fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawiam się, co Xavi robi z drużyną w szatni, że zawsze, jak z niej wyjdą, wyglądają, jak stary diesel przy -20C. Odpalają po 10 minutach
Masakra...
3
Gdyby Yamal strzelił to, co sam sobie wypracował, miałby MVP, a my z uśmiechami właśnie kładlibyśmy się spać :)
6
Pierwsze szacunki 4-6 tygodni, badania zweryfikują i przedłużą szacowany czas powrotu o 2 tygodnie, a życie o dwa kolejne :)
Kwiecień...
2
Yamal założył lekką poprawkę i tym razem było dokładnie przy słupeczku.
Widać, kto na treningach podglądał GOATa
0
Będzie okazja kupić dobrą flaszkę :)
26
Dziś w realTV mają nockę :)
1
@AxelF uwielbiam, kiedy historia chichocze:
https://images.app.goo.gl/p3fn1FvvdTU2wVk38
:)
Prawdą jest, że żywienie sondą jest bezpieczniejsze, bardziej naturalne dla organizmu niż kroplówką i pozwala szybciej wrócić do normalnego trybu życia (stale pracujące jelita)
Synuś robi wiele dla uzyskania poklasku
1
@Barca2022 Crunchips paprykowe, ale źle mi się ostatnio kojarzą, bo kupuję tylko na Klasyki :)
32
W RealTV już pracują nad materiałem, który to wyjaśni :)
1
@Kitek1640 "Lektury w podstawówce dla chętnych?"
Wczoraj wieczorem "ministra" edukacji to dementowała
2
@Popitek12 Po co pisać, skoro możesz z nią porozmawiać ?
0
Lewy to już dla Barcelony taki luksusowy Luuk de Jong na końcówki , niestety.
Niestety, bo Luuk był przynajmniej tani...
8
Pięknie się ich ogląda.
Siła tkwi w prostocie i szybkości.
7
Nie, żeby Pena wpuszczał jakieś babole, jak patrząc na jego grę, widzę ile tracimy bez MATSa.
Na linii OK, ale wyjścia do dośrodkowań, piąstkowanie, wyjście do długich piłek dogrywanych napastnikom (jak w Klasyku), czy komunikacja ze swoimi obrońcami to nie ta liga jednak
4
Jest przynajmniej jedna rzecz w której Yamal przypomina Messiego - szukanie trudnych strzałów w okolicach obramowania bramki, co często kończy się słupkiem-poprzeczką.
Przecież Argentyńczyk w wielu sezonach zostawał Pichichi, a jednocześnie był liderem w obijaniu aluminium.
Yamal ma podobny styl - nie szuka strzałów "na pałę" byle tylko trafić w światło bramki, tylko szuka trudnych rozwiązań.
Szkoda, ze dziś nie weszło
29
Ale co Yamal potrafi za ciasteczko koledze zagrać to głowa mała.
Szkoda, że dziś bez bramki skończył
13
Nieśmieszny żart...
Nie pierwszy, nie ostatni w LaLiga
1
Nadal tak grają...
Tylko na Florydzie :)
0
Dziś z Betisem rozpoczynamy tydzień prawdy.
Betis, w środę Athletic na wyjeździe, Villareal za tydzień.
Jeśli Xavi to spali, to nie widzę już jego przyszłości na naszej ławce...
5
" Domyślam się, że to chodzi o nas Katalończyków, o klub, historię... My jesteśmy tacy"
Jestem Ślązakiem i tez mi brakuje optymizmu, jak oglądam Barce Xaviego...
5
Potrzebujemy zmiany trenera, a przede wszystkim całego sztabu, bo fizycznie wyglądamy, jak drużyna odbojów.
Taki Araujo rok, dwa lata temu temu był batem na Viniciusa, a teraz biega ciężko, rozpędza się jak pociąg z węglem, kryje na radar.
Kounde to samo.
Balde rok temu miał dynamit w nogach, dziś boi się wejść w pojedynek z Carvajalem...
