzy... Jego wada wymowy byłaby dla mnie nie do przeżycia. XD trochę się go boje w sumie

4

@AmigoBlancos dla mnie najbardziej przerażające jest to, że on w ogóle ma dziewczynę.

3

@macio_944 Jakby Laporta tu wszedł to by się podał do dymisji.

5

@kibicsportu fajny chłopak a jego hiszpański akcent jak mówi po polsku jest przesłodki. :D

0

@macio_944 @grejtxkrzychu poczekać mogę i poczekam. Bardziej w sumie czekam na nextgenowego patcha Wiedźmina ^^

1

@FlaizioPL Tyle, że Real Sociedad zagrał zaległy finał z 2020, gdzie Real nie mógł już awansować. Ale masz rację, 5 wygląda lepiej :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?