0

dokładnie :)

1

nie, on za stary dla Pereza woli młodszych

14

a to może oznaczać, że... Azpilicueta fichado!!

0

może to wiązać się z przyszłym transferem z Bayernu do realu a transfer Jamesa jest tylko podkładem pod dobry interes.

0

Masz rację co do braku zgodności między nimi. Natomiast uważam, że żadna władza o Polaków nie walczy. Wciskają ciemnotę a lemingi łykają to i klaszczą. PO jest nic nie warte tak jak pis i inne dziadostwa. Liczą się tylko interesy-układziki i kasa.

9

Moim zdaniem, Kaczora nie interesuje Polska i Polacy tylko zmarły brat. Nic się nie liczy. Najważniejsze są pomniki ba więcej ważniejszy jest pomnik dla brata a przecież wielu wspaniałych ludzi odeszło. Zobaczycie po śmierci papy smerfa, kto będzie obchodził te "miesięcznice". Natomiast co do grobu tak nie powinno być. Zmarłym należy się szacunek.

0

Zaznaczę, że Zidan dostał gotową kadrę zobaczymy jak samodzielnie poukłada klocki i jak będzie dobierał zawodników. Ja również jestem ciekawy jak u nas wygląda współpraca trenera i dyr. sportowego bo to aż nie chcę mi się wierzyć w te plotki transferowe.

0

absolutnie się zgadzam a wynika to z tego, że w naszym klubie zatrudnia się dziadów, którzy udają specjalistów a nic nie potrafią zrobić i widać efekty ich pracy

2

A ja mam inne zdanie. To że real zbiera młodych to jedno, ale ilu z nich będzie grało w podstawowym składzie i będzie stanowiło poważne wzmocnienie to zupełnie inna historia. A real wybitnie potrafi zepsuć karierę więc ja podchodzę do tego z dystansem. Natomiast ma sporo racji w temacie Barcelony choć i tu uważam, że młodzi zawodnicy wiedzą z kim przyjdzie im rywalizować i dlatego omijają nasz klub bo chcą się rozwijać.

1

Jest w tym sporo racji, natomiast problemem jest brak odpowiednich ludzi na stanowiskach decyzyjnych w Barcelonie. Zatrudniamy niemoty i leszczy, którzy nic nie potrafią załatwić. Jak to możliwe, że inne zespoły ściągają zawodników a Barcelona z każdym zawodnikiem ma problemy? i jak do cholery można prosić każdego zawodnika do tego aby wywierał presję na swoim obecnym klubie? brakuje fachowców i raczej to się nie zmieni zbyt szybko.

0

:) ja osobiście nie chciałbym aby Adele brała "udział" w nowej odsłonie 007. W skyfall zaśpiewała genialnie i tak jak napisałeś trudno to przebić poza tym jest wielu genialnych wykonawców i każdy powinien otrzymać szansę takie jest moje zdanie :)

3

dlaczego pod rząd? w "Spectre" swojego głosu użyczył Sam Smith

1

nie, on zawsze taki jest czyli w gazie :)

0

no to pierwsze wzmocnienie jest czekamy na kolejne fajerwerki Barto

0

na Jarosława Niezgodę i jestem ciekawy co pokaże Mąka w Legii

0

napisałem wyżej, że liczy się tylko awans

0

tego nie napisałem, wydaję mi się, że na tym poziomie liczy się tylko awans

0

To jeśli my cieszymy się, z takiego wyniku w I rundzie to za kilka lat będziemy cieszyli się z zwycięstwa z owcami z zagrodzie. To wstyd, że Polskie zespoły zaczynają od I rundy i żadne wyniki po 20-0 tego nie zmienią.

1

:D

5

wydaję mi się, że to nie jest profil piłkarza jakiego potrzebujemy

0

Kiedy gasną światła?

0

no dokładnie, nie można być cały czas na szczycie

0

:D a może Obecność?

0

a widziałaś może "las samobójców"? film oparty o Japońską legendę lasu Aokigahara

2

A Perez podobno jest taki genialny :)

0

dokładnie masz rację film świetny ;)

3

z francuskich komedii polecam "Nietykalni"

1

Zbaw nas ode złego to raczej thriller niż horror ale przyjemnie się ogląda

0

sidzej z klasyki polecam "Lśnienie"

0

może być ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?