Celnych wrzutek z jego strony brak, mam wrażenie, że Albo by dziś więcej dorzucił w pole karne.
Z taką formą nie ma co myśleć o La Liga, a w LM, jeśli jakimś cudem uda się przejść Napoli, to jakikolwiek rywal z Premier, czy Bundesligi nas zmiecie nas z planszy...
8
Sorry Xavi....
Byłem wielkim orędownikiem dania Ci szansy na kontynuowanie budowania Twojej wielkiej legendy.
Ale coś nie pykło. Albo Ty, albo Twój sztab, ktoś dał potwornie doopy.
Zawodnicy nie mają co grać, nie mają sił na bieganie, pressing w naszym wykonaniu wygląda anegdotycznie.
Jeśli tęsknię za Valverde, to już znasz swoje miejsce w szyku na ten moment...
7
Biedny Laporta...
Siedział tam, oglądał tę kompromitację i w dodatku wszystko na trzeźwo, bo szejk pilnował.
Ja się przynajmniej znieczuliłem...
:)
0
MAtS w bramce miałby szanse uchronić nas przy pierwszych dwóch bramkach, bo pewnie stałby dużo wyżej przy tak ustawionej obronie.
1
Ach, dlaczego to nie weszło Pedriemu....
Nasz obrona to szrot.
Albo ten, co układał jej taktykę.
0
Moim zdanie takie materiały są przeciwskuteczne.
Ja na miejscu sędziego tylko bym się zjeżył, jakbym tai paszkwil o sobie zobaczył.
Że za taki ściek kar nie ma...?
0
@ObiwanKenobi No to znajdź dane, któe podważą moją tezę:
"Do Trybunału trafia mniej spraw (między innymi na skutek utraty zaufania przez sądy do tego gremium), wydają mniej wyroków, a a mimo to czas otrzymania wyroku się wydłuża."
I wróć do dyskusji.
Podałem ci różnice w czasie oczekiwania w 2015 vs 2020, różnice w ilości wyroków i postanowień.
I dobrze, że napisałeś o "papierku lakmusowym"
Wygląda na to, że Polacy coraz mniej wiary mają w ten organ, skoro coraz mniej zapytań jest do niego kierowanych.
Jeśli uważasz że wszystko z TK jest OK i działa lepiej, niż kiedyś, to OK, ja betonu kruszyć nie zamierzam.
Jak pokazały ostatni wybory, czas robi to najlepiej :)
0
@ObiwanKenobi
Podsumowując.
Do Trybunału trafia mniej spraw (między innymi na skutek utraty zaufania przez sądy do tego gremium), wydają mniej wyroków, a a mimo to czas otrzymania wyroku się wydłuża.
Tylko pisowski fanatyk może widzieć tu pozytywny skutek zmian.
Tu kolejne zestawienia
https://konkret24.tvn24.pl/polska/trybunal-konstytucyjny-za-czasow-julii-przylebskiej-sie-nie-przepracowywujestatystyki-pokazuja-trend-st6615800
W dodatku to wszystko za spore pieniądze, choć Bizancjum miało się skończyć:
https://www.money.pl/gospodarka/bizancjum-w-trybunale-sprawdzili-ile-tk-wydaje-na-prezenty-kwiaty-i-catering-6861034498529952a.html
Chcesz jakieś dane podważyć, to znajdź inne , wskazujące żę Trubunał pod przewodnictwem pani mgr działa sprawniej.
Z PRL-owskim prokuratorem i wulgarną panią profersor w składzie...
0
@VamosDeJong
Burmistrzową Brzeszcz
0
@ObiwanKenobi
Chcesz udowodnić manipulację, proszę o dane, a nie o Twoje hipotetyczne domysły.
Są sprawy, które czekają aktualnie 7 rok...
Tak są "na bieżąco"
"A w artykule widzę też, że w 2017 tych rozpoznanych merytorycznie było 100, a w 2018 80."
Nie porównuj jabłek z gruszkami, doczytaj czym jest wyrok, czym rozpoznanie