fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@johny11 Ale w większości ci zawodnicy grali lepiej w innych klubach u innych trenerów. Przypadek ?
32
"Uraz Iñigo Martíneza: Wiem tylko, że chodzi o drugą nogę"
Dobrze, że chłop nie ma trzech nóg, bo by nas jeszcze jedna kontuzja czekała...
0
@johny11 Ale to znaczy, że trener nie jest potrzebny ?
To wywalmy Xaviego, niech Roberto będzie trenerem - jest ponoś wszechstronny
1
Jeśli pomysłem Xaviego na grę Robert+Vitor, jest postawienie młodego na lewym skrzydle tak, jak dziś, to może już teraz lepiej kupić mu bilet powrotny do Brazylii.
Albo Xaviemu do Kataru...
0
@Compadre Raczej z Osasuną w Arabii
0
@zeko0 Man of the match !
1
No i Xavi ma już o czym mówić na konferencji
4
Martinez zszedł, ale na szczęście odczucia są dobre....
:)
0
W Hiszpanii, to mają życie....
Właśnie rozpoczyna się druga połowa meczu Teneryfa-Las Palmas.
3/4 Polski już chrapie xD
0
Xavi, prowadź do Arabii !
3
Podsumowanie meczu:
Bramki +1
Sprawni piłkarze -1
Zespół - w budowie
2
Już chciałem napisać, że trzeba było 4-ligowca, żeby od września wygrać różnicą 2 bramek, ale nie...
Czekamy do wiosny...
0
Kontuzja w pierwszym meczu po powrocie ?
Nowe, nie znałem...
4
Paczcie, tera Lewy zacznie uczyć Vitora !
1
To jest symbol Barcelony ostatnich tygodni...
Mógł być aut dla przeciwników z okolic środka boiska, to wymyślili, żeby przeciwnikowi podarować rzut rożny i w efekcie gola... :)
1
@Mat1079 Obok Żabki
8
Ale trzeba oddać Raphinii, że udało mu się dziś raz tak wkręcić obrońcę, że ten musiał ratować się faulem.
To go zbuduje na drugą połowę sezonu
xD
2
1:0, czyli rozumiem, że plan wykonany ?
2
@19Macio93 w TV też
0
Doprawdy Casado w takim meczu byłby gorszy od Romeu ?
1
@K4tsuuu
Nie chcę zgłosić wykroczenie i zastanawiam się, czy mam rację, czy nie.
0
Ależ rok temu z Intercity to było partidazo :)
0
Potrzebuję opinii kogoś kumatego w prawie o ruchu drogowym.
Jak mierzy się odległość od skrzyżowania ?
Dwie osiedlowe drogi publiczne krzyżują się pod kątem prostym, ale krawężnik ma dość łagodny łuk i szybko zaczyna skręcać.
Bo doszukałem się dwóch opcji:
- 10 m mierzymy od miejsca, gdzie krawężnik zaczyna przechodzić w łuk
- 10 m mierzymy od miejsca, które wyznacza bliższy skraj prostopadłej drogi
0
@FCB_dimiC To niech zmieni lekarza.
Są tacy, którzy (jeśłi są współwłaścicielami danej poradni) za wszelką cenę unikają badań, bo obciążają konto ich poradni.
Wtedy trzeba zmienić lekarza (i przychodnię), bo wtedy poradnia traci dochód od jednej "głowy"
0
@FCB_dimiC przeczytałem. No i tak - jeśli chodzi o badanie krwi, to zwykłą morfologię w ramach profityki hipercholerterolemii, czy cukrzycy st. 2 powinien (na żądanie pacjenta) zlecić przynajmniej raz w roku.
Ale zlecając badania badania ma markery np wątrobowe, tarczycowe zaczyna proces leczniczy. Wiec jak przyjdziesz z (pozytywnymi) wynikami, to musi wdrożyć leczenie.
Ale nie wdroży, bo wie, że żę się właśnie leczysz (u specjalisty).
A wtedy w możę mieć postawiony zarzut, że zlecił badania i nic z nimi nie zrobił.
1
@norbi77 " nie wiem do jakiego weterynarza chodzisz ;-), ale moi "prywatni" lekarze za każdym razem wydają mi kartę z wizyty dla lekarza rodzinnego."
Bo są gabinety prywatne, w których lekarze mają podpisaną umowę z NFZ i mogą wystawiać recepty z refundacją, oraz skierowania na badania finansowane przez NFZ, a są tacy, którzy umowy z NFZ nei podpisali, wizyty u nich nie są widoczne w IKP, za lek zawsze zapłacisz 100%, a badania na swój koszt a lekarz rodzinny nie może kontynuować terapii "na zniżkę".
0
@FCB_dimiC "Mieliście kiedyś taką sytuacje, że lekarz rodzinny nie wypisał wam skierowania na badania potrzebne dla innego specjalisty, do którego idziecie prywatnie, bo jeśli was stać na wizytę prywatną to stać was tez na badania"
No ale to przecież logiczne - leczysz się u prywatnego lekarza, więc jakim cudem rodzinny z NFZ, który nie jest "w temacie" ma zlecać badania schorzenia, którego nie on diagnozuje, nie on leczy ?
0
Nie ma to jak wybrać wiarygodną firmą do robienia biznesów :)
0
Rok temu irytował mnie Kessie. Wiem, że się starał, wiem, że zdobył bramkę w Klasyku, ale generalne mnie irytował i z zadowoleniem przyjąłem jego transfer.
W tym roku irytują mnie:
Oriol, który jest koniem trojańskim Girony
Lewy, któremu odskakuje
Raphinha, czyli podrabiany Brazol
Gundogan, który z kluczowago zawodnika mistrza Angli stał się przeciętniakiem
Balde, bo odcina go 1s przed dośrodkowaniem
Cała obrona za braki w koncentracji
3/4 drużyny...
Kogoś pominąłem ?
Wygląda na to że tylko FdJ, Gavi (daj mu Panie zdrowie), Yamal no i pechowy Pedri nie podnoszą mi ciśnienia. I bramkarze...
1
I prawidłowo, chłop się starał, był aktywny, cofał się po piłkę, a potem wybiegał na pozycję.
Nie wiem, czy końcówka sezonu to nei będzie czasem Ferran + Vitor.