0

jednym słowem karma wraca :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dopóki będziemy mieli obecny zarząd to nie mamy na co liczyć. Musimy mieć z prawdziwego zdarzenia sieć scoutingu aby myśleć o młodych perłach + La Masia. Bez tego wejdziemy w okres kupowania zawodników po 100 mln i nie ma co się łudzić, że ktoś nam da w promocji jakiegoś grajka bo niby dlaczego? skoro Barcelonie na nim zależy to niech płaci gruby hajs. Nie mamy jasnego planu na przyszłość żadnej strategii.

0

masz rację, no cóz trzeba cierpliwie czekać oby Verratti fichado! i jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy otóż, błędem Marco było przedłużanie kontraktu, przecież wiedział o zainteresowaniu swoją osobą największych mógł się wstrzymać z nową umową lub podpisać krótszą.

0

kurcze te kwoty są absurdalne

0

a mi od razu nasuwają się następujące słowa "pycha kroczy przed upadkiem"

0

To, że agent Marco mówi, że chce to jedno ale nie wiemy jaki jest cel tego działania. Verratti niczego nie powiedział. Poza tym jeśli jest profesjonalnym zawodnikiem to powinien nic nie mówić i w pierwszej kolejności postawić sprawę jasno szejkowi a nie opowiadać co on chce albo jaki klub go interesuje takie jest moje zdanie.

1

To nie fifa, że kupisz sobie kogo chcesz albo kupujemy jednego albo drugiego nie można mieć wszystkiego rzecz w tym aby mieć zespół a nie zbieraninę najemników.

0

bardzo bym chciał Marco u nas bo przypomina mi naszego generała, natomiast PSG nie da mu odejść ma ważny kontrakt i nawet jeśli zacznie strzelać fochy to PSG postawi zaporową cenę dla Barcelony i tak się skończy ta opera. Choć zaznaczę, że bardzo bym chciał Włocha u nas to raczej nic z tego nie będzie.

0

Ronaldinho?

2

obawiam się, że Przemek nie znajdzie zatrudnienia w NBA o czym również wspomina Gortat. Będzie mu bardzo ciężko zwłaszcza, że chyba nie będzie nawet wybierany w drafcie z tego co wiem. Jego kariera się chyba skończy na NCAA i pogra gdzieś w Europie.

0

no ja jestem innego zdania może dlatego,że go nie lubię już od momentu jak pojawił się w lidze. W g3 prawdziwy lider wziąłby grę na swoje barki a co zrobił Lefloop? dwie piłki z rzędu do (Korvera chybił i do Irvinga chybił a następnie 2 trójki Duranta w tym jedna z przed nosa Jamesa i run 11-0 i tym samym porażka wydaję mi się wygranym meczu cavs. Tak jak napisałem cyferki robi świetne ale to czasami za mało i właśnie to pokazują te finały w g3 miał chyba ponad 40 pkt jesli się nie mylę i co z tego? porażka. KD ma drugi finał, ale ma 28 lat i zobaczymy gdzie zajdzie będąc w wieku Jamesa. Tytuły są celem każdego zawodowego koszykarza o to grają a nie o to ile razy będzie w finale. Celtics mają 17 banerów i są najlepszą drużyną w historii a Lolki mają 16 banerów i 17 przegranych finałów.

0

żadna duma nie spinaj, może i Lefloop jest wybitnym grajkiem, ale liderem to on na pewno nie jest chyba, że masz na myśli płakanie po mediach jaki on smutny z powodu braku takich i owakich zawodników (a ma 2 all starów) gdzie mu do prawdziwych legend Jordana czy Bryanta o Russelu nie wspomnę. 7 finałów i tylko 3 tytuły o przepraszam 8 finałów bo dzisiaj kończy kolejną serię. Jeszcze trochę i dogoni Lolki w przegranych finałach 17.

0

może zanim napiszesz jakieś kolejne wypociny poczytaj bo dla KD to drugie finały i to tyle

0

a ja mam nadzieję na blowout w wykonaniu GSW i samego Duranta niech pokaże temu płaczkowi Lefloopowi jak wygląda lider mistrzowskiego zespołu

0

Aaaa NBA Action pamiętam muszę Ci powiedzieć, że ten program nadal nadawany jest w USA :) ja natomiast oglądam NBA kibicuje Boston Celtics i właśnie mecze tej drużyny śledzę.

0

:)

0

Marco nie ma klauzuli odejścia

0

w umowie Marco nie ma klauzuli odejścia

1

:) dokładnie pamiętam był taki program nie wiem czy pamiętasz sport telegram chyba i tam czekałem na 30 sekundowe skróty Barcelony w poniedziałek a śledzenie wyników na telegazecie to już była klasyka ;)

0

a teraz są takie czasy, że można obejrzeć wszystko od NBA po NFL a kończąc na MLB tylko trzeba mieć na to czas

1

he he :)

1

no właśnie nie był bym tego taki pewien, kluby angielskie w tym okienku będą się wzmacniać właśnie na LM i wcale nie są bez szans. Chelsea z Conte będzie bardzo grożna do LM wraca The special five więc ja bym ich nie skreślał. Poza tym dominacja drużyn Hiszpańskich w pucharach się skończy historia to pokazuje.

1

poczekaj, poczekaj Alen jeszcze kariery nie skończył może masz rację, że nie wiedzie mu się w klubach, ale to nie jest koniec jego kariery. Życzę mu wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że odpali bo papiery na dobrego grajka ma. W Gijon fajnie się rozwijał i grał dużo potrzebny mu klub gdzie będą na niego stawiać. Marzy mi się Ajax o dla niego było by znakomite miejsce do rozwoju gdzie na młodych bardzo liczą.

0

mówiąc szczerze to mnie nie rajcuje ten pojedynek bo my grając obecnym składem potrafimy i ograć to co będzie jeszcze z Marco? miazga!!!!

0

jaki Thiago? on nie chce u nas grac jasno to powiedział podpisując nową umowę z Bayernem. I dobrze niech gra w Monachium gdzie jest liderem 2 lini.

10

oczywiście, że może być coś na rzeczy jak w 5 lat piłkarz takiego pokroju jak Marco nie może nic poważnego wygrać w klubowej piłce. Czas na zmiany i mam nadzieję, że on sam to zauważył, że poważna piłka jest w Hiszpanii i Anglii.

1

No właśnie z tym Maticiem wszystko się może roztrzygnąć bo jesli odejdzie to trzeba kogoś z topu ściągnąć. Zobaczymy może masz rację z Fabsem i ostatecznie to on poleci a Marco wybierze Barcelonę. Oby bo ten transfer da nam kopa do przodu.

0

ja nie straszę, patrze na całą sytuację racjonalnie. Każdy z wymienionych klubów liczy się w LM i mają odpowiednie składy do wygrywania pucharów. Mało tego to kluby z kasą dla których wydanie 100-120 mln na takiego piłkarza to nie problem

1

Chelsea może być poważnym konkurentem w osobie Conte, który bardzo dobrze zna Marco a i paka w Chelsea wcale nie najgorsza i LM w przyszłym sezonie. Matić ma podobno oferty więc londyńczyków bym nie lekceważył a i kaskę mają na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?