0

@stone80
Jakieś dokumenty, świadczące o tym, że "Tusk wiedział" ?
Poza tym (późno, bo późno) ale za VA wzięła się premier Kopacz
To że teraz luka w VAT znów rośnie i za ro 2023 może osiągnąć wartość dwucufrową oznacza, że Morawieckie wiedział, ale "ciekawe dlaczego" nic nie zrobił ?
https://bank.pl/kryzys-zweryfikowal-efekty-uszczelniania-vat-%E2%80%92-luka-wzrosla-do-36-mld-zlotych/

0

@stone80 A coś złego było w "paliwie ze wschodu" ? Aż do wojny mieliśmy gaz i "paliwo ze wschodu"
Co do VAT - owszem luka w przepisach istniała i budżet stracił na tym kupę pieniędzy, co w sumie stało się powodem utraty władzy przez PO, ale też trzeba zauważyć, że pierwsze ustawy mające ma celu jej ukróceniu zostały napisane jeszcze przez PO.
Luka VATowska była więc raczej zaniechaniem, niż aferą PO

0

@stone80 Amber Gold to afera rządu ?
Przecież na kilka miesięcy przed ogłoszeniem niewypłacalności na stronie KNF wisiało ostrzeżenie przed ta firmą.
Wiem, bo sam w tym okresie miałem kilkadziesiąt tysięcy do przetrzymania na rocznej lokacie, sprawdziłem ofert, sprawdziłem ostrzezenia KNF i wpłąciłe m do ING
Tusk miał orędzie wygłosić w TV żeby strzec przed Amber, czy co ?

Ile kosztowała Cię "afera Amber Gold"
A ile upadłe SKOKi ?
Zaginione respiratory od handlarza bronią ?
A ile Ostrołęka ?

0

@stone80 Więcej afer ? Ty chyba ostatnie 8 lat przed TVP Info spędziłeś...

0

Ależ tam od razu, "kibice niezadowoleni"...
Podekscytowani raczej, czy uda się wyrównać rekord wygranych jedną bramką.
Udało się, idziemy dalej !
;)

1

@Campeon87 A nasz drugi gol też z doopy, bo nie powinno być rożnego nawet...

7

Epicki bój. W mojej hierarchii niewiele ustępujący remontadzie z PSG.
Bohater ten sam.
;)

1

Tu jest potrzebne pier..lniecie w stół, ściągnięcie Lewego, wpuszczenie Torresa, który potrafi wyjść na pozycję, zagrać kombinacyjne .

1

Szczerze zazdroszczę publiczności zgromadzonej na Olimpijskim tego widowiska.
Legendarne spotkanie...

0

Kreujemy tyle okazji, że kolejne gole są kwestią czasu...
xD

0

Mam nadzieję, że jak dojdzie do zmian w pomocy, to pierwszy do wejścia będzie Casado, nie Oriol...

4

A my od 3 miesięcy co najwyżej jedna bramką.
Jeśli już...

7

Powiedział to w ramach konkursu "Najlepszy kataloński dowcip 2023" ?

31

Czasem jest jeden kontakt u Roberta - jak mu się piłka od goleni odbije...

1

Wynik dupiaty.
Punkty stracone, a Xavi znów się obroni smęcąc o braku szczęścia/skuteczności

2

Jedyny plus, że nie przegrywamy od 3 minuty...

3

Przed gradem, dżumą i Oriolem Romeu w składzie uchowaj nas Panie...

1

@Natenczas Poza tym nie kojarzę, żeby z mównicy sejmowej Braun mówił o niestosowności tego święta z uwagi na mordowanych Palestyńczyków, tylko bredził cos o pogańskich rytuałach w polskim sejmie.
To właśnie robi z głową religijny radykalizm.

