0

@macio_944 Niech się zajmą tym patchem na PS5 do Cyberpunka, bo płyta leży i czeka... :(

1

Poproszę o skrót co się dzieje w hejt parku, bo w robocie zatrzymałam się na temacie Roberta Lewandowskiego i Bayernu, no i że nikt nie powinien zarabiać więcej niż milion :D

0

@macio_944 Dopiero wróciłam z roboty, siadam i oglądam! :D

1

@gumaz dzwonię po La Ramblę.

0

Ale on mnie przeraża jak gada o tych gwałtach. Ten obłęd w oczach. O nie :O

1

@SteuerFreiMoney ta wersja deluxe to kox... Ale ponad 5 stów za planszówkę, w którą nie będę miała z kim grać xD

1

@tomek8756 Najlepiej na dzień dobry wyślij jakiegoś śmiesznego mema z czarnym humorem.

6

@matirix20 ja do Ciebie też mam kilka pytań, zapraszam na komendę. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

2

Mimo, że po śmietankowej stronie mocy od zawsze to bardzo lubiłam Zizou. Jeszcze za czasów gry jako piłkarz, zawsze kibicowałam Francji na różnych Mistrzostwach więc jednocześnie jemu. :D dla Klaskacza dożywotni szacun.

0

@Zoker jeżdżę od wielu lat na rowerze, nawet po nocach i nigdy nie miałam kontroli. :D na spokojnie. :)

1

@Zoker wystarczy, że będzie coś tam migać. Jednakże dla własnego bezpieczeństwa warto zainwestować w porządne oświetlenie ^^

2

@Jakchcesz tak jak mówi @MesQueUnClub_87 Uncharted 4 to jakby osobna historia, wiadomo są nawiązania ale na pewno wszystko zrozumiesz bo bohaterzy wszystko wspominają. Ja swoją przygodę z serią też zaczęłam od 4. xD

1

@macio_944 a o 23 pokaz Horizon Zero Dawn II. :D mam nadzieję, że poznamy datę premiery. Obie gry biorę na premierę ^^

3

Polski raper Ten Preston nie żyje. Znałam go z kawałka z Filipkiem ,,Lunatycy", szkoda chłopa. Podobno samobójstwo. :(

3

@Lionel_Messi10 myślę nad zorganizowaniem większego ,,spotkania" na TSie albo coś :D muszę to ogarnąć

1

@Lionel_Messi10 siatkówka wyciąga :D

2

0

@Ghotti no to czemu się nie odezwałeś? xD

0

@Ghotti no ale to Ty miałeś coś pożyczyć xD

1

@PatrychoO ale uroczy obrazek! Kradnę ^^

0

@PatrychoO a Ty ile masz, że pytasz? ;>

2

@PatrychoO w sensie gdzie? W Poznaniu? Burza xD

0

@Quavosk zawsze możemy zorganizować jakąś pogawędkę na TSie czy coś :D tylko ktoś musiałby mi wyjaśnić co i jak tam się robi.

0

@Quavosk no kiedyś zaproponowałam jakiemuś chłopakowi stąd, że chętnie pogadam na mikrofonie na PS5 w trakcie meczu FIFY. @Ghotti miał pożyczyć coś tam ale się już nie odezwał. Jak ktoś ma ochotę pograć i pogadać, jestem otwarta :D

7

@Quavosk moja rodzina przeszła ciężko covid (tata w szpitalu 2 tygodnie), ja również byłam chora, a w życiu nie przyszłoby mi do głowy by terroryzować innych i zmuszać do czegokolwiek. Ja się zaszczepie, moi rodzice też, a Twoje krucjaty proszczepionkowe wystawiają Cię tylko na śmieszność bo nikogo tym nie przekonasz. Ktoś nie ma ochoty się szczepić, jego sprawa.

0

@budel17 no i super :D

0

@daniel32778 no raczej nie wyróżniam się mocno z tłumu. XD Trzeba by się jakoś zgadać. ^^ może to, że mam 181 cm co na kobietę to dużo. @Encore no gdzie, Tobie od razu jakieś fiki-miki w głowie.

12

@Quavosk jedna gorąca Ci nie wystarczy? Daj spokój z tymi szczepionkami człowieku już... ,,absurdalny fakt, że sport został wznowiony", no tak wszyscy mieli umrzeć z głodu, bo sport to tylko sportowcy miliarderzy, a obsługa może żyć powietrzem.

3

Wybiera się ktoś z Was na Jarocin w tym roku? :D Ja jadę 17 lipca na HEY, jak ktoś akurat będzie to możemy wypić piwko (ja colę bo alko nie ruszam) ^^

0

@LambiPL chyba pierwszy miesiąc kiedy nie dodam ani jednej gry do biblioteki. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?