4

@Natenczas Ale to, ze a tej chwili jeden kraj, który zamieszkuje około 2.5% wyznawców judaizmu prowadzi wojnę chyba nie jest powodem, by dokonywać aktu wandalizmu, zbezczeszczenia symbolu religijnego i czynnej napaści na inną osobę - tym bardziej, że to była uroczystość religijna, nie państwowa
Jako poseł nie ma innych narzędzi, jak tylko czynna napaść ?
Liczę na to, ze pożegna się z immunitetem, a po wyroku skazującym także z mandatem

6

@Natenczas

Twój fikołek polega na tym, że święto religijne utożsamiasz z państwowym.
A Braun swoim wyskokiem obraził odczucia religijne Żydów: amerykańskich, rosyjskich, polskich, itp, itd
Kobiecie (!) która usiłowała go powstrzymać strzelił pyłem z gaśnicy prosto w twarz. Tu już będzie cywilny pozew .
Chłopa trzeba zdiagnozować, bo może się okazać że to jakaś choroba i następnym razem większą krzywdę komuś zrobi

"Jeżeli bierzemy z tym udział razem z rabinem który to popiera"
Ale co popiera ? Wojnę ? Ataki w cywilów ?
Nie, nie popiera, powiedział tylko bzdurę o ich armii, łatwą do zweryfikowania.
Ale nie powiedział - popieram atak na Strefę Gazy i zabijanie cywilów, Strefa Gazy powinna przestać istnieć itp itd
No i jednak - agresję rozpoczął Hamas....
"Kto sieje wiatr, zbiera burzę..."

2

@Natenczas Ale mylisz popieranie wojny i agresora , którą sam ją wywołał (rosja i cyryl) z bronieniem armii kraju, który został zaatakowany i to także w cele cywilne.
Ta wypowiedź była kompletnie nieodpowiedzialna, ale to pogląd tego akurat rabina i nie widzę powodu, żeby z tego powodu atakować symbole religijna i narażać na zdrowie obecnych tam ludzi.
Mam nadzieję, że Braun usłyszy zarzuty prokuratora

"Nie powinniśmy ściągać symboli ale nie powinniśmy się solidaryzowac z okupantami i ludobójcami. "

Zrozum raz jeszcze, że odpalenie tych świec nie jest solidaryzowaniem się z państwem, w którym mieszka 9 z 350mln wyznawców judaizmu.
Widzę, że masz z tym problem.

2

@Natenczas Ten sam, który modlił się o pokój razem z polskim biskupem i muzułmańskim imanem ?
On był w Sejmie swoją drogą ?

5

@Natenczas
Znajdź wywiad, że popierają.

Cyryl I, główny patriarcha Rosji popiera wojnę z Ukrainą.
Czy powinniśmy ściągać prawosławne symbole religijne ?

4

@Natenczas Czyli jak tylko jakieś katolickie państwo popełni zbrodnie wojenną, to ściągniemy krzyże ?
Dlaczego mieszasz za sobą państwo i religię?
Judaizm wyznaje 350mln ludzi i zaledwie ułamek ma izraelskie obywatelstwo

3

@panczo "Dobrze że ten fotel jest rotacyjny, bo nie trzeba będzie go całą kadencję sejmu tam oglądać i tego gwiazdorzenia tolerować."

Po dwóch latach opuści go, żeby wziąć udział w wyborach prezydenckich.
I (póki co) ma mój głos, zakładając, ze kontrkandydatem będzie Trzasku i ktokolwiek z PiS
Sądzę, że szanse na zwycięstwo spore, po tych dwóch latach na fotelu marszałka.

5

Pogrzeb to większość ostatnich meczów Barcelony.
I nie chodzi o wyniki, bo czasem stracić punkty można, ale styl i entuzjazm w grze, jak na stypie

1

Wystarczyło wygrać choć jeszcze jeden jeden i nie przegrać drugiego meczu w LM i chłopak byłby jak za darmoszkę, a teraz muszą negocjować w pocie czoła :)

9

Z drugiej strony, czego spodziewaliście się po środku pola Oriol-Sergi-Fermin ?
To nawet z czwartoligowcem w Pucharze Króla może nie zagrać
:)

2

Bałbym się wystawić Oriola na ten mecz z czwartoligowcem w Pucharze Króla...
Co za zjazd....
To w ogóle jest zastanawiające - gość przychodzi z Girony i gra poprawnie, a po pół roku przygody z Xavim wygląda jak piłkarz z A-klasy

1

Mam nadzieję, że drugą połowę rozpocznie Guiu.
Za Oriola Casado